Ztráta čichu, suchá a červená nosní sliznice po Covidu.

Anonymní
9.12.20 12:44

Ztráta čichu, suchá a červená nosní sliznice po Covidu.

Spíš jako ztrátu čichu řeším suchou, podrážděnou a červenou nosní sliznice po Covidu. Je tu prosím někdo, kdo řeší podobný problém. Čich trénuji. U lékaře jsem byla, doporučen Ascorutin a mast Hydrocortison. Lékař mě neprohlédl. Budu ráda za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.12.20 12:53

Já mám teď něco podobného, ale nevím zda jsem covid prodělala. Pár dní mi jen bylo divně, bolely mě záda a hlava.
A po pár dnech totálně suchý nos uvnitř, pálil, smrkam doteď trochu krve, uvnitř stroupky…pocit, že je ucpaný. Mám taky eukalyptovou mastičku od doktora na to, po které je to o něco lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 13:13
@Anonymní píše:
Já mám teď něco podobného, ale nevím zda jsem covid prodělala. Pár dní mi jen bylo divně, bolely mě záda a hlava.
A po pár dnech totálně suchý nos uvnitř, pálil, smrkam doteď trochu krve, uvnitř stroupky…pocit, že je ucpaný. Mám taky eukalyptovou mastičku od doktora na to, po které je to o něco lepší.

Lékař mi řekl, že pokud byla ztráta čichu a nebyla při to rýma tak to je 100% covid. Ten nos mám úplně stejně jako ty. Máš i zarudlou sliznici v nose? Co je to prosím za mast? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 13:18
@Anonymní píše:
Lékař mi řekl, že pokud byla ztráta čichu a nebyla při to rýma tak to je 100% covid. Ten nos mám úplně stejně jako ty. Máš i zarudlou sliznici v nose? Co je to prosím za mast? Děkuji.

Je to nosní mast s eukalyptem namichana v lékárně na recept.
Já právě ztrátu čichu nepocitila, takže o covidu jsem neuvazovala, že by proběhl, ale pravdou je, že divně mi bylo a pak přišly ty potíže s nosem a „jakoby“ rýmou, tedy pocitem rýmy. Tak nevím… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 13:31
@Anonymní píše:
Je to nosní mast s eukalyptem namichana v lékárně na recept.
Já právě ztrátu čichu nepocitila, takže o covidu jsem neuvazovala, že by proběhl, ale pravdou je, že divně mi bylo a pak přišly ty potíže s nosem a „jakoby“ rýmou, tedy pocitem rýmy. Tak nevím… :nevim:

Ach tak, ale covid jsi mohla prodělat ani o tom nevíš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 16:14
@Anonymní píše:
Ach tak, ale covid jsi mohla prodělat ani o tom nevíš.

No právě… To nemůžu už teď vědět, leda bych si nechala udělat test na protilátky, ale to se mi moc nechce.
Zkus zavolat dr, jestli by Ti taky nenapsal nějakou tu větrovou mast do nosu, mne to na to trošku pomáhá.

• Citovat
  • Nahlásit
3791
9.12.20 16:31

Omyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie