Ztracena v zivote

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 15:54
Ztracena v zivote

Zsravim maminky i nemaminky na emiminu. Obracim se na vas, ac vim ze vsechny odpovedi najdu jen v sobe… Takhle mela jsem vzths narcistou a psychopatem po 3leta, nakonec jsme se rozesli byl to citovy kolotoc, jak horska draha…po psychopatovi jsem byla 6mesicu sama, nasla jsem si pritele nebo on si nasel mne?? :lol: kazdopadne jsme spolu 5mesicu, ja mu ale stale neverim, on si pise se svou ex, mne to vadi uz jsem mu to rekla ze to taakhle nechci, ma ji vytetovanou na ruce uz 3mesice wlibuje ze si to necha odstranit pro sve ex udelal temer vse co jim na ocich videl, kupoval jim auta, te predemnou nechal udelat prsa, koupil ji dum…a semnou to tak neni, ja si myslim ze jsem prisla do tohoto vztahu jen s vidinou toho ze mi bude vse platit, ze budu mit skcely zivot atd… pritel je neskutecny dobrak, bude i skvelej tata, vim ze mne v tom nenecha samotnou… jenze ja mu tak sakra neverim :nevim: :nevim: nevim jestli se s nim mam rozejit protoze jednou se citim stastne a dalsi den mizerne…jsem tak ztracena :,( :,( :,( vubec nevim jak to ukoncit, protoze jeden den mam v sobe bolest z toho ze pro sve ex udelal prvni a posledni a pro mne ne.. dalsi den se s nim citim tak naadherne… nechci se s nim rozejit a pak litovat ze jsem nechala skveleho partnera jit… :,( dekuji vsem za nazir at uz je jakokoliv :srdce: 8o kdyby jste meli jakoukoliv itazku budu se snazit odpovedet:)

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 16:11

Pokud se s ním cítíš jak se s ním cítíš tak už sis odpověděla. Nebo chceš taky barák, auta a prsa? Třeba toho má plné zuby a testuje si tě.

Jestli ale udržuje kontakt se svou ex tak potěš pánbůh, pravděpodobně jsi jen náplast.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 25.06.19 16:15

Zakladatelko strašně žárlís na jeho ex. Tedy předpokládám, ze jom ty prsa, auta a baráky nekoupil až když jste byli spolu.
Pokud ne, ctsk je to přímo chorobná žárlivost.

Buď začni navštěvovat psychoterapeuta, nebo vztah ukonči. Ta žárlivost to stejně dřív nebo později vše zničí.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 25.06.19 16:22

Mít doma podobně přemýšlivého tvora, tak si asi také začnu psát s ex :mrgreen:

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:25

Ty nejsi ztracena v zivote, tobe jen nevysly plany, ze ti (jak sama pises) bude partner platit vydaje a nebudes muset nic delat.

brisco
Závislačka 3602 příspěvků 25.06.19 16:26

Asi se finančně vyčerpal a zmoudřel 8). S tebou teda terno neudělal :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 16:36
@Milan42 píše:
Zakladatelko strašně žárlís na jeho ex. Tedy předpokládám, ze jom ty prsa, auta a baráky nekoupil až když jste byli spolu.
Pokud ne, ctsk je to přímo chorobná žárlivost.Buď začni navštěvovat psychoterapeuta, nebo vztah ukonči. Ta žárlivost to stejně dřív nebo později vše zničí.

No, prede mno byl s luckou a pred luckouu byla nora…nira je jeho zivotni laska, ma ji vytrtovanou a v dobe kdy byl s luckou tak kupoval Nore nejake darky jako turisticke kolo za 50tis. A pak jeste neco, Lucka o tompochopitelne nevedela, rekl to az mne. Jenze nora vi ze je jeho zivotni laska a vyuziva toho:) a ano, jsem strasne zarliva! Vidim to opravdu na ukonceni… :,( :,(

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 16:39

Mno už jen to že nám říkáš cenu toho kola celkem jasně ukazuje, že jsi jen vyžírka. Čus buz.

atominnka
Generální žvanilka 22275 příspěvků 25.06.19 16:52

No.. tak holt ti to nevyšlo a nic ti neplatí. ty nemáš svoje peníze?
Mně přítel taky nic neplatí a exkám platil - asi zmoudřel a pochopil, že ho akorát většina využila.
Já si svoje výdaje zaplatím, a když na něco nemám, tak bud našetřím nebo to oželím.

Dája999
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 25.06.19 16:58
@Zumpa píše:
Mít doma podobně přemýšlivého tvora, tak si asi také začnu psát s ex :mrgreen:

:mrgreen: tak nějak…

Zumpa
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 25.06.19 17:20

Jsi holt telecí zlatokopka, která v tom neumí chodit. Najdi si zde diskuzi o AD, to ti pomůže.

sonnys
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 25.06.19 20:11
@Lexter píše:
Mno už jen to že nám říkáš cenu toho kola celkem jasně ukazuje, že jsi jen vyžírka. Čus buz.
No ono možna
@Zumpa píše:
Jsi holt telecí zlatokopka, která v tom neumí chodit. Najdi si zde diskuzi o AD, to ti pomůže.

No nemyslíme si že jde o peníze, spíš v tom vidím pocit, že ony mu za to stály a já mu za to nestojím… Podobně to vídám i u žen co žijí s rozvedený mužem co se nechce po 2. ženit :nevim: často žárlí, že tu předchozí si vzal a o ně nestojí :hug:
Zakladatelko zkus na sobě zapracovat a zvednout si sebevědomí, informace o ex nesleduj, nehledej, neposlouchej jen tě zbytečně zatěžují :hug: a zkus si trošku žít svůj život bez porovnávání se. Buď to půjde nebo ne, hned bych to nebalila :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 23:04

@sonnys Ano, takhle presne se citim…:) diky za pochopeni!!

Váš příspěvek
Reklama