Ztráta klíče z auta

Anonymní
22.12.20 00:03

Ztráta klíče z auta

Mam jedničkovou fabii a ztratila jsem klíč, náhradní nemám… nevíte kolik bude stát nový a jak dlouho to bude trvat? Jsem kra… vím to… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Galina_95
22.12.20 00:30

Záleží kam chceš jít jestli do autorizovaného což i když ke drahé tak doporučuji protože jsem tam pracovala a oni mají postupy jak se tam dostat… ale oprava i s klíčem může stát do pěti tisíc…
Nic moc levného a většinou to hned řeknou, kdy to budeš mít hotové, mohlo by to zabrat tak max tři dny… podle vytížení servisu

U neautorizovaného si myslím že to bude tak polovina ceny… ale nemáš záruku na práci a postupy taky ne každý zná…

Úplně nejlepší bude tam zavolat a nebo napsat mail, odpovídají, max do tří hodin od poslání mailu, mají to ve standartech, a nechat si udělat cenouvou nabídku.

A pak zavolat garažníkovi a zeptat se ho na to.

Jisté je, že to auto musíš do toho servisu nějak dostat, bez toho to neuděláš…
Hodně zdaru!

• Citovat
  • Nahlásit
55
22.12.20 01:43

@Galina95 Dost často, když na tohle nemá servis vybavení, tak se zavolají hasiči, kteří to během chvíle do toho šetrně dostanou. Jednou jsem řešil zamknutou 1 fabii s klíčky uvnitř ale tam jsme se dostali s drátem a montpákou. Je pravda že jsme lehce poskrabali a pomackali B sloupek ale tenhle kus je v takovým stavu, že to na něm ani vidět není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Galina_95
22.12.20 05:39
@Autař píše:
@Galina95 Dost často, když na tohle nemá servis vybavení, tak se zavolají hasiči, kteří to během chvíle do toho šetrně dostanou. Jednou jsem řešil zamknutou 1 fabii s klíčky uvnitř ale tam jsme se dostali s drátem a montpákou. Je pravda že jsme lehce poskrabali a pomackali B sloupek ale tenhle kus je v takovým stavu, že to na něm ani vidět není.

Jaktoze nema? :lol: objednají klíček podle vin a odemknou, pokud někdo neměl zámky, tak přichází na řadu drátek přes okno, ale B sloupek se u toho určitě nepromáčkl :D řešila jsem to denně, když jsem tam dělala…

To co popisuješ ty, je garážníkův postup :lol: rychle a hlavně se s tím nes*rat ;)

Když se toto stalo mně a volala jsem hasiče, tak mě poslali do p*dele, že to nedělají, že odemykaji maximálně byty… takže jsem musela vyloupnout okna, naštěstí nebylo přilepené…

• Citovat
  • Nahlásit
13422
22.12.20 06:30
@Galina95 píše:
Jaktoze nema? :lol: objednají klíček podle vin a odemknou, pokud někdo neměl zámky, tak přichází na řadu drátek přes okno, ale B sloupek se u toho určitě nepromáčkl :D řešila jsem to denně, když jsem tam dělala…

To co popisuješ ty, je garážníkův postup :lol: rychle a hlavně se s tím nes*rat ;)

Když se toto stalo mně a volala jsem hasiče, tak mě poslali do p*dele, že to nedělají, že odemykaji maximálně byty… takže jsem musela vyloupnout okna, naštěstí nebylo přilepené…

Jako volat hasice na otevreni auta? Dobry ulet :mrgreen:
Bud rada, ze te poslali do haje, platba za tuto sluzbu neni zrovna mala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Galina_95
22.12.20 07:14
@cecetka píše:
Jako volat hasice na otevreni auta? Dobry ulet :mrgreen:
Bud rada, ze te poslali do haje, platba za tuto sluzbu neni zrovna mala :mrgreen:

Víš jak, byla jsem v pasti, uprostřed noci, tak zkoušíš, že :D ale to totální nesmysl… je nezajímá nějaké auto, když jsou na to servisy, že jo… :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
55
22.12.20 11:31

@Galina95 Tak u nás na tohle mají „spešl“ vybavení a problém s tím nikdy nemají. Přes B sloupek jsme se dostávali před očima majitele, kterýmu bylo celkem jedno jestli se něco málo odře, potřeboval rychle odjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Galina_95
22.12.20 11:46
@Autař píše:
@Galina95 Tak u nás na tohle mají „spešl“ vybavení a problém s tím nikdy nemají. Přes B sloupek jsme se dostávali před očima majitele, kterýmu bylo celkem jedno jestli se něco málo odře, potřeboval rychle odjet.

Tak to potom ano, ale zakladatelka ztratila klíče, ona s tím autem nikam neodjede, takže jedno, jestli si to nechá otevřít u baráku, nebo v servise, před barákem s tím nikdo nic neudělá… akorát tam pak zůstane odemčené nepojízdné auto. Já osobně bych to radši řešila přes servis.

• Citovat
  • Nahlásit
55
22.12.20 18:09

@Galina95 Když se jí to povede odemcit tak může i nastartovat pokud jí to dovolí imobilizér. A to například tak že od plusoveho pólu od bazerky přivede proud do cívky startéru (má svorku číslo 50). Stačí jí potom jen kus tlustšího měděného drátku (tlustší kvůli zahřívání). Pokud se na to necítí může požádat manžela, souseda je to otázka pár sekund a nebude muset platit za drahý odtah. Ale předpokládám že se teď všechny na mě sesypete že přece nebude takhle blbnout na ulici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat