Ztráta chuti na sex u muže

Anonymní
22.1.21 13:01

ztráta chuti na sex muž

Má paní lehce po čtyřicítce má čím dál častější potřebu sexu. Já jsem o 2 roky starší a je to u mě naopak. Poslední roky u mě chuť prakticky vymizela a není to tím, že jsem s paní skoro dvacet let, nemám chuť ani na jiné ženy. Nechal jsem si změřit testosteron a prý je to v normě a netřeba doplňovat. S poklesem chuti souvisí samozřejmě i erekce, většinou je k ničemu, často mám sres už jen z toho, že to zase nepůjde nebo že to zase bude chtít dělat. Prášky jsem vyzkoušel, ale to řeší jen erekci nikoliv chuť a nechci je brát denně. Jak z toho ven? Nechci, aby si paní hledala milence. Kdyby bylo na mně, dělal bych to v tomto období jednou měsíčně, v květnu možná 2×.
Přijde mi, že se po mně požaduje moc:
Vydělat dost peněz na uživení paní a rodiny,
Být dobrý milenec,
Postarat se o děti,
Umět vařit,
Být domácí kutil,
Být vtipný,
Dobře vypadat,
Chodit brzo domů z práce.
Nejde vše zvládnout dokonale. Snažím se nebýt ve stresu, práci mám pohodovou, zdravě jím, ale podvědomě asi nějaký stres mám a radost ze života mi chybí.
Poslední dobou i špatně spím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2602
22.1.21 13:04

Tak to dělejte jednou měsíčně, však to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
22.1.21 13:08
@Anonymní píše: …
Přijde mi, že se po mně požaduje moc:
Vydělat dost peněz na uživení paní a rodiny,
Být dobrý milenec,
Postarat se o děti,
Umět vařit,
Být domácí kutil,
Být vtipný,
Dobře vypadat,
Chodit brzo domů z práce.
Nejde vše zvládnout dokonale. Snažím se nebýt ve stresu, práci mám pohodovou, zdravě jím, ale podvědomě asi nějaký stres mám a radost ze života mi chybí.
Poslední dobou i špatně spím.

Já být tebou tak zajdu na hřbitov a vyhlédnu si nějaké pěkné místo…

Když si prohlédneš ty náhrobky tak tam bude pár chlapů v tvém věku.
první co tvrdili, že to zvládnou - nezvládli
druzí co se spořádaně uchlastali
a třetí co se uhonili (často kvůli zbytečnostem)

Jestli se ti na hřbitov ještě nechce, tak žádné měření testosteronu, ale komplexní vyšetření - cukrovka, srdce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
22.1.21 13:15

K tomuhle by se hodil anonym2, tady oblíbený: ahoj, je mi lehce přes 40 a mám manžela a děti. Donedávna vše v pořádku, ale teď se mnou nechce spát. I když se ho snažím vyprovokovat, tak nechce. Přestala jsem ho po těch 20 letech vzrušovat? Má milenku? Ostatní se zdá být v pořádku, ale miluje mě tedy ještě? Nebo jsem stará a okoukaná?

Hele, důvodů ke stresu máš celý seznam a hlavně ten pocit, že jsou to všechno vysoké nároky, kterým musíš dostát. Teď je otázka, jestli ty nároky jsou v tvojí hlavě nebo jestli se snažíš splnit paní, co na očích vidíš, jinak by nastalo domácí peklo… Ani jedno teda není zdravý. Chtělo by to odlehčit od pocitu, že úplně ve všem musíš být dobrý…

A možná zkus svojí ženě říct aspoň trochu, proč s ní nechceš spát :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15526
22.1.21 13:21

Ono je úplně fuk, jestli si na čelo napíšu „Jsem úplně vyšťavený ze stresu“, nebo to tutlám. Důležité je, že je to tak. Nedostatek spánku má negativní vliv na „erotickou kondici“. Píšu erotickou, protože tam zahrnuji i chuť se do něčeho pustit (dokonce se to pak přenese i na úplně jiné věci) a přitom může být člověk fyzicky ok.
Nějaké ty vitamíny pro chlapi a nápady shromažďuji tady - i když jde spíš o potomstvo, ono to bez té kondice taky jde ztuha ;) :
https://www.emimino.cz/…muze-279505/?…
Doporučuje se „vykolejení“ z rutiny, dovolená. Ale samo o sobě to není jednoduché, natož za časů korony. :? Aspoň třeba změnit návyky v cestě do a z práce. :think:
Držím palce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 13:36

Elibro: ženě jsem to říkal, že nemám chuť tak často, ale jí to přijde divné a pořád mě podezírá z nevěry.

M_Vladim: ano, změna prosředí pomáhá, takový víkend v hotelu bez dětí, ale to je jednou do roka. Stereotyp všedního dne je ubíjející.

Josef_t: EKG i odběry mám v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
1519
22.1.21 13:50
@Anonymní píše:
Elibro: ženě jsem to říkal, že nemám chuť tak často, ale jí to přijde divné a pořád mě podezírá z nevěry.

M_Vladim: ano, změna prosředí pomáhá, takový víkend v hotelu bez dětí, ale to je jednou do roka. Stereotyp všedního dne je ubíjející.

Josef_t: EKG i odběry mám v pořádku.

No, tak jí zkus taky říct proč. Že nemáš chuť, to vidí. Zhruba tak, jak jsi to sepsal tady nám. Třeba společně dokážete vymyslet něco, co ti odlehčí… Možná by pomohlo i slyšet od ní, že má pro tebe nějaké pochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.1.21 13:53

Prosím tě a proč zrovna v květnu 2×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19717
22.1.21 13:54
@Josefuna píše:
Tak to dělejte jednou měsíčně, však to stačí.

A co tvoje nepodkročitelné minimum? Ty by ses s ním rozvedla. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.1.21 13:55

A zajímaj tě jiný ženský? Ne nutně je o.jet, ale bavit se s nima, flirtovat. vtipkovat??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
22.1.21 13:56
@pohledzdruhestrany píše:

jaro volá, příroda se probouzí, zvířátka jsou březí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
22.1.21 13:57

Namlsa se na ulici a nazere doma :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
22.1.21 14:01
@divine woman píše:
A co tvoje nepodkročitelné minimum? Ty by ses s ním rozvedla. :P

Můj muž ale nemá doma tolik povinností jako zakladatel nebo zakladatelka :D
Tolik se po něm nepožaduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.1.21 14:04
@ontarova.stara píše:
Namlsa se na ulici a nazere doma :mrgreen:

no v týhle době podprsenkový :nevim:, jo konec osmdesátek a první půlka devadesátek, to se mlsalo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950
22.1.21 14:05
no v týhle době podprsenkový :nevim:, jo konec osmdesátek a první půlka devadesátek, to se mlsalo :mrgreen:

To neposoudim, s Ontarem jsme byli ve veku, kdy nas vice zajimalo Studio Kamarad a JuHelaci ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat