Ztráta důvěry, manželka mi lhala

Anonymní
26.3.20 11:38

Ztráta důvěry, manželka mi lhala

Ahoj,
Stala se mi taková situace, která mě malinko zklamala a teď nevím co si myslet.
Manželku jsem potkal na sociální síti, začali jsme si psát a časem to přerostlo v platonickou lásku, toužili jsme po sobě a tak jsem udělal něco o čem jsem předtím tvrdil, že je absolutní nesmysl, na žádost a škádení jsem se pro svoji budoucí manželku vyfotit nahý a také udělal nějaká videa, opravdu jsem v tu dobu cítil, že by z takového internetového přátelství mohlo vzniknout něco víc, cítil jsem, že je pro mě nějak speciální, proto jsem udělalal to co jsem udělal a vysvětlil ji, že je to jen z toho důvodu že je pro mě výjimečná. Manželka mi samozřejmě fotky a videa oplácela a vysvětlila to stejným důvodem, že předtím nikdy takovou zkušenost neměla. Den se se dnem sešel setkali jsme se všechno proběhlo nad očekávání a po roce jsme se vzali. Manželka i s nevlastním synem se ke mě nastěhovala všechno bylo super. Jednoho dne jsem byl však donucen použít její notebook a náhodou jsem mezi staženými soubory uviděl nějaké její intimnejši fotografie ze starší doby. Trochu mě to zarazilo a protože jsem věřil, že máme otevřeny vztah zeptal jsem se co je to za fotky, že jsem myslel, že takovou zkušenost měla pouze se mnou. Manželka mi to však zdůvodnila tím, že si fotky dělala pouze pro kontrolu své osobní formy. Uvěřil jsem jí, ale malou pochybnost to ve mě zanechalo. Nějaký čas zase uběhl a jednoho dne se náhodou stálo, že manželce přišla zpráva od jejího kamaráda, které dlouho neviděla. Na zprávu jsem se podíval a jak už to tak někdy je, zabrousil i více do historie, kde jsem nalezl již zmíněné fotografie, ještě z času kdy jsme se neznali.
Nevím teda co si teď mám o celé situaci myslet, opravdu jsem věřil, že pro ni jsem stejně výjimečný jako je ona pro mě a ne že jsem byl jen další v řadě.
A zřejmě je to i moje blbost, že jsem strkal nos do věci do kterých mi nic nebylo a které jsou minulost. Co mě však mrzí, že ani v relativně nedávné době nepřiznala, že již někdy něco podobného udělala. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22966
26.3.20 11:40
@Anonymní píše:
Ahoj,
Stala se mi taková situace, která mě malinko zklamala a teď nevím co si myslet.
Manželku jsem potkal na sociální síti, začali jsme si psát a časem to přerostlo v platonickou lásku, toužili jsme po sobě a tak jsem udělal něco o čem jsem předtím tvrdil, že je absolutní nesmysl, na žádost a škádení jsem se pro svoji budoucí manželku vyfotit nahý a také udělal nějaká videa, opravdu jsem v tu dobu cítil, že by z takového internetového přátelství mohlo vzniknout něco víc, cítil jsem, že je pro mě nějak speciální, proto jsem udělalal to co jsem udělal a vysvětlil ji, že je to jen z toho důvodu že je pro mě výjimečná. Manželka mi samozřejmě fotky a videa oplácela a vysvětlila to stejným důvodem, že předtím nikdy takovou zkušenost neměla. Den se se dnem sešel setkali jsme se všechno proběhlo nad očekávání a po roce jsme se vzali. Manželka i s nevlastním synem se ke mě nastěhovala všechno bylo super. Jednoho dne jsem byl však donucen použít její notebook a náhodou jsem mezi staženými soubory uviděl nějaké její intimnejši fotografie ze starší doby. Trochu mě to zarazilo a protože jsem věřil, že máme otevřeny vztah zeptal jsem se co je to za fotky, že jsem myslel, že takovou zkušenost měla pouze se mnou. Manželka mi to však zdůvodnila tím, že si fotky dělala pouze pro kontrolu své osobní formy. Uvěřil jsem jí, ale malou pochybnost to ve mě zanechalo. Nějaký čas zase uběhl a jednoho dne se náhodou stálo, že manželce přišla zpráva od jejího kamaráda, které dlouho neviděla. Na zprávu jsem se podíval a jak už to tak někdy je, zabrousil i více do historie, kde jsem nalezl již zmíněné fotografie, ještě z času kdy jsme se neznali.
Nevím teda co si teď mám o celé situaci myslet, opravdu jsem věřil, že pro ni jsem stejně výjimečný jako je ona pro mě a ne že jsem byl jen další v řadě.
A zřejmě je to i moje blbost, že jsem strkal nos do věci do kterých mi nic nebylo a které jsou minulost. Co mě však mrzí, že ani v relativně nedávné době nepřiznala, že již někdy něco podobného udělala. :(

Jaký šel, takovou potkal. Ukazovat si vzájemně pindíky a buchty po internetu, to je teda vzrůšo. Nemáš jí co vyčítat. To dělala v historii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 11:45
@Russet píše:
Jaký šel, takovou potkal. Ukazovat si vzájemně pindíky a buchty po internetu, to je teda vzrůšo. Nemáš jí co vyčítat. To dělala v historii.
:mrgreen: Osobně jsem tuhle novou modu, kdy si každý posílá foto buchty a klobásy dřív než foto obličeje, nikdy nepochopila a nikdy nepochopím. 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6259
26.3.20 11:49
@Betty MacDonald píše: :mrgreen: Osobně jsem tuhle novou modu, kdy si každý posílá foto buchty a klobásy dřív než foto obličeje, nikdy nepochopila a nikdy nepochopím. 8o

Asi nechtějí kupovat zajíce v pytli ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22966
26.3.20 11:49
@Betty MacDonald píše: :mrgreen: Osobně jsem tuhle novou modu, kdy si každý posílá foto buchty a klobásy dřív než foto obličeje, nikdy nepochopila a nikdy nepochopím. 8o

Třeba je ta buchta hezčí než ten zbytek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 11:51

Nikdy dřív jsem tohle nedělal/a… to je tak profláklé klišé… :mrgreen:. A prý „ztráta důvěry“ :think:. Nemáš šmejdit ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 11:58

Cos čekal, že ti v začátku vztahu řekne, že si už pátej, komu posílala svoje intimní fotky?
To je skoro stejně ošemetný, jako když se ženský zeptáš, jestli si její nejlepší milenec…samozřejmě ti řekne, že jo… Nějak si ani nedovedu představit nic jinýho… :lol: :lol:

takže tuhle „lež“ bych zrovna brala jako jednu z těch „milosrdných“. Pokud mu ty fotky posílala ještě v době, kdy ste se ani neznali, tak bych to vůbec neřešila. Nemáš jí co šmejdit v telefonu, tak se nediv, že si narazil na něco, co se ti nelíbí. Kdyby to bylo něco čerstvého, tak prosím, ale takhle?

Poradila bych ti, aby ses uklidnil, nechal minulost minulostí a propříště jí nezkoumej korespondenci (notabene korespondenci z dob, kdy ste se ani neznali).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
26.3.20 11:59

Teda to je ale „nahod“ :potlesk: neres minulost, je to jeji vec, ublizujes jen sam sobe. A prestan se ji furt nahodne stourat v soukromi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:01
@Russet píše:
Třeba je ta buchta hezčí než ten zbytek :lol:

Tak v tomto případě by to mohla být ta pověstná výjimka, co potvrzuje pravidlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
26.3.20 12:08

Ježiš, ty se nudíš ne? Proč řešíš co komu posílala, nebo co ti o tom tvrdila? Je tvoje manželka, takže pro ní asi speciální budeš, když si tě vzala. Nějaký fotky vem čert. Podle názvu diskuze mi to přišlo jak kdyby ti tajila obří dluhy, nebo že je předělanej chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1625
26.3.20 12:12
@Mar__tanka1983 píše:
Cos čekal, že ti v začátku vztahu řekne, že si už pátej, komu posílala svoje intimní fotky?
To je skoro stejně ošemetný, jako když se ženský zeptáš, jestli si její nejlepší milenec…samozřejmě ti řekne, že jo… Nějak si ani nedovedu představit nic jinýho… :lol: :lol:

takže tuhle „lež“ bych zrovna brala jako jednu z těch „milosrdných“. Pokud mu ty fotky posílala ještě v době, kdy ste se ani neznali, tak bych to vůbec neřešila. Nemáš jí co šmejdit v telefonu, tak se nediv, že si narazil na něco, co se ti nelíbí. Kdyby to bylo něco čerstvého, tak prosím, ale takhle?

Poradila bych ti, aby ses uklidnil, nechal minulost minulostí a propříště jí nezkoumej korespondenci (notabene korespondenci z dob, kdy ste se ani neznali).
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
26.3.20 12:17

Neřeš to. Pusť to z hlavy. Co bylo před tím než jsem ženu potkal je její věc. A že ti neřekla úplnou pravdu? Kašli na to, ona by se ti ta pravda stejně vůbec nelíbila. Fakt to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8505
26.3.20 12:18

Neřeš co bylo. To je úplně zbytečný, pokud máte pěkný vztah a ty se v tomhle začneš vrtat, tak to pokazíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1625
26.3.20 12:44
@Pan Dan píše:
Neřeš to. Pusť to z hlavy. Co bylo před tím než jsem ženu potkal je její věc. A že ti neřekla úplnou pravdu? Kašli na to, ona by se ti ta pravda stejně vůbec nelíbila. Fakt to neřeš.

Přesně tak. Každý máme nějakou minulost a když se kácí les (hledá partner), lítají třísky. Je dost pravděpodobné, že ona sama taky není nadšená z toho, že než narazila na Tebe, musela si projít sérií „vztahů - nevztahů“ či dopisování, do kterých vkládala naděje a z nichž se nic nevyklubalo a zbylo po nich (možná) jen zklamání. Být na jejím místě, taky se nechlubím tím, že jsem si s někým ještě jako nezadaná posílala fotky; osobně se navíc stokrát podepíšu pod názor, že do toho nikomu nic není.

Připadá mi, že zakladatel má velký problém se sebevědomím, a pokud bude řešit jak malé děcko takové kraviny a lézt druhému do soukromí, bude to ještě horší (pro něj i pro ten vztah).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:52

Nezodpovězena zůstává kruciální otázka - umí vařit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama