Ztráta zaměstnání a alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 22:10
Ztráta zaměstnání a alimenty

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak je to když otec, který má vyživovací povinnost na naši dvouletou dceru. Musí platit dva tisíce měsčně, jenže neplatí. Tedy platí jenom část už delší dobu. Třeba mi přinese 500 kč nebo 700 kč. Menší část prostě. Te´d ale ztratil zaměstnání. Takže nevím jestli je na místě abych to řešila s někým. Potřebovala bych radu, jak to mám udělat aby platil, to co má.

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6322 příspěvků 29.01.17 22:17

Zajdi na polici a podej trestní oznámení pro neplacení alimentů. Ale musíš mít přesně napsáno co a kdy ti dal. Ale soud trvá dlouho, třeba ho to vyděsí a začne platit než proběhne soud, uvidíš.

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 29.01.17 22:35

Svagrove ex je taky jeden s tech nul co ma dite a neplatil, ted do dubna sedi za neplaceni, to mu bylo treba. Na dospelou ted z vezeni posila 400,– to co si tam vydela a zbyde mu ji rekli, kdyz se ptala, kde je zbytek.
Pusti ho a pocitam zas bude posilat par stovek jednou za ctvrt roku.
Rozvedena je uz dlouho a situace stale stejna.

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 29.01.17 22:43

Treba budes mit stesti a domluvite se normalne po dobrem, najde praci a bude zas fungovat :nevim:, ale svagrove exemplar cilene delal roky na cerno, kdyz ho policajti hledali byl jinde, dela celou dobu vse proto, aby platit nemusel, zamerne neplatil nebo smesne částky.
Pochybuji, ze pobyt v lochu ho napravi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >