Ztracený balíček a vrácení peněz na aliexpress

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Yasminn
Neúnavná pisatelka 19021 příspěvků 3 inzeráty 30.03.19 11:34
ztracený balíček a vrácení peněz na aliexpress

Zdravím maminky :mavam: :mavam: Prosím zda nemá někdo podobnou zkušenost… Objednávala jsem něco na alliexpress, objednávka proběhla v pohodě ale za pár dní mi přišla od prodejce zpráva, že měli nějaký problém, a že se balíček ztratil. Prodejce se mne ptal, uzda chci poslat balíček znovu, nebo vrátit peníze. Napsala jsem, že chci vrátit peníze. Ale chce po mě Pay pal účet a ten já nemám. Platila jsem to kartou. Co teď. Nemáte prosím zkušenost? :kytka: :kytka: Už jsem na alli nakupovala víckrát a zatím vše v pohodě. Tak nevím. Předem moc díky za odpověď. :kytka: :kytka:

Reakce:
Mia25
Kecalka 425 příspěvků 30.03.19 11:37

Já jsem asi drsňák ale otevřela bych spor, dodala konverzaci, kde prodejce potvrzuje ztrátu balíků a Ali ti to vrátí zpět na kartu

AnastazieB
Echt Kelišová 8666 příspěvků 30.03.19 12:41

Ano, prodejce to chce vyřešit osobně mezi vámi. Pokud ale PayPal nemáš (a nezakladala bych ho kvůli tomu), tak musíš počkat, až vyprší lhůta na doručení a pak otevřít spor a peníze ti vrátí Aliexpress na účet, že kterého jsi platila.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19021 příspěvků 3 inzeráty 31.03.19 19:21
@AnastazieB píše:
Ano, prodejce to chce vyřešit osobně mezi vámi. Pokud ale PayPal nemáš (a nezakladala bych ho kvůli tomu), tak musíš počkat, až vyprší lhůta na doručení a pak otevřít spor a peníze ti vrátí Aliexpress na účet, že kterého jsi platila.

asi to tak udělám, děkuji za názor :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama