Ztráta miminka v kojeneckém věku

372
11.5.20 19:49

Ztráta miminka v kojeneckém věku

Zdravím, jsem mlada maminka, která prošla nedávno ztrátou miminka v kojeneckém věku… A prý je důležité o tom mluvit, tak se pokouším najít někoho, kdo si takovou tragédii musel též projít… A sdílená bolest je totiž poloviční bolest :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29548
11.5.20 19:52

Upřímnou soustrast :,( Naštěstí nemám podobnou zkušenost. Je tu skupinka Prázdná náruč, určitě někdo hodí link.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
11.5.20 19:55
:srdce: :srdce: :srdce: :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
11.5.20 20:04

@Jana206 děkuji, za link budu neskutečně ráda :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
11.5.20 20:09

Ahoj, přijď k nám do Prázdné náruče. Tam jsme všechny přišly o děti v pozdním stádiu těhotenství, během porodu, po porodu i později. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
11.5.20 20:16

@MiNiPa přidej se do Skupiny prázdná náruč.. Najdeš ji přes hledáček.. Drž se, je to strašně těžký :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
11.5.20 20:26

@MiNiPa upřímnou soustrast :,( :hug: sama jsem také maminkou, které umřelo miminko. U nás to byla sepse 4 dny po porodu. Je to již rok a 7 měsíců. Čas v našem případě opravdu léčí. Není však dne, kdy bych si na syna nevzpomněla. Jak píšou nade mnou, přijd za námi do prázdné náruče nebo mi klidne napiš SZ. Drž se :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
11.5.20 20:34

@evakot jak se tam dostat, prý je to uzavřené… Jestli jsem našla to správné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1182
11.5.20 22:25

@MiNiPa určitě si to našla správně :hug: je to uzavřené, protože si tam vylevame :srdce: z toho nejhoršího smutku a podporujeme se. Mě tam na začátku holky moc pomohly, teď jsou z některých z nich kamarádky i v osobním životě, které pochopí… Musíš jen požádat o vstup a pár dní počkat, než tě moderátorka skupiny schválí. Nechodí na mail denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
372
11.5.20 22:45

@evakot děkuji mnohokrát, požádala jsem o vstup nezi vás.. Vědět to drive, tak novou diskuzi nezakladam, ale ja tu nic podobného nemohla najít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama