Ztráta ms, poté nekončící hormonální krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 08:04
Ztráta ms, poté nekončící hormonální krvácení

Dobrý den,

Mám zdravotní problém. Nemenstruuji. A když už se zdá, že ms přišla, není to ms, ale hormonální krvácení, které trvá tak dlouho, dokud nezačnu brát norethisteron na zastavení krvácení.

Vyšetření: hormonální profil, utz, štítná žláza. Vše v normě. Trochu mě ale znepokojuje porucha štítné žlázy z linií po obou rodičích (moje mamka, táty mamka).

Podváhou, obezitou, velkým stresem netrpím.

Jediné, co mi bylo řečeno je, že se jedná o hormonální problém, ale neví se, co to způsobuje.

Je mi přes 30, mám 2 děti. S otěhotněním problém nebyl. Zároveň si uvědomuji, že jsem hormonální potíže měla už ve 14 letech. Krvácela jsem po 14 dnech a trvalo to i dva týdny. Poté jsem od 15 do 20 let brala HA. Tím se cyklus upravil a já neměla co řešit. Dnes HA brát nechci.

Jelikož, emimino je světový :D tak se ptám: jestli má někdo podobnou zkušenost? Nebo, jestli si tento příspěvek přečte někdo studovaný ve zdravotnictví a napadne ho další varianta, čím to může být.

Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Kacatko1986
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 24.01.18 12:38

Já mám to samé. Buď mi mns nepřijde vůbec a musím na vyvolání nebo začnu špinit a nezastaví se to bez léků.
Ale já jsem morbidně obézní a zároveň mám poruchu štítné žlázy.
U mě to prý může vyřešit zhubnutí.

Každopádně bych si zavolala na endokrinologii a nechala si udělat hormonální profil atd..

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama