Ztracený objem vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym345
Nováček 1 příspěvek 29.04.18 21:19
Ztracený objem vlasů

Ahoj holky, poslední dobou mám problém s objemem u vlasů. Driv jsem (asi dva mesice zpatky) měla krasný objem od korinku bez jakékoliv pomoci. A teď? Vlasy mám ihned po umytí zplihle a ať dělám co dělám, pořád to vypadá příšerně. Nemuzu pochopit, jak se mi vlasy za tak krátkou dobu stihly změnit. Teď premyslim, jestli na to nahodou nemá vliv antikoncepce, začala jsem ji asi před měsícem a půl poprvé brát. Ale mám nizkohormonalni, tak nevim. Nějaké rady, jak získat zpět objem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Eule
Kecalka 258 příspěvků 29.04.18 21:21

Může to být ledasčím… i třeba střihem vlasů…

Judynka33
Kecalka 118 příspěvků 29.04.18 22:16

Mě na objem pomohla vitaminova henna.. Zkusila jsem to teď nedávno a nevěřila bych, že se mi vlasy tak nádherně zlepší. Objem, lesk, kvalita vlasů.. A to jsem je měla úplně zničené od barvení..
Jinak klidně to může být antikoncepcí, kamarádka měla taky nizkohormonalni a začaly jí šíleně padat..

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 29.04.18 23:13

@Anonym345 může to být i tím, že ti chybí poradna dávka nějakých kvalitních vitamínů, minerálů a stopových prvků. Taky špatný jídelníček trebas

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 29.04.18 23:21

Zrovna dnes jsem si koupila balzám na větší objem vlasů od fructis a výsledek tam je

pppetulda22
Kecalka 206 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 07:08

Doporucuju bezbarvou hennu (maska) nebo zminenou vitaminovou. Je skvela.

Nmdl
Stálice 76 příspěvků 30.04.18 10:10

Hormony, nedostatek vitamínů, špatná kosmetika. Zkus mýt šampony bez silikonů, nebarvit tolik a trochu se kroť se stylingovými přípravky atd. Sice o něco víc cuchají vlasy po bez silikonových šamponech, ale rozhodně tolik nezatěžují a dělají větší objem. Doporučila bych ti nějaký úplně obyčejný kopřivový, lopuchový šampon. Výborně taky dělá objem šampon BIG od Lush. A neboj nejsem žádná bio žena, ale tohle mám ozkoušené. :))
Mně se vlasy úplně dokurvily vlasy po zavedení nitroděložního tělíska, které má být také nizkohormonální s účinkem údajně jen v děloze. Vlasy jsem pak měla mastné, zplihlé. Tělo si musí zvyknout, jestli si najížděla na novou antikoncepci, tak je možné, že máš v těle ještě naprostý hormonální koktejl, počkej 3-4 měsíce a uvidíš.

Manhattan
Závislačka 3518 příspěvků 30.04.18 10:19

Také si tady ráda počkám na rady. Mě teď šíleně padají vlasy po porodu :(
@Nmdl Big od Lushe jsem měla a také jsem byla moc spokojená :palec:

Nmdl
Stálice 76 příspěvků 30.04.18 10:25

Vzpomněla jsem si ještě na dvě věci, brala jsem to jednu dobu především kvůli padání vlasů, ale velký objem jsem měla také při užívání Revalidu a vlasovém toniku Bioaquanol, ale určitě to dělal i fakt, že to hodně nastartuje růst a všude pak máte malé vlásky. :)

Gerberka
Závislačka 3143 příspěvků 30.04.18 11:02

@Judynka33 @pppetulda22

holky myslíte tu Vitamínovou hennu od Henné Color? Nebo nějakou jinou?

Pokud myslíte tuto, tak se přidávám s výbornou zkušeností - používám dlouhodobě, střídám s namíchanými barevnými hennovými směsi.

Začínala jsem pouze tak, že jsem rozmíchala Vitamínovou hennu s ovocným čajem a nanesla na vlasy. Pak jsem začala přidávat dvě až tří lžíce oleje (vlasy nejsou tak vysušené), pár lžic prášku Amla a Shikakai

Uživatel je onlinetulipán
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 30.04.18 17:23

@Gerberka A ta vitaminova henna vubec nebarvi vlasy? Pomohla by na svedivou vysusenou pokozku hlavy nebo se aplikuje jen na vlasy? Diky.

Proto02
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 30.04.18 20:14

@Nmdl Omlouvám se, vmísím se. Ten šampon od Lush bych ráda vyzkoušela, ale nepodařilo se mi najít nějaký eshop…jen obchod v Praze. Objednáváte to někdo přes net a kde? Moc díky!!! :kytka:

Nmdl
Stálice 76 příspěvků 01.05.18 10:32
@Proto02 píše:
@Nmdl Omlouvám se, vmísím se. Ten šampon od Lush bych ráda vyzkoušela, ale nepodařilo se mi najít nějaký eshop…jen obchod v Praze. Objednáváte to někdo přes net a kde? Moc díky!!! :kytka:

Přímo na jejich stránkách se dá objednávat.
https://cz.lush.com/products/big-0

Proto02
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 01.05.18 12:02

@Nmdl
Díky, mě to nějak nedošlo. Asi mě pak zmátlo, že jsem to nenašla v žádném jiném eshopu v sortimentu.
Príma den :kytka:

ZdenkaNova
Stálice 78 příspěvků 06.05.18 17:00

Nezměnila si vlasovou kosmetiku? může to být i počasím. Zkus si vlasy fénovat v předlonu a používat kosmetiku bez silikonů. Super je na objem i suchý šampon ve preji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama