Ztráta OP před svatbou!

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 09:39

Ztráta OP před svatbou!

Jsem Husa, já vím. Ale ztratila jsem OP. Máme ji sice až za 3 týdny, ale matrika op potřebuje. Má někdo zkušenost s tím OP do 24 hodin na MV?

Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1029
28.6.22 09:44

Jen aby to nebylo varování. Ale jinak to není žádný problém .

@Anonymní píše:
Jsem Husa, já vím. Ale ztratila jsem OP. Máme ji sice až za 3 týdny, ale matrika op potřebuje. Má někdo zkušenost s tím OP do 24 hodin na MV?Moc děkuji
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
28.6.22 09:56

Tri týdny je dost času, ne, na novou obcanku. Na co do 24 hodin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
28.6.22 10:03

Pas máš?
Jinak já si nechala teď dělat novou občanku. Říkali do 3 týdnu nejpozději a ptali se mě, jestli spěchám. Já říkala že ne, že mi je to jedno. A měla jsem ji hotovou za necelých 14 dní. :mrgreen:
Takže no stress. Ale chápu tě no. Já taky dala před svatbou občanku na stůl a nesahá na ni. Jelikož vím, že jsem expert na to, abych ji ztratila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 10:14
@Maminanamatersky píše:
Tri týdny je dost času, ne, na novou obcanku. Na co do 24 hodin?

V pátek ji potřebuji na matriku, bez toho mi termín nedají.

Z.

• Citovat
  • Nahlásit
460
28.6.22 10:19
@Anonymní píše:
V pátek ji potřebuji na matriku, bez toho mi termín nedají.Z.

Po nás chtěli na matrice pouze rodný list. Pas máš? Pokud jsi OP ztratila, tak ti vydají na úřadě na papíře potvrzení, takovou náhradní občanku. To mi neříkej, že ani s tím ti termín na matrice nedají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
28.6.22 10:19

Měl by ti stačit pas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 10:31

Pas bohužel nemám a na matrice jsem se ujišťovala, potřebuje tam podpisy nás obou. Takže bohužel pro mě.

Z.

• Citovat
  • Nahlásit
460
28.6.22 10:37
@Anonymní píše:
Pas bohužel nemám a na matrice jsem se ujišťovala, potřebuje tam podpisy nás obou. Takže bohužel pro mě.Z.

Co mají podpisy co dělat s občankou? Tak si nech udělat tu občanku do 24 hodin, stojí 1000,–. Zítra je úřední den, tak si tam skoč a ve čtvrtek si ji vyzvedneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
28.6.22 10:51
@Anonymní píše:
Pas bohužel nemám a na matrice jsem se ujišťovala, potřebuje tam podpisy nás obou. Takže bohužel pro mě.Z.

A bez OP se neumíš podepsat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12219
28.6.22 10:54
@neanonymní píše:

Tak asi u toho podepisování kontrolují totožnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
28.6.22 10:57
@neanonymní píše:

To je otázka za zlatého bludišťáka :mrgreen: :mrgreen: Podpis jí totožnost a údaje neřekne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
28.6.22 11:06

@ivašot. Asi. ten dotazník vypadá tak: https://www.mvcr.cz/…zelstvi.aspx nezbývá tedy, než si rezervovat termín bez OP a ten jim předložit později - pro tyto účely to asi bude opravdu nejlepší řešit „rychloobčankou“, která je vystavena do 24 hodin nebo 5 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:05

Jak to dopadlo. Momentálně sedím na úřadě a čekám na vydání.
Platila jsem 500 za zrychlený a dokonce místo 5 pracovních dní ho mám za 4. Paradox je, že mezitím máma ztratila rodný list, pak se našel a já dnes vítězně našla svůj starý OP :D Zázraky se dějí :D

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat