Ztráta citu po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 17:54
Ztráta citu po porodu

Maminky, jak jste na tom byly se sexem po porodu? Cítily jste tam dole vše stejně jako před ním? Jsem už 3m po porodu (dcera měla 4kg) a do teď mi tam dole chybí cit, jako kdybych tam přišla o nějaké onervení. Prostě při sexu a „kontaktu“ s vnitřníma stěnama nic necítím. Ale nemyslím si, že je to tím, že by se mi to tam zvětšilo, to néé > omlouvám se za divný popis, ale nevím, jak lépe to vystihnout :nevim: Měly jste to některá taky tak?? Spravilo se to? 8o :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3928 příspěvků 16.02.18 18:07

Já mám míň citlivej klitoris, už je to 2 roky a nepočítám s tím, že se to zlepší :think:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 16.02.18 18:15

Jj taky to tak mám, myslela jsem si, že je to dole,, větší,, :D koupila jsem Venušiny kuličky dvě velikosti a nic. Tím to nebylo. Necítím, a navíc když je divočejší sex, tak mě to dost bolí. Klitoris mám naštěstí ok. Nezměnilo se to ani po dvou letech :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9126 příspěvků 16.02.18 18:23

Mam, nepravilo. Ale byla jsem i hodně vnitřně šitá, tak to určitě hraje roli

warita
Kelišová 7128 příspěvků 16.02.18 18:39
@Anonymní píše:
Prostě při sexu a „kontaktu“ s vnitřníma stěnama nic necítím.

tam uvnitr ma byt neco citit? Huh, ja pokud to zrovna neboli, necitim nic. Nikdy.

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 16.02.18 18:48

U me to trvalo asi 10 mesicu? Pak uz jsem si zacala konecne taky sex uzivat. Do te doby jsem proste u sexu skoro nic necitila :nevim: A pres rok me bolel sex zezadu.

rena621
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 16.02.18 18:59
@Anonymní píše:
Maminky, jak jste na tom byly se sexem po porodu? Cítily jste tam dole vše stejně jako před ním? Jsem už 3m po porodu (dcera měla 4kg) a do teď mi tam dole chybí cit, jako kdybych tam přišla o nějaké onervení. Prostě při sexu a „kontaktu“ s vnitřníma stěnama nic necítím. Ale nemyslím si, že je to tím, že by se mi to tam zvětšilo, to néé > omlouvám se za divný popis, ale nevím, jak lépe to vystihnout :nevim: Měly jste to některá taky tak?? Spravilo se to? 8o :oops:

Ja nemela chut 6mes. Tezky porod a mala rvala 4 mes.mela silnu koliku spala 8h za cely den a vecer i 5 se vzbudila. S muzem jsme byly hotovy a popravde ani on chut nemel. Nastesti se vse dalo do poradku a prisla chut. Neboj vse se vrati jen se musis dat do poradku.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 16.02.18 19:03
@Anonymní píše:
Maminky, jak jste na tom byly se sexem po porodu? Cítily jste tam dole vše stejně jako před ním? Jsem už 3m po porodu (dcera měla 4kg) a do teď mi tam dole chybí cit, jako kdybych tam přišla o nějaké onervení. Prostě při sexu a „kontaktu“ s vnitřníma stěnama nic necítím. Ale nemyslím si, že je to tím, že by se mi to tam zvětšilo, to néé > omlouvám se za divný popis, ale nevím, jak lépe to vystihnout :nevim: Měly jste to některá taky tak?? Spravilo se to? 8o :oops:

Mam za sebou dva porody po 4 kilech a citim jinak a snad “lepe”, ale epiziotomii jsem mela snad az na zada. Kamoska az po druhem porodu poprve zazila orgasmus. My doufame, ze nam to zustane. :lol:

Zkousela jsi podat dotaz gyndarovi?

pannda
Kelišová 6403 příspěvků 29 inzerátů 16.02.18 19:28

Procvičuj pánevní dno, pokud nepomůže v tomhle, tak aspoň posílís co máš.

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 16.02.18 19:28

Nebudou to spis hormony, prolaktin a tim i nizsi estrogen? :think: v kazdem pripade cviky na panevni dno nic neskazis :palec:

mia.p
Kecalka 115 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 20:25

Asi tak rok po porodu to zacalo byt podobne jako pred porodem. Do toho roku po porodu velmi spatne. Myslim, ze to vetsinou chce cas a u kazde to trva jinak dlouho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:01
@Lenka_Hal píše:
Nebudou to spis hormony, prolaktin a tim i nizsi estrogen? :think: v kazdem pripade cviky na panevni dno nic neskazis :palec:

To není o tom, že bych neměla chuť. Spíš naopak. Ale spíš je to jako kdyby tě někdo pohladil po dřevěné ruce. Taky to neucítíš :nevim:

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 16.02.18 21:06

.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:07
@pannda píše:
Procvičuj pánevní dno, pokud nepomůže v tomhle, tak aspoň posílís co máš.

Posiluju, ale na tohle to bohužel nemá vliv :nevim:

chs.jasmin
Kelišová 6983 příspěvků 17.02.18 09:48

Ahoj,

jsi ještě brzy po porodu, neboj to se napraví. Prodiskutuj s gynekologem, zda by jsi mohla užívat venušiny kuličky - zda je vše v porádku. Ty hodně pomáhají posílit celkově pánevní dno, prokrvení a zpevnění. Za sebe mužu doporučit :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama