Ztratil o mě přítel zájem?

146
20.3.17 21:04

Ztratil o mě přítel zájem?

Dobrý večer, dámy :kytka:

chci se jen zeptat na Váš názor, protože já už se v ničem absolutně nevyznám :( Mám přítele, jsme spolu dva roky. Jsme od sebe věkově malinko rozdílní, ale vztah nám od začátku až doteď klapal. Tento vztah pro mě byl absolutně bez výhrad a po třech letech jsem se naučila zase věřit. Předchozí vztah skončil ex-ovou nevěrou a věčným lhaním. Když jsme byli na začátku, psali jsme si celý dny smsky, pořád jsme byli spolu, jezdili na výlety, smáli se, ve všem jsme si vyhovovali, dělali jsme kraviny… V létě jsem se k příteli přestěhovala, a začali jsme plánovat miminko. Pořád mi říkal, jak semnou miminko hrozně moc chce, že si nás bude hýčkat, a že se těší. Už dvě děti má z předchozího manželství, které nevyšlo. Podotýkám, že s tím přišel přítel, pořád o tom mluvil a hrozně miminko chtěl. Teď se konečně zadařilo a přítel je úplně jiný. Když jsem mu ukázala test, čekala jsem jásavou reakci, ale jen řekl, že to ještě není vůbec jistý, ať zbytečně neplašim.. Vůbec o tom najednou nemluví, a když o tom začnu, tak mám pocit, že mě ani nechce poslouchat. Zítra jdu na první ultrazvuk a řekl, že počká v autě, až půjdu dovnitř. Navíc je takový podrážděný, nic se mu nechce, milovat se nechce (milovali jsme se pořád), je protivný… Nevím, co si o tom myslet. Promluvit jsem si o tom s nim zkoušela, ale pokaždé mi řekne, že se nic neděje a ať zase nezačínám… :( Napadlo mě, že by někoho měl, ale dost o tom pochybuju, s nikým si podle mě nepíše… Co si o tom myslet? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3078
20.3.17 21:09

@parlira22 mozna se tak nejak zalekl… dej tomu cas netlac na pilu hele a uzivej si zatim tehotenstvi sama, venuj se sobe a uvidíš… až se s tim vnitrne smiri treba to zas bude OK :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21488
20.3.17 21:09

Ŕíká se, že slibem nezarmoutíš. Ono je něco jiného o miminku mluvit a něco jiného, když už je na cestě. Třeba se s tím potřebuje srovnat, přeci jen už dvě děti má a ví, co vás čeká. Že je to na zbytek života závazek, povinnost, zkrátka konec „kravin“. Netlač na něj a nech ho, aby se těšit zase začal. Ať je všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3117
20.3.17 21:12

Od nikoho jiného než od přítele se to nedozvíte a vše ostatní je ztráta času. Jděte za ním a promluvte si jako dospělí. Přítel prostě musí začít komunikovat s ne se chovat stylem nejlepší obrana je útok viz. jeho slova ať zase nezačínáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 21:14

Taky bych netlačila na pilu, ať už je důvod jeho změny jakýkoliv. Čas ukáže co ho trápí, a nebude to trvat dlouho. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
20.3.17 21:32

Mozna se jenom zalekl nebo necekal ze se podari tak rychle.. dej tomu cas mozna potrebuje cas na to se vzpamatovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23426
20.3.17 21:38

Nebo se boji, ze to nevyjde, myslim to dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bibie
20.3.17 21:53

Uvedomil si realitu co nastane. Predpokladam, ze je starsi kdyz ma uz deti. Vi co ho ceka-zmenis se, budes mit na prvnim miste dite ne jeho, nebudes mit cas na spolecne blbinky. Zodpovednost(zalezi na jeho veku) do kdy bude diteti"stacit". Finance-mozna, bude se o vas muset postarat. Nechala bych ho at se srovna a delala si svoje, on to vydycha a rekne co mu vadilo, vsak jsou i jina temata nez dite atd, bavte se jako by nic a vyckej…

• Nahlásit
  • Citovat
4207
21.3.17 07:16

Třeba s tím nepočítal tak brzy.. Jinak trošku věkově rozdílní a on už má dvě děti a je rozvedený? No těmto vztahům moc nakloněná nejsem, v okolí neznám nikoho, komu by to s takovým věkovým rozdílem vydrželo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14272
21.3.17 07:22

Došlo mu, že už není cesty zpět. Doteď to byla sranda, mladá milenka, sexu kolik chce, výlety, kultura, dva platy…
A už je se vším ámen, spadne z lopatky, bude jen makat a vydělávat, aby vás uživil, nebude sex, výlety ani kultura…
Změníš se v protivnou hormony ovládanou saň ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1285
21.3.17 08:31

@zoidberg Kruté asi, ale tak to zřejmě je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
21.3.17 08:42

Jste spolu dva roky a čekáš dítě? To je fičááááák. Hlavně ať ti neujede co? Hlavně ať ti neujede vlak vole. :jazyk: :jazyk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :mavam: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Upravit
14272
21.3.17 08:45
@kdochcekam píše:
Jste spolu dva roky a čekáš dítě? To je fičááááák. Hlavně ať ti neujede co? Hlavně ať ti neujede vlak vole. :jazyk: :jazyk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :mavam: :mavam: :mavam:

Tsche, za tu dobu by stihla i dvě, kdyby chtěla :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
21.3.17 08:48
@zoidberg píše:
Tsche, za tu dobu by stihla i dvě, kdyby chtěla :jazyk:

nojo, přítelby měl bejt vlastně rád… :jazyk: :jazyk: :jazyk: Asi je to věc, kterou nedokáže dostatečně ocenit.

• Citovat
  • Upravit
21.3.17 09:12

Manzel nechce byvat semnou a s detmi

Dobry den. Mam problem a nevim co s nim. Cekame s manzelem czvrte dite a kondcne je to vysneny syn. myslela jsem ze bide rad ale on spis projevuje cimdal vetsi nezajem o me i o nase deti. Zacal casto chodit ven buhvikam, nikdy nevysvetli jak je mozne ze jen z obchodu kousek od nas prijde za pet hodin, nebo proc do obchodu ani nakonec nedosel. Obcas prijde i lehce opily. Byva casto vztahovacny, jizlivy a i agresivni. Snazim se pro svou rodinu delat maximum. Kdyz manzel prijde z prace dam mu veceri, kafe, namasiruji mu zada a nekdy i nohy protoze na nich 12 hodin v praci stoji, snazim se byt mila a podporovat ho v jeho zalibe coz je posilovni. Dokonce jsem mu koupila domu posilovaci vez. Ale t delam cokoliv, nikdy to neni dost. Kdyz ma mezi sichtami tri dny volna tak misto aby cas travil s rodinou, chodi casto pryc, vraci se kolikrat az pozde vecer kdyz deti uz spi a kdyz se zeptam kde byl rekne mi ze v obchode. Ale uprimne… Kdo 5 hodin nakupuje 10 veci? Nebo chodi trikrat denne do obcjodu vzdy pro jednu nebo dve veci a vraci se z 3 hodiny? Zcal o sebe i vic dbt a celkove se jeho chovani uplne zmenilo. Uz me temer ani neobejme, neda mi skoro pusu a veta jako dneska ti to slusi, nebo zlato miluju te a tak podobne je u nas uz tabu. Zacal se ocividne i vic zajimat o jine zeny. Nedavno se stavil za nasimi prateli kteri tam meli uz na navsteve svoji kamaradku. Vecer pak psal te nasi zname ze by do te jeji kamaradky klidne sel. Ze se mu moc libi. Znama mi to hned preposlala. Samozrejme ze se me to dotklo ale nerekla jsem mu nic.maze si na mobilu smsky i konverzace ze socialnich siti. Tvrdi mi ze jinou zenu nema ale sotva naznacim ze bych chtela jit nekdy s detmi ven kdyz ma volno nebo s nim jit alespon nakoupit, okamzite ma spoustu duvodu proc to nejde. Nevim co mam delat. Citim se osamela a menecena. V podstate mohu byt jen doma a varit, uklizwt, prat a starat se o nej a o deti zatimco on kazdou volnou chvilku travi buhvikde. Kdyz se ho zeptam kde byl tak dlouho nebo s kym slysim jen co je ti po tom ja nejsem malej abys me musela hlidat a obcas zacne byt i agresivni. A to do tkove miry he je schopny me i uhodit. V takove dny se ho deti dokonce boji. Ja manzel miluji a dala bych za nej vsechno ale citim se ztracena a uz ani sebevedomi nemam poradte prosim nebo piste vase nazory. Co s tim? Dekuji za odpovedi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama