Ztráta menstruace při braní antikoncepce.

Anonymní
13.1.20 21:03

Ztráta menstruace při braní antikoncepce.

Dobrý den.
Beru antikoncepci Ayreen už 9 měsíců. Začátek byl v pohodě, až na Červenec, kdy se mi stalo, že jsem celý měsíc vynechala. Můj gynekolog mi řekl, že je vše v pohodě, že to může někdy vynechat a že to mám brát dokud nebudu mít zase menstruace. Ale od Září se mi menstruace neobjevili a mám strach, že je to vážné.
Prosím o radu. Děkuji.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
13.1.20 21:08

Tak doktorovi zavolej a porad se s ním.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
13.1.20 22:37

Ja beru yadine pres 10let, ms jsem nemela od listopadu 2018 a je to neskutecna uleva :palec: ze zacatku jsem blaznila a testovala se kazdy den, gyndar rikal, ze u dlouhodobeho uzivani anti s vysim obsahem hormonu je to normalni

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.1.20 22:36

Já brala cca 7 let. Dělala jsem pauzu asi tak dvakrát za rok. Doktorka o tom věděla a souhlasila. Vždy říkala, že není vhodné vysazovat každý měsíc. Takže nejlepších 7 let mého života :lol: :lol: Nikdy jsem nějak nestresovala, že to nepřišlo, naopak.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.1.20 22:38

Hlavně klasickou menstruaci ztrácíš hned od začátku braní antikoncepce. Pak už nemenstruuješ, pouze krvácíš z vysazení.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat