Ztráta zaměstnání u chlapa

Anonymní
8.10.20 17:19

Ztráta zaměstnání u chlapa

Třicetiletý chlap a bez zaměstnání… sice pracoval, ale i tak je to přece divné.
Ptám se vás, jestli nejsem tak trochu divná i já, že jsem se právě do jednoho zamilovala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1619
8.10.20 17:21

Tak záleží na tom, jestli je bez práce týden nebo několik měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
8.10.20 17:25

Pokud 30 lety chlap je bez práce, tak je divnej,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
8.10.20 17:42

Ne, v našem pokročilém, lidově demokratickém, zřízení není možné, aby kdokoliv přišel o práci. A už vůbec ne, člověk, kterému je 30. O třicátnících je známo, že je drží v práci se samopalem u hlavy a nepouští je ani domů. Já bych ho normálně udal za příživu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
8.10.20 17:47

@fera21 tak to je přehnaný, ale znám z okolí 30tníky +-, kteří byli nezaměstnatelní (fetky, nefachčenka apod.) a všichni pracují, takže normální člověk, MUSI sehnat práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 17:47
@lucik2011 píše:
Tak záleží na tom, jestli je bez práce týden nebo několik měsíců

zakladatelka: Dnes je to prý přesně týden, já se zamilovala včera.

• Citovat
  • Nahlásit
5119
8.10.20 17:52
@Anonymní píše:
zakladatelka: Dnes je to prý přesně týden, já se zamilovala včera.

týden je ok počkej do vánoc jestli si nenajde novou tak je to problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
8.10.20 18:01
@Anonymní píše:
zakladatelka: Dnes je to prý přesně týden, já se zamilovala včera.

Tyden je podle tebe dlouha doba? :roll: Problem v tom nevidím, pokud si jiz shani jinou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
8.10.20 18:08

Pokud toho chlapa třeba propustili pro nadbytečnost a aktivně si hledá jinou práci, tak by mi na něm fakt, že je zrovna nezaměstnaný nevadil. Pokud je to lempl a nepracuje dobrovolně, tak to divný je. Ale stejně tak divná je nezaměstnaná žena. Já sama jsem byla nějaký ten týden registrovaná na úřadu práce, když mi skončila mateřská a neměla jsem práci, do které bych se vrátila a nepřipadala jsem si jako nějaký flákač :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 18:23
@Terezxx píše:
Pokud toho chlapa třeba propustili pro nadbytečnost a aktivně si hledá jinou práci, tak by mi na něm fakt, že je zrovna nezaměstnaný nevadil. Pokud je to lempl a nepracuje dobrovolně, tak to divný je. Ale stejně tak divná je nezaměstnaná žena. Já sama jsem byla nějaký ten týden registrovaná na úřadu práce, když mi skončila mateřská a neměla jsem práci, do které bych se vrátila a nepřipadala jsem si jako nějaký flákač :lol:

Ano, bylo to pro nadbytečnost a ve zkušebně, tudíž bez odstupného. Bez peněz a bez práce mi neimponuje :?

• Citovat
  • Nahlásit
18666
8.10.20 18:27

Takze ses vcera zamilovala do chlapa, ktery tyden nema praci a uz te neimponuje, kdyz nema penize? :mrgreen: to je teda láska :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
8.10.20 18:33
@Anonymní píše:
Ano, bylo to pro nadbytečnost a ve zkušebně, tudíž bez odstupného. Bez peněz a bez práce mi neimponuje :?

No ve zkušebce může dostat pápá i jen tak a určitě nemá nárok na odstupné, když nebyl schopný odpracovat ani 3 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5119
8.10.20 18:49

Můj chlap takhle na začátku našeho vztahu prošel 3 zaměstnavatele po těch cca 3m vych, caně jím záplacli chybějící nemocné. Taky jsem si tehdy mohla říct, že je to divný a třeba kecá a prostě se mu nechce nebo namaká a tak šel. V dalším zaměstnání byl 3 roky a teď je u jednoho zaměstnavatele 12 let.
Nechápu co řešíš. Buď to zkusíš nebo ne. Zamilovaná určitě nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
8.10.20 18:52

@Náměsíčná Zamilovaná je. Do peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22382
8.10.20 18:53
@Anonymní píše:
Ano, bylo to pro nadbytečnost a ve zkušebně, tudíž bez odstupného. Bez peněz a bez práce mi neimponuje :?

Tak ty jsi fakt zenska do nepohody. Dej si par facek a modli se, aby jednou nepropustili tebe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama