Ztráta chuti k jídlu

Anonymní
16.10.19 20:19

Ztráta chuti k jídlu

Ahoj, předem říkám, ze nejsem těhotná.
Moje hobby je vaření a vždy jsem byla gurmán. Jídlo jsem nikdy neodmítla a nebyla jsem vybirava.
Ale posledni 3 mesice mi nic nechutná.
Uvařím, ochutnam a zbytek po par dnech vyhodim. Bydlím sama.
Kdyz jdu do obchodu pro třeba drogerii, nakoupím horu jidla, ale pak to rozdam.
Nemám chut na jídlo proste. Ikdyz očima me to láká, pocit hladu nemam. Klidně 5 dni nejim, jen sem tam neco ukousnu.
Ma to taky nekdo tak? Zazil to někdo? Jaká byla příčina?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.10.19 20:21

Kdyz citim jidlo, navaluje se mi. Představa, že bych obedvala plnou nebo i mensi porci mi dělá zle. Ikdyz prede me postavi pritel moje nejoblíbenější jídla.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14996
16.10.19 20:32

Co se v tvém životě změnilo v posledním půl roce?

Máš nějaké jiné zdravotní obtíže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
16.10.19 20:43

Ja to mam stejne, nemam problem uvarit, ochutnat, a to fakt delam super jidla a kazdy mi to chvali, ale snist to? Nejak na to nemam chut a to se vecer pred tim na to tesim.. nemam problem byt celej den na vode, kolecku mortadely a ctverecku cokosky, hlad proste nemam…prislo to ze dne na den.. nezacala jsem brat jine leky nejsem tehu,.. nevim no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16581
16.10.19 21:21

Tak pokud jsi nezacala brat nejake nove leky, nemas nejaky stres, mazala bych k lekari, protoze to neni dobre.
To jako opravdu tri mesice skoro nejis? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
16.10.19 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj, předem říkám, ze nejsem těhotná.
Moje hobby je vaření a vždy jsem byla gurmán. Jídlo jsem nikdy neodmítla a nebyla jsem vybirava.
Ale posledni 3 mesice mi nic nechutná.
Uvařím, ochutnam a zbytek po par dnech vyhodim. Bydlím sama.
Kdyz jdu do obchodu pro třeba drogerii, nakoupím horu jidla, ale pak to rozdam.
Nemám chut na jídlo proste. Ikdyz očima me to láká, pocit hladu nemam. Klidně 5 dni nejim, jen sem tam neco ukousnu.
Ma to taky nekdo tak? Zazil to někdo? Jaká byla příčina?

Zkusila jsi si dát do těla? Já když vařím nedělní oběd, jsem načuchaná vůní, že nemám chuť jíst. Ale venku, když se hýbu, mám prostě zdravou chuť k jídlu. Kolik jsi za ty 3 měsíce nejedení ztratila kilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
16.10.19 21:46

@Russet ja to mam ted taky tak, ale mam to uz cca od 10 let kdyz se meni pocasi a po cca3 tydnech jsem normalni, kilovou ztratu nemem vubec, ani pocit hladu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16581
16.10.19 21:52

@Peggy54 Jako ze tri tydny prakticky nic nejis a nic nezhubnes??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
16.10.19 22:12
@Lenka_Hal píše:
@Peggy54 Jako ze tri tydny prakticky nic nejis a nic nezhubnes??? 8o

Ono to s tou mortadelou a čokoškou bude trochu jinak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
16.10.19 22:16
@Peggy54 píše:
@Russet ja to mam ted taky tak, ale mam to uz cca od 10 let kdyz se meni pocasi a po cca3 tydnech jsem normalni, kilovou ztratu nemem vubec, ani pocit hladu

Tak moje babi taky tvrdí, že nikdy neměla pocit hladu. Trošku jí to nevěřím. Teď je už starší osoba a chutě se jí mění. Ale u zdravého jedince, co se celý den nepovaluje v posteli, nepovažuju za normální, že nemá hlad. Tři týdny v kuse. Když je člověk třeba před zkouškou, před návštěvou doktora, to má stažený žaludek a ani pomyšlení na jídlo. Ale při běžném provozu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
16.10.19 22:23

@Lenka_Hal jj ale je to fakt kdyz rychle leto presnoci v zimu, takze jednou za pet let :nevim: a hodne piju, i proteiny, tvarohove napoje, cokoladu, takze kalorie mam z toho, unavena nejsem, proste mam bohuzel tritydenni obdobi na tekute strave :? A jestli mi ubude pul kila tak to je hodne, ale zezvejkat pevnou stravu, treba testoviny, nebo nejaky platek tak to ted momentalne nedam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
16.10.19 23:49
@Peggy54 píše:
@Lenka_Hal jj ale je to fakt kdyz rychle leto presnoci v zimu, takze jednou za pet let :nevim: a hodne piju, i proteiny, tvarohove napoje, cokoladu, takze kalorie mam z toho, unavena nejsem, proste mam bohuzel tritydenni obdobi na tekute strave :? A jestli mi ubude pul kila tak to je hodne, ale zezvejkat pevnou stravu, treba testoviny, nebo nejaky platek tak to ted momentalne nedam…

A to jsi kojenec, že jsi na tekuté stravě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
16.10.19 23:55

@Russet ne jen mam proste obcas obdobi, ze nedokazu snist tuhou stravu, delam treba svickovou, kure na paprice, ale jsem schopna ochutnat jen omacku, knedlik, maso, testovimu do sebe nedostanu, ale za nekolik tydnu se to vrati do normalnich kolejcih. :roll: mozna to mam zakodovane tim ze pred 10 lety mi v tomto obdobi operovali celist, a ja byla mesic na tekute strave…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
17.10.19 00:09
@Peggy54 píše:
@Russet ne jen mam proste obcas obdobi, ze nedokazu snist tuhou stravu, delam treba svickovou, kure na paprice, ale jsem schopna ochutnat jen omacku, knedlik, maso, testovimu do sebe nedostanu, ale za nekolik tydnu se to vrati do normalnich kolejcih. :roll: mozna to mam zakodovane tim ze pred 10 lety mi v tomto obdobi operovali celist, a ja byla mesic na tekute strave…

Spíš nějaký druh fóbie z jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
17.10.19 00:13

@Russet to vubec, jak skonci ty zmeny pocasi, tak jedu steaky, masa, prilohy, susenky, proste normalni stravu… ale ty tri tydny v podzimu mam na tekutce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat