Ztrata klicu u auta, doklady v aute

Anonymní
28.8.21 11:20

Ztrata klicu u auta, doklady v aute

Ahoj,

Jsem uplny idiot, pred casem jsem ztratila klic od auta a nestihla udelat novy. Vcera v noci mi ukradli kabelku, kde byl i druhy klic od auta a doklady k autu mam v aute, odpo jsem resila neconkolrm auta, vecer sjela za kamaradkou s tim, zr ty doklady vyndam az doma..a cestou z restaurace, sly jsme pesky, 20 min od jejiho baraku jen..mi nejaky chlap vytrhl kabelku..n.ani OP..a jak to resit, domu jsem jela ted rano busem. Je to jine mesto, auto zaparkovane u kamosky na jejim miste, ale zitra se vraci jeji pritel a nebude mit, kde zaparkovat..

Ja neodjedu bez klice, navic cipovy… :roll: a doklady v aute k autu..co ted..jak to resit? Auto mam na. leasing.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10788
28.8.21 11:28

Asi nějakej autozamecnik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
28.8.21 11:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2546
28.8.21 11:36
@JancaS84 píše:

To vubec, musi do autorizovanrho servisu, vymazat a preprogramovat z pameti cipovy klic a udelat novy, nicmrme brz tech dokladu..odtah, pokud projde bez dokladu a rozbit bocni sklo..prodrazi se ti to..ale zavolej prvnr do servisu..reknou ti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78177
28.8.21 11:36
@JancaS84 píše:

To spis odtahovka, stejne to auto bez klicu nenastartuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
28.8.21 12:51
@astoret píše:
To vubec, musi do autorizovanrho servisu, vymazat a preprogramovat z pameti cipovy klic a udelat novy, nicmrme brz tech dokladu..odtah, pokud projde bez dokladu a rozbit bocni sklo..prodrazi se ti to..ale zavolej prvnr do servisu..reknou ti..

Snad se zakladatelka podívala na ten odkaz, co sem jí sem dala. Tam jí pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
28.8.21 14:01

Zavolej si na pojistovnu - asistenci, kde mas auto pojistene.. Minimalne ten odtah by mel jit.. poradi ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat