Ztratil se mi pes, je mi strašně

Anonymní
27.9.20 15:44

Ztratil se mi pes, je mi strašně

Ahoj, včera se nám ztratil ze zahrady pes. Celý dny u nás prší, normálně je zalezla v boudě.. Včera odpoledne ji manžel dával granule ven pod přístřešek.. Večer už ji nekontroloval, odjel do práce. Dneska ráno nám bylo divný že je miska plná, pes nikde. Brány byly zavřené, díra nikde, plot nepoškozený. Je to velkej mohutnej pes, není možný aby se jen tak vytratila. Dokonce jsme jednou zapomněli zavřít bránu, a ráno přišla do baráku. Ne utekla by jen tak. Nehara se. Dnes jsme obvolali rybářský a myslivecký spolky, všichni o tom vědí, a včera ji někdo zahlidl u rybníka. Dnes jsme projeli 4× všechny okolní vesnice, obvolala jsem útulek, sdilim to všude na fb po okolí. Je mi z toho strašně. Máme doma kojence, a jsem ve 31tt, jinak bych už běhala po lesích a hledala ji. :( Nestalo se někomu něco podobného? Myslíte že je šance, že se najde? :,( Já vůbec nechápu jak se vytratila… :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14387
27.9.20 15:54

Jasně že se najde - ještě rozvěšte papírové letáčky s kontaktem na vás (to že ji v lese potká nějaký důchodce co nemá FB je na vesnici či malém městě vcelku dost pravděpodobné) a zavolejte nejbližším policajtům, těm se při nálezu většinou volá jako prvním.

Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
27.9.20 15:56

Určitě se najde. Pokud jí někdo viděl u rybníka, tak jí nikdo neukradl, prostě utekla a někde se toulá. Všechny jsi obvolala, takže jí někdo určitě najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 15:59

Když já jsem prostě strašná kráva :,( normalne nosí obojek s kostickou kde má napsaný naše údaje, měla ho celej od bahna.. Teď mi schne na radiátoru. :,( takže nemá na sobě ani obojek :,( ty letáky zkusím… :(

• Citovat
  • Nahlásit
48649
27.9.20 16:37

Určitě se brzy najde- držím palce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8890
27.9.20 16:45

Najde, měla by mít čip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.20 16:45

Na FB je pátrací skupina Psí detektiv, tak se obrať tam. Přeji ho dně štěstí a držím palce, ať se najde. Dej vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15636
27.9.20 16:47

Kde a jaký pejsek? Útulky v okolí obvolej, nahlaš policajtům, zavolej na okolní veteriny (je cipovana a má čip registrovaný?). Pokud je to větší pes, budou nálezci nejspíš volat policii. Nám jednou při bouřce vítr rozrazil vrata a utekli nám dva ovčáci - když jsme volali policii, tak hlásili, že je zrovna vyložili v útulku. Takže u nás to bylo naštěstí rychlé. Věřím, že i tvůj pejsek se najde. Chce to ty papírové letáky po okolí a pokud máte v obci rozhlas, tak vyhlásit i rozhlasem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16225
27.9.20 17:00
@Anonymní píše:
Když já jsem prostě strašná kráva :,( normalne nosí obojek s kostickou kde má napsaný naše údaje, měla ho celej od bahna.. Teď mi schne na radiátoru. :,( takže nemá na sobě ani obojek :,( ty letáky zkusím… :(

zavolej i těm policajtům, možná už pejska někdo nahlásil a mají ho odchyceného, též fb a veteriny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 17:08

Dekuju moc, na psím detektivoj už je. Zkusím vytisknout ty letáky, bohužel mestaci mi to neberou.. Nevím jestli taky dělají 24h? :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
3472
27.9.20 17:48

Obvolej starosty okolních obcí, aby kdyby náhodou někdo psa našel a kontaktoval obec, mohli předat kontakt.

Čip nemá?

Jo, zažila jsem kdysi - chlapův pes (beagl), to byl zdrhač maximální, ale teda klobouk dolů vždycky se vrátil. Párkrát se stalo, že by pryč den-dva, ale vždycky se vrátil. I když jsme nocovali mimo bydliště, našel cestu na ubytko. Jednou se nevracel fakt dlouho, tak jsme objížděli okolí, no a zrovna ho venčila ženská na vodítku - našla ho, zavřela doma a on nemohl zpátky…

Tak držím palce, ať to taky máte se šťastným koncem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16225
27.9.20 17:49
@Anonymní píše:
Dekuju moc, na psím detektivoj už je. Zkusím vytisknout ty letáky, bohužel mestaci mi to neberou.. Nevím jestli taky dělají 24h? :think: :(

nevím, jestli všude dělají 24 h, u nás ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
27.9.20 18:15

Určitě kontaktuj starosty okolních obcí, pokud jsi to ještě neobtelefonovala.
U syna ve třídě se teď v září ztratil ze zahrady fenka jeho spolužáka a našla se, mají ji doma, podrobnosti nevím, ale pár dní to trvalo.
Určitě to dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 18:27
@dedrichov píše:
Určitě kontaktuj starosty okolních obcí, pokud jsi to ještě neobtelefonovala.
U syna ve třídě se teď v září ztratil ze zahrady fenka jeho spolužáka a našla se, mají ji doma, podrobnosti nevím, ale pár dní to trvalo.
Určitě to dobře dopadne :kytka:

Dekuju, mám to v plánu. Bohužel zítra svátek, tudíž až v úterý jim zavolám :( policajti to furt neberou :(

• Citovat
  • Nahlásit
14907
27.9.20 18:39
@Anonymní píše:
Dekuju, mám to v plánu. Bohužel zítra svátek, tudíž až v úterý jim zavolám :( policajti to furt neberou :(

Někde funguje městská policie jen od-do…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama