Ztráta ms, poté nekončící hormonální krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 08:04
Ztráta ms, poté nekončící hormonální krvácení

Dobrý den,

Mám zdravotní problém. Nemenstruuji. A když už se zdá, že ms přišla, není to ms, ale hormonální krvácení, které trvá tak dlouho, dokud nezačnu brát norethisteron na zastavení krvácení.

Vyšetření: hormonální profil, utz, štítná žláza. Vše v normě. Trochu mě ale znepokojuje porucha štítné žlázy z linií po obou rodičích (moje mamka, táty mamka).

Podváhou, obezitou, velkým stresem netrpím.

Jediné, co mi bylo řečeno je, že se jedná o hormonální problém, ale neví se, co to způsobuje.

Je mi přes 30, mám 2 děti. S otěhotněním problém nebyl. Zároveň si uvědomuji, že jsem hormonální potíže měla už ve 14 letech. Krvácela jsem po 14 dnech a trvalo to i dva týdny. Poté jsem od 15 do 20 let brala HA. Tím se cyklus upravil a já neměla co řešit. Dnes HA brát nechci.

Jelikož, emimino je světový :D tak se ptám: jestli má někdo podobnou zkušenost? Nebo, jestli si tento příspěvek přečte někdo studovaný ve zdravotnictví a napadne ho další varianta, čím to může být.

Děkuji :kytka:

Reakce:

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 24.01.18 12:38

Já mám to samé. Buď mi mns nepřijde vůbec a musím na vyvolání nebo začnu špinit a nezastaví se to bez léků.
Ale já jsem morbidně obézní a zároveň mám poruchu štítné žlázy.
U mě to prý může vyřešit zhubnutí.

Každopádně bych si zavolala na endokrinologii a nechala si udělat hormonální profil atd..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >