Ztratila jsem kamarádku, co mam delat?

Anonymní
29.11.19 10:00

Ztratila jsem kamarádku co mam delat?

Holky ahoj mam problem… kamoska mela svatbu… byla jsem na ni pozvana…na obrad jsem sla pak za 3 hodky byl sraz na kafe a zakusek a proste slavnost…jenze ja mesicni miminko po nemoci, kojene i dokrmovane…na obrad jsem sla… vratila jsem se s partnerem za miminkem ktere bylo u moji mamky na hlidani a bylo plactive… mamka si taky uz nevedela rady tak se ji hlidat uz bala a ja od ni ani nechtela popravde odejit… partner me samotnou pustit nechtel…ze sama proste ne coz chapu on sam s mimcem taky to nejde… i kdyz jsem rikala ze bych na tu oslavu sla na skok… psala jsem ji at se nezlobi ze nedorazim ze darek atd ze ji predam dalsi den at si to uzije at se na me nezlobi a potom uz nic. Nepsala me zo mrzi vim ze jsem ji zklamala ze to misto ktere jsem neobsadili my s muzem by mohl odsadit 100krat nekdo jiny… mam ji moc rada a nechci o ni prijit… jake gesto udelat? Rikam si ze kdyz uz nenapsala ze me nechce ani videt ze to byl jeji velky den :,( strasne me to mrzi… premyslela jsem ze ji poslu domu darek (ten svatebni+prani ) plus kyticku na Vanoce… strasne me to mrzi co myslite po*rala jsem to hodne? Pisu v rychlosti takze pardon za chyby… jsem rada ze si skocim na wc :D

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

872
29.11.19 10:06

Promiň, ale fakt jste kamarádky? Mě nepřišla kamarádka, co byla těsně před porodem a ani ve snu by mě nenapadlo ji to vyčítat, nebyla ani na obřadu. Další nedorazila ještě z malichernějšího důvodu a taky pohoda :nevim:. Nech kámošku vychladnout, asi pracují emoce kolem svatby. Ale fakt bych se nevnucovala, tohle chování je podle mě strašně povrchní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 10:09
@Sue2008 píše:
Promiň, ale fakt jste kamarádky? Mě nepřišla kamarádka, co byla těsně před porodem a ani ve snu by mě nenapadlo ji to vyčítat, nebyla ani na obřadu. Další nedorazila ještě z malichernějšího důvodu a taky pohoda :nevim:. Nech kámošku vychladnout, asi pracují emoce kolem svatby. Ale fakt bych se nevnucovala, tohle chování je podle mě strašně povrchní.

Jako ja si taky rikam ze kdyz je schopna me takhle ignorovat ze me ma tak trosku na haku ale tak chci vedet i jine nazory…ty co mam kolem sebe rikaji takove nazory aby mi neublizily vite jak to je tak proto s tim jdu tady…

• Nahlásit
  • Citovat
384
29.11.19 10:12

Jestli je na tebe naštvaná proto, že jsi musela za dítětem, tak je docela trapná. Nemáš důvod cítit se provinile, omluvila ses hezky a ona by to měla pochopit. Tohle mi připadá jako dostatečný důvod… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
29.11.19 10:14
@Anonymní píše:
Jako ja si taky rikam ze kdyz je schopna me takhle ignorovat ze me ma tak trosku na haku ale tak chci vedet i jine nazory…ty co mam kolem sebe rikaji takove nazory aby mi neublizily vite jak to je tak proto s tim jdu tady…

a jak už je to dlouho? třeba měla hoňku a nestihla ti odpovědět a zapomněla na to :think: od té doby jsi ji psala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
@Anonymní píše:
Jako ja si taky rikam ze kdyz je schopna me takhle ignorovat ze me ma tak trosku na haku ale tak chci vedet i jine nazory…ty co mam kolem sebe rikaji takove nazory aby mi neublizily vite jak to je tak proto s tim jdu tady…

Kdyžtak zkus třeba týden počkat, pak ji znova napiš, že tě to mrzí a že pro ní máš stále ten dárek a ráda bys ji ho předala. Pokud by nereagovala, tak bych přátelství asi odpískala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594

Ja jsem to moc nepochopila… Tys tam teda chtela na chvilku jit sama a partner ti to nedovolil? Tomu moc nerozumim. Proc jste tedy nesli spolu s tim, ze by tvuj muz treba nekde jezdil s kocarkem? Jako ze jste nesli s miminem, to chapu, ale urcite se to dalo nejak vymyslet. Tvuj partner je otec ditete, ne? Proc tvoje maminka s nim muze byt sama, ale patner ne? Rozumim neveste, ze ji mrzelo, ze jste neprisli, ale myslim si, ze je to malicherny duvod pro ukonceni pratelstvi… Uvidis, jak se to vyvrbi… Urcite se ji zkus znovu omluvit, pokud to pujde, domluv si s ni nejaky sedanek, kde ji predas darek a nechas si vypravet zazitky ze svatby, kouknete se spolu na fotky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 10:19
@solip píše:
Ja jsem to moc nepochopila… Tys tam teda chtela na chvilku jit sama a partner ti to nedovolil? Tomu moc nerozumim. Proc jste tedy nesli spolu s tim, ze by tvuj muz treba nekde jezdil s kocarkem? Jako ze jste nesli s miminem, to chapu, ale urcite se to dalo nejak vymyslet. Tvuj partner je otec ditete, ne? Proc tvoje maminka s nim muze byt sama, ale patner ne? Rozumim neveste, ze ji mrzelo, ze jste neprisli, ale myslim si, ze je to malicherny duvod pro ukonceni pratelstvi… Uvidis, jak se to vyvrbi… Urcite se ji zkus znovu omluvit, pokud to pujde, domluv si s ni nejaky sedanek, kde ji predas darek a nechas si vypravet zazitky ze svatby, kouknete se spolu na fotky…

Jako pritel se ji bal prebalit pomalu nevedel by si s ni rady rekl to naplno ze se boji… coz jsem chapala… nebylo to pul rocni mimi ze preci jen i ja nekdy tápala jako prvorodic co se deje proc mimi breci natoz chlap… mamka s ni byla v klidu pak taky nevedela co s ni mala pak vysela na prsu co pul hodky.. nechtela ani spinkat teda jooo ale u prsu… ja taky chapu ze jsem ji musela zklamat… :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.11.19 10:20
@Keyllah píše:
a jak už je to dlouho? třeba měla hoňku a nestihla ti odpovědět a zapomněla na to :think: od té doby jsi ji psala?

Jsou to 2 mesice…

• Nahlásit
  • Citovat
29.11.19 10:20

Uvidíš, ono se nic nejí tak horké, jak se uvaří…
Na jednu stranu chápu nevěstu, měla jistě nervy napochodu, možná propočítávala každou židli, možná kvůli tobě odmítla jiné přátele a pak jí mrzelo, že tam tím pádem neměla ani jednoho…
Já sama bych to vyřešila jinak, než že bych vůbec nedorazila - vzala si mimčo a chlapa s sebou nebo chlap by se šel projít s kočárem, než vy pokecáte, prostě možností bylo víc.

Na druhou stranu, něco zrušit kvůli měsíčnímu miminku, to se prostě stává, a nevěsta na tebe jistě nebude naprdlá dalších půl roku…Normálně jí zavolej, pozvi jí třeba na večeři, na kafe nebo co běžně děláte, pokecejte, předej jí dárek a dál bych se v tom nerejpala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9584
29.11.19 10:21

A jak je to dlouho? Nejsou nekde na sv. ceste? Pak bych chapala, ze se neozyva a uziva si s manzelem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
29.11.19 10:21
@Anonymní píše:
Jsou to 2 mesice…

a od té doby jsi ji pak už nenapsala? nebo nezavolala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 10:23
@Keyllah píše:
a od té doby jsi ji pak už nenapsala? nebo nezavolala?

Napsala jeem ji jednou

• Nahlásit
  • Citovat
3609
29.11.19 10:23
@Anonymní píše:
Jsou to 2 mesice…

Vyprdni se na ní.
Ale řekla bych, že nemáš divnou jen kamarádku, nýbrž i chlapa. Proč bys nemohla jít na chvilku (ze slušnosti) na tu svatbu sama? Ty jsi taky divná, že jsi si to neprosadila, pokud jsi opravdu chtěla jít. Ale zase chápu, pokud bylo dítěti hodně zle. Pokud tedy bylo.

Ale k věci : napřed jsi ty a dítě, pak ještě může být manžel (pokud za to stojí), pak znovu to samé, pak zbytek rodiny, pak dlouho nic a pak falešné malicherné kámošky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.11.19 10:25
@LaPaloma píše:
Vyprdni se na ní.
Ale řekla bych, že nemáš divnou jen kamarádku, nýbrž i chlapa. Proč bys nemohla jít na chvilku (ze slušnosti) na tu svatbu sama? Ty jsi taky divná, že jsi si to neprosadila, pokud jsi opravdu chtěla jít. Ale zase chápu, pokud bylo dítěti hodně zle. Pokud tedy bylo.Ale k věci : napřed jsi ty a dítě, pak ještě může být manžel (pokud za to stojí), pak znovu to samé, pak zbytek rodiny, pak dlouho nic a pak falešné malicherné kámošky.

Jo jo rikam byla po nemoci mela stafylokoka tyden v nemocnici pak prudusky zase v nemocnicic takze se mi ji ani nikam tahat do kolektivu nechtelo…pritel je uzasny o prcka se stara ted bajecne ten zacatek je krusny pro vsechny (teda myslim :oops: )

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama