Ztráta zamilovanosti, už spolu nespíme

Anonymní
20.9.20 14:51

Ztráta zamilovanosti, už spolu nespíme

Zdravím,
s přítelkyní jsme spolu dva roky. Cítím, že u ní to velký WAU a ta radost ze vztahu opadla. Je z ní cítit takový to opovržení…za vším vidí problém. Teď se to změnilo hlavně v době, kdy jsem ji řekl, že v současné práci končím za 2 měsíce a vše vypadá “nejistě”. Vypadá to, že se mnou i nerada tráví čas, straní se mi, když jsme pod jednou střechou. Tak skončilo i naše spaní spolu, kdy mi řekla, že se nechce cítit jako moje matračka. Už to bude měsíc a když toto téma vytáhnu, tak mi řekne proč to zase vytahuju a že ji tímto tlačím do kouta a má pocit, že musí. To jsem myslel, že vidí vše, co pro ni udělám a nehledám důvody, proč by něco nemělo jít. Už to vidím vše jen jako výmluvy, kdy čeká, jak jáá vztah ukončím. Já jsem hodně na vážkách už, nevím co se děje, mám pocit, že mi lže a jsem prostě zmaten. Potřebuji poradit, jestli vše vnímám správně, ať neudělám chybu..ale rozum i srdce mi říká svoje… neřeším tu jen sex, ale celkový postoj ke vztahu, jak se to stupňuje. Díky :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1221
20.9.20 14:54

No tak toto mi prijde, ze o tebe ztratila zajem uplne. Zadna ucta, pritazlivost. V tomto bych nepokracovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
20.9.20 14:56

Jako chápu, že asi už nemá zájem, ale zaujala mě ta věta, že se nechce cítit jako tvoje matračka, to mi v této situaci přijde taková divná formulace. :roll:

Příspěvek upraven 20.09.20 v 14:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
20.9.20 14:56

Nechapu co resis, vzdyt to je jasny, ze to nema smysl. Nejspis uz hleda perspektivnejsi objekt a tebe vyuziva pro levny bydleni a servis. :nevim: Platis bydleni nebo jedete aspon napul?
Na tohle se fakt vykasli, k cemu ti je takova blbka.

Příspěvek upraven 20.09.20 v 14:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
20.9.20 14:57
@Julča001 píše:
Jako chápu, že asi už nemá zájem, ale zaujala mě ta věta, že se nechce cítit jako tvoje matračka, to je taková divná formulace. :roll:

Proste to otaci a chce hodit vinu na nej, ze on je nechutny nadrzenec a ona cista duse. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
20.9.20 15:02

Já bych se odpíchla od toho, že se „nechce cítit jako tvoje matračka“. Proč by se tak cítila? Zřejmě i ona vnímá, že se váš vztah vyprazdňuje a tlačení na sex v ní vyvolává nepříjemné pocity. Žena většinou ve vztahu potřebuje nejdřív emoční blízkost, pak teprve sex. Tak si spolu sedněte a v klidu se o tom pobavte, co chybí vám oběma a co chcete a můžete udělat pro zlepšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 15:05
@Sandokanec píše:
Proste to otaci a chce hodit vinu na nej, ze on je nechutny nadrzenec a ona cista duse. :mrgreen:

Víceméně ano..ja jsem otravný dost skrz tyto věci. Možná už ztratila se mnou trpělivost v tomto. Ale když jsme u toho…když se zeptám, jestli to chce ukončit, tak řekne, jestli to chci já, když to zmiňuji pořád…pak si připadám už ve všem jak histerka, protože nic nechce řešit s hned me zadupe.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
832
20.9.20 15:06
@Anonymní píše:
Víceméně ano..ja jsem otravný dost skrz tyto věci. Možná už ztratila se mnou trpělivost v tomto. Ale když jsme u toho…když se zeptám, jestli to chce ukončit, tak řekne, jestli to chci já, když to zmiňuji pořád…pak si připadám už ve všem jak histerka, protože nic nechce řešit s hned me zadupe.. :think:

Takže ji tlačíš do sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
20.9.20 15:07
@Sandokanec píše:
Proste to otaci a chce hodit vinu na nej, ze on je nechutny nadrzenec a ona cista duse. :mrgreen:

Anebo je to třeba tak, že není jeden viník a jedna čistá duše, ala oba jsou s něčím nespokojení a oba mají na své pocity nárok. Můžou na sebe navzájem házet vinu a pak se rozejít (to je tady na emiminu oblíbené řešení), nebo si o tom můžou promluvit a aspoň se pokusit si vzájemně porozumět a vztah zachránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
20.9.20 15:08
@Julča001 píše:
Takže ji tlačíš do sexu?

Je nadrzeny mlady kluk, na co ma cekat jako, k cemu ma holku?? :nevim: Tady nejde mluvit snad o zadnym tlaceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
20.9.20 15:11
@Sandokanec píše:
Je nadrzeny mlady kluk, na co ma cekat jako, k cemu ma holku?? :nevim: Tady nejde mluvit snad o zadnym tlaceni.

Ty víš, kolik mu je? 8o
No, jestli ji nutí do sexu a ona (zas tolik) nechce nebo jí na tom něco není příjemné, tak bych se nedivila, že se jí časem zprotiví (zprotivil) úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 15:11
@Kassy píše:
Já bych se odpíchla od toho, že se „nechce cítit jako tvoje matračka“. Proč by se tak cítila? Zřejmě i ona vnímá, že se váš vztah vyprazdňuje a tlačení na sex v ní vyvolává nepříjemné pocity. Žena většinou ve vztahu potřebuje nejdřív emoční blízkost, pak teprve sex. Tak si spolu sedněte a v klidu se o tom pobavte, co chybí vám oběma a co chcete a můžete udělat pro zlepšení.

To zní rozumně, ale není zrovna moc ani na ty city a podobně.. chápu, že teď má plno starostí..práce, zařizování..pak je ráda, když má jen klid.. nic rozebírat nechce..jen prostě nechat to jak to je a tomu já nerozumím. Vše z ní musím tahat jak z chlupaté deky, někdy ji trochu vše povyčítat..až mě to mrzí, ale jen tak pak vyklopí, co vše ji štve. Mám pocit, že mi nechce ublížit a čeká na moje ukončení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 15:15
@Julča001 píše:
Ty víš, kolik mu je? 8o
No, jestli ji nutí do sexu a ona (zas tolik) nechce nebo jí na tom něco není příjemné, tak bych se nedivila, že se jí časem zprotiví (zprotivil) úplně.

Až Tak mladý už nejsem. No ja právě nevím, jestli se to u vás žen stává.. tlačím :nevim:… vždy musím začít já a zkusit, jestli ano nebo ne. Ona nikdy nezačne sama, to mi i řekla, ať nedojde k dalším spekulacím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 15:18

A už v tom samozřejmě vidím někoho jiného, což ani to ji nevadí. Ale mě to ničí…v tomto jsem taková citlivka. Asi má za to, že ji snad vydírám :roll: ale spíš si navzájem nerozumíme podle všeho :nevim: mám pocit, že za vše můžu Já

• Citovat
  • Nahlásit
1736
20.9.20 15:19

No me zaujalo, ze to ma souvislost s Tvou ztratou zamestnani (Tvym odchodem). Hledas dalsi práci? Nebo to nechavas na pak?

Kolik je vam let a jak dlouho spolu jste? Co kdyz doufala v prstynek a deti a Ty jsi mezitim dal výpověď a ted jeste tvrdis, ze vse bude nej8ste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama