Ztráta přístupu do emailové schránky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineeva valoi
Extra třída :D 11933 příspěvků 19.05.19 15:35
Ztrata pristupu do emailove schranky

Mám schránku na seznamu, kterou jsem používala minimálně. Nedávno jsem tam potřebovala a když jsem se chtěla přihlásit, prý špatné heslo. Nejsem si vědoma, že bych heslo měnila, nicméně jsem postupovala dle instrukcí a zdá se, že jsem „zapomněla“ rodné příjmení matky i rok vlastního narození. Zkoušela jsem malé písmeno, s háčkem, bez… Vždy mi dojde info, že mnou zadané údaje jsou neplatné. Nemáte radu, kam se obrátit?

Reakce:
samá práce
Závislačka 2820 příspěvků 19.05.19 15:54

Je možný že ti kdysi přišla zpráva na jinou schránku, pokud jsi udala, že jsi nebyla dlouho přihlášena na týhle adrese, tak ji do nějaký doby zruší úplně.

Jeseterka
Stálice 59 příspěvků 19.05.19 16:18

Obrať se na helpdesk seznamu. Budou po tobě chtít ověřit totožnost (poslat naskenovaný doklad totožnosti) a daji ti přístup do schránky. Pokud vím, jsou tam ještě nějaké ověřovací otázky, jako na které adresy jsi psala v poslední době a pokud i toto selže, tak zkusit ten helpdesk.

Extra třída :D 11933 příspěvků 19.05.19 16:35
@Jeseterka píše:
Obrať se na helpdesk seznamu. Budou po tobě chtít ověřit totožnost (poslat naskenovaný doklad totožnosti) a daji ti přístup do schránky. Pokud vím, jsou tam ještě nějaké ověřovací otázky, jako na které adresy jsi psala v poslední době a pokud i toto selže, tak zkusit ten helpdesk.

Dik

vokishka
Extra třída :D 14494 příspěvků 19.05.19 16:48

Nez nekam skenovat obcanku, to si radeji zalozim novy mail, hlavne kdyz ho skoro nevyuzivam.

Extra třída :D 11933 příspěvků 19.05.19 20:19

@vokishka A v čem je problém?
Já ten účet sice už dlouho nepoužila, ale zrovna přes něj mám nějaké další účty, proto bych se tam aktuálně potřebovala dostat… No a nějak je to zamrzlé.

Extra třída :D 11933 příspěvků 19.05.19 20:19

@samá práce To jsem nevěděla. Nicméně zrušená ta adresa není..

vokishka
Extra třída :D 14494 příspěvků 19.05.19 20:21
@eva valoi píše:
@vokishka A v čem je problém?
Já ten účet sice už dlouho nepoužila, ale zrovna přes něj mám nějaké další účty, proto bych se tam aktuálně potřebovala dostat… No a nějak je to zamrzlé.

tak mně připadá divné poslat někomu údaje ze svě občanky, rodné číslo atd.

Váš příspěvek
Reklama