Ztracené embryo

Anonymní
1.6.21 13:44

Ztracené embryo

Dobry den, obracím se na vás s prosbou o názory popřípadě zkušenosti.. dnes jsem měla mít KET. Bohužel se nekonal, protože při rozmrazeni se zjistilo, ze tam žádné embryo není.. bylo to naše jedine embryo, které se mrazilo paty den po odběru na klinice v Brně. Je to již rok co se mrazilo a začátkem roku jsme si ho nechali převést na jinou kliniku. Celou dobu nás brněnská klinika ujistovala, ze máme jedno zmrazene.. take jsme si platili za to, ze tam mají embryo zamrazene.. já jsem z toho zničena.. byla to naše naděje.. všechny ty injekce a prášky co jsem posledních 14 dni brala.. to vše bylo k nicemu :,( je nějaký způsob jak se bránit? Bohužel kvůli teto chybě musím podstoupit cely odběr znovu :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8997
1.6.21 13:46

No minimálně bych po nich chtěla všechny peníze zpět co jste zaplatili za uchování, léky, injekce atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
1.6.21 13:52
@JancaS84 píše:
No minimálně bych po nich chtěla všechny peníze zpět co jste zaplatili za uchování, léky, injekce atd.

Rozhodně. Možná bych se obrátila i na právníka a lékařskou komoru. toto jim nemůže jen tak projít :roll: :pocitac:. Moc mě to mrzí za Vás. Držím palce ať už je teď vše v pořádku :kytka:

Příspěvek upraven 01.06.21 v 13:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
1.6.21 13:57

Dostanete peníze zpět za zmrazení a uchování embrya. Otázka je od koho… Udělala chybu klinika, která ho měla mrazit nebo tu chybu udělala klinika, která rozmrazovala? To jednoznačně říci nejde. Peníze za celé ivf Vám nejspíš nikdo nevrátí, protože přece jen, šance na uchycení není ani 30%, takže spíš nějakou poměrnou část. Opět je otázka od koho. Právník nebo mediátor by byli víc než na místě. Jen zvědavost, proč jste nechávali embryo převážet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
1.6.21 14:29

Ja bych to urcite resila u oravbika plzs by me velmi zajimalo co se stalo, musi to prosetrit, co kdyz to embryo skoncilo u nekoho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568
1.6.21 14:45

Tak na toto bych vzala právníka. Nevím, jestli jde zjistit kdo udělal chybu-embryo se po převozu asi nekontroluje, tak bych se přikláněla k chybě v Brně..ale musí se zjistit co se stalo, jestli ho nedali někam jinam a samozřejmě by měli vrátit náklady na uchování, zmrazení apod.. ale bez právníka bych do toho nešla a rozhodně bych to nenechala jen tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24417
1.6.21 19:29

Mne by tedy driv, nez se zacnu ohanet pravnikem, zajimalo, jak si to vysvetluji a jak to chteji resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 21:42

Napřed bych to důkladně řešila s CAREM - chtěla bych vědět jak je to možné, kde se stala chyba a nechala to řešit je samotné, ať se vyjádří s důvodem i postupem co dál. Vrácení peněz za uchování je snad samozřejmostí. Ovšem otázka je, kdo tu chybu udělal - jestli zmizelo na této klinice, nebo jestli ho ta původní ani nepředala.
Uvidíš co vám řekne CAR a pokud to nebude podle vašich představ, řešila bych to právní cestou, protože to je hrozné, to se nesmí stávat, bůhví kde je mu konec… O kterou kliniku v Brně jde? Jednou si procházím ve fázi tranaferů, tak jestli se mám děsit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat