Ztráta hlasivek, bolest v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 22:27
Ztrata hlasivek, bolest v krku

Ahoj :mavam:, za 6 dni jedeme s pritelem na tydenni dovolenou, vse uz zaplaceno a vyrizeno.
Ale 2 dny zpatky me chytla bolest v krku (po koupani ve venkovnim bazenu), tak jsem to vylezela, jenze jsem musela vcera nutne na jeden pohovor a vecer jsem uplne ztratila hlas, v krku me boli s chraptim.
Chtela jsem se zeptat, jakekoliv babske rady, co opravdu pomahaji, ted budu cely vikend lezet a zkusim opravdu cokoliv! :oops:
( mam cucaci pastilky septofort a jox, ktery si strikam do krku a caje piju milionkrat denne).
Dekuji Vam. :kytka:

Reakce:
jaaaanina
Echt Kelišová 8632 příspěvků 01.08.19 22:32

Cucat pantenol a homeopatika „Homeovox“, také vincentka na pití. hlavně hlasový klid a nešeptat. ;)

stinga
Echt Kelišová 8536 příspěvků 01.08.19 22:34

Běž na ORL, matka to měla, myslela, že dostane kalciovou injekci, dostala antibiotika, protože to byl zánět hlasivek, jestli nemáš hlas, tak hlavně nemluvit
jox a to ostatní ti ty hlasivky ještě víc podráždí, to je dobré na mandle, ale ne na hlasivky

Karleon
Kelišová 5797 příspěvků 01.08.19 22:35

Tak opravdu nemluv, to je nejdůležitější. Plus mi na to v práci dal doktor Aescin a musím říct, že mi to dost pomáhalo, je volně prodejný, tak si ho naordinuj.

stinga
Echt Kelišová 8536 příspěvků 01.08.19 22:40
@jaaaanina píše:
Cucat pantenol a homeopatika „Homeovox“, také vincentka na pití. hlavně hlasový klid a nešeptat. ;)

ano panthenol a vincentku také mamce na ORL doporučili, hlavně ten hlasový klid

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 01.08.19 22:49

Zajdi si zítra k lékaři - minámálně pantenol a kalcium se hodí, plus posoudit jeslti už to není na ATB. Když je začneš brát zítra, tak na dovolenou už budeš v cajku.

A opravdu nemluv. Šeptání je ještě horší, než mluvení.

Priessnitzovým obkladem nic nezkazíš a homeopatiky jsou cukříky, nic víc.

mroe
Neúnavná pisatelka 16083 příspěvků 01.08.19 23:28

ATB jsem na to nikdy nemela, mam to tak jednou za rok dva, bohuzel. Aescin, pantenol a hlasovy klid.

Evkad
Kecalka 263 příspěvků 02.08.19 06:49

Také se léčíme aescinem jak já tak děti.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 02.08.19 07:30

Pomáhá mi zabal na krk, Panthenol, Vincentka. To je když jen nemůžu mluvit. Když už vykaslavam povlaky z hlasivek, tak jsem dostala 2× atb. S temi to bylo rychlejší, ale jsou to atb…

Váš příspěvek
Reklama