Ztráta důvěry, manželka mi lhala

Napsat příspěvek
2
26.3.20 16:50

Kdo se moc ptá, moc se dozví. Řešíš kraviny. Kdyby ty fotky posílala tomu „kamarádovi“ teď, bude to větší průser, že to dělala předtím, než tě potkala, je jedno. Co ti měla říct? Že takovýhle fotky rozesílá běžně? Byl k tobě zkrátka ohleduplná, proto ti neřekla pravdu.

Jo a možná by tě mělo spíš trápit, proč má tvoje manželka potřebu si i po letech psát se svým bývalým nabíječem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 10:10

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 11:16

Taky si myslím, že pokud to bylo v době kdy jste se neznali, tak nemá smysl to řešit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 16:46

Nesnáším lháře a pohrdám jimi. Pro mě by to byl důvod k okamžitému rozchodu. Neuvěřitelně by u mne klesla, už bych si ji nedokázal vážit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 18:38

@TrueIsFalse tak duvod k rozchodu bych to u tohoto nevidela. Muzou si o tom promluvit, muze ji vysvetlit, ze na to prisel, a ze mu to vadi. Ale proc hned se rozchazet :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
27.3.20 20:59
@alejandra píše:
@TrueIsFalse tak duvod k rozchodu bych to u tohoto nevidela. Muzou si o tom promluvit, muze ji vysvetlit, ze na to prisel, a ze mu to vadi. Ale proc hned se rozchazet :roll:

Souhlasím. Samozřejmě pokud z toho někdo chce dělat záležitost, může, ale IMHO je to přehnané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama