Ztracená hormonální antikoncepce

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.12.21 19:47

Ztracená hormonální antikoncepce

Dobrý den mám takový problém. Zapomněla jsem uklidit platičko od antikoncepce. Přišla jsem domů a 3 léta sestra odloupla předposlední prášek. Teď mám pauzu a odloupla to z posledního celého plata. To plato mám začít brát ve čtvrtek. Takže nemám předposlední prášek. Mám otázku. Budu chráněna když si nevezme tu jednu? A udělám pauzu o 1 dne dříve než normálně? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.12.21 19:50

Takhle vypadá. Půjdu stejně k dr pro další balení takže mě napsalo ze bych si vzala z nového plata a měla bych to bohužel posunutý.

• Citovat
  • Nahlásit
457
5.12.21 19:57

Pokud si nevezmeš poslední pilolku, budeš plně chráněná, ale přestávku nesmíš prodloužit. Tedy další dávku začneš brát o den dříve, než v předchozích měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980
5.12.21 19:58

Když udeláš pauzu o den dřív tak to nevadí. Hlavně musíš dodržet stejny počet dní té pauzy, takže si vzít první talbetku vlastně o den dřív než jsi byla zvykla do teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.21 20:01

@JancaS84 takže když jsem byla zvyklá začít ji brát ve čtvrtek tak teď musím ve středu? A jak to mám udělat další měsíc. A nebo si tu ztracenou pilulku vezmu z dalšího plata, ale to pak bude složitý.

• Citovat
  • Nahlásit
14980
5.12.21 20:03
@Anonymní píše:
@JancaS84 takže když jsem byla zvyklá začít ji brát ve čtvrtek tak teď musím ve středu? A jak to mám udělat další měsíc. A nebo si tu ztracenou pilulku vezmu z dalšího plata, ale to pak bude složitý.

Ano, ve středu. Další měsíc opět ve středu. Nebo si ji vem z dalšího plata a to si schovej pro podobný případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16078
5.12.21 22:13

Jednoduše si celý cyklus posuneš a budeš začínat vždy ve středu místo čtvrtka. To je nejjednodušší řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 07:59

@nozu ten poslední prášek tak nevím jestli tam je uděláná malá dírka třeba se roztrhla jak ségra vydávala ten prášek před ním. Tak mám strach aby tam nebyla nevím jestli může být na vzduchu do konce měsíce a pak nebude fungovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat