Ztráta chuti a čichu, je to chřipka?

33
14.1.21 19:49

Ztrata chuti a cichu je to chripka?

Ahoj na testech jsem byla jsou negativni treti den mi neni dobre mam rymu a kasel trochu jsem unavena a taky uz necitim a nevnimam chute kdyz jim je to mozne tou chripkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1859
14.1.21 19:50

Nebo už jsi pozitivní.. Kdy byly ty testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14940
14.1.21 20:02

Ne - není - měla si falešně negativní test. To se občas stává.

Máš Covid-19 a už máš i příznak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
14.1.21 20:04

Asi jsi byla falešně negativní. Když jsi byla na testech, už jsi neměla čich a chuť?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441
14.1.21 20:04

Spíš bych to viděla na covid. Test mohl být udělaný příliš brzy nebo špatně odebraný. Potom je falešně negativní výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 20:13

Taky mam rýmu, kašel, necítím a nemám chuť. Covid to neni (na testech jsem byla opakovaně), mám jen obyčejný zánět dutin, mam to tak vždy, už roky k nachlazení. Ne vždy to musí být covid.

• Citovat
  • Nahlásit
1157
14.1.21 20:23

Ja teda obcas kdyz jsem nachlazena tak taky ztracim cich i chut a to i v dobe, kdy zadny covid jeste nebyl, takze si myslim, ze to covid byt nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2762
14.1.21 20:28

Mas koronu. Nemela jsem čich a chut mesic a pul. Na test jsem nemusela. Na co, bylo mi to jasny i bez toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
14.1.21 20:31

To je Covid. :cert: Ať jsi brzo fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18920

Máš covid. Nech se znovu otestovat PCR testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22322
@xkoup21 píše:
Ja teda obcas kdyz jsem nachlazena tak taky ztracim cich i chut a to i v dobe, kdy zadny covid jeste nebyl, takze si myslim, ze to covid byt nemusi.

Tak to ale mas ty. Pokud na to netrpela i ona, je to nejspis Covid, i kdyz ma test negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
14.1.21 20:32

V dnešní době se za vším hned vidí covid… Pokud máte z nachlazení rýmu, tak čich a chuť můžete ztratit z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22322
14.1.21 20:33
@LaEllaX píše:
V dnešní době se za vším hned vidí covid… Pokud máte z nachlazení rýmu, tak čich a chuť můžete ztratit z toho.

No to neni pravda. Uplna ztrata cichu u bezne rymy neni. Navic ryma u Covidu je proste jina, kdo to mel, vi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
14.1.21 20:36

Já ztrácím chuť a čich u každé rýmy. Ale je to jiné, když si člověk stříkne kapky do nosu nebo se pořádně vysmrká, přece cítí. Teď u Covidu jsem taky ztratila chuť, ale rýmu jsem neměla. Opravdu jsem mohla jíst zázvor, česnek a nic. Všechno bylo divná mastná hmota bez chuti a vůně. Tak zkus porovnat na sobě. Jo a opakovaně negativní testy vyšly mnoha lidem, co Covid evidentně měli, takže bych na to úplně nespoléhala. No i s chřipkou bys stejně nikam nechodila, takže to vylež a je to. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
14.1.21 20:41

Ja teda nevim, ale u Covidu jsem mela ztratu chuti a cichu uplne jinou, nez u nachlazni…Necitila jsem ani pastu z nejpalivejsich feferonek a jidlo mi chutnalo (spis nechutnalo), jako bych zvejkala plastelinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat