Ztratila jsem kamarádku kvůli dítěti

Anonymní
9.8.20 14:20

Ztratila jsem kamarádku kvůli dítěti

Ahoj jdu na vás z opačným problémem. Vždy sem se setkala z názorem že bezdětné kamarádky opustí „maminu“… :nevim: mám opačný problém měla jsem kamarádku o 11 let starší měli jsme stejné záliby trávili spolu hodně času i z jejím manželem :) bylo to opravdu super jak srandičky výlety jelikož jsem měli asi stejnou povahu na vtípky… Náš vztah se změnil v den co otěhotněla a následně zůstala na PN kvůli nevolnostem řekla sem jí že potřebuju čas se z tím smířit po čase se to zlepšilo návštěvy byli a i občasné procházky… V den porodů se všechno obrátilo začla sem brát její dítě i přes to že jsme věděla že se všechno změní to mě přesvědčovala o opaků že se nic nezmění… Změnilo se toho dost začli hádky začla se ke mě chovat jako by jsem ji zavazela skončili ty super výlety skončili srandičky návštěva byla jako po „pohřbu“ po roce a půl to vygradovalo natolik že mě poslala do onych míst :zed: :,( přemýšlím kde se stala chyba chci se zeptat jak to máte vy :?
Ps omlouvám se za chyby přepisuje mi to telefón

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16043
9.8.20 14:25

Nikde, mají svoje starosti a řeší jiné věci. Rozhodně s tebou nepojedou na super výlet. A nevíš, jestli třeba nemají problém s dítětem. Nechala bych to být tak, jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
9.8.20 14:26

Já jsem teda nepochopila, proč jsi potřebovala čas, aby ses smířila s těhotenstvím kamarádky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 14:27
@Ignácie píše:
Já jsem teda nepochopila, proč jsi potřebovala čas, aby ses smířila s těhotenstvím kamarádky :nevim:

Třeba proto že jsem věděla že se změní a bála jsem se o naše přátelství je rozdíl se bavit z někým kdo dečka má a nezažívat to co třeba v době kdy dečka nemá a pak vědět že už má člověk ve všem smůlu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
18195
9.8.20 14:28

Ty deti nemas no, ono s ditetem vetsina srandicek konci. Matky jsou většinou unavené, cely jejich svet se točí kolem miminka a upřímně, osobně bych taky nemela naladu na kamosku, co se chce jen bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27103

Tak to bývá. Srandičky skončily. Najdi si bezdětnou kamarádku, uděláš líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244

Ty ses potrebovala smirit s tehotenstvim kamaradky, a ted se divis, ze se na Tebe vyprdla? Mne tohle napsat moje kamaradka, tak se na ni taky vyprdnu. Takovou, s prominutim čuzu, bych poslala brzy nekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 14:29
@Russet
@Russet píše:
Tak to bývá. Srandičky skončily. Najdi si bezdětnou kamarádku, uděláš líp.

To se snadno řekne bo asi bezdětný nemají city :?

• Citovat
  • Nahlásit
16043
9.8.20 14:30
@Anonymní píše:
Třeba proto že jsem věděla že se změní a bála jsem se o naše přátelství je rozdíl se bavit z někým kdo dečka má a nezažívat to co třeba v době kdy dečka nemá a pak vědět že už má člověk ve všem smůlu :zed:

Tak bych řekla, že jsi to tím spíš víc zabila. A hlavně přijde mně, že ti spíš jde jen o ty super výlety a srandičky. Pokud to s dítětem vidíš takhle, že mají ve všem smůlu. Takové uvažování by se mě taky nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27103
9.8.20 14:30
@Anonymní píše:
Třeba proto že jsem věděla že se změní a bála jsem se o naše přátelství je rozdíl se bavit z někým kdo dečka má a nezažívat to co třeba v době kdy dečka nemá a pak vědět že už má člověk ve všem smůlu :zed:

Mám bezdětnou kamarádku. Ta chápe, že se pokaždé neutrhnu, když nemám hlídání. Že nebudu pařit do rána, když se vidíme. Mám prostě míň času. Naštěstí má dost naplněný život a vídáme se, aby nám to bylo oběma milo. Neposíláme se do někam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 14:31
@Sardelka píše:
Ty ses potrebovala smirit s tehotenstvim kamaradky, a ted se divis, ze se na Tebe vyprdla? Mne tohle napsat moje kamaradka, tak se na ni taky vyprdnu. Takovou, s prominutim čuzu, bych poslala brzy nekam.

Aha takže bezdětny člověk je to ho*no no je bezcenný? To je zvláštní názor

• Citovat
  • Nahlásit
27103
@Anonymní píše:
@RussetTo se snadno řekne bo asi bezdětný nemají city :?

Ty nemáš pochopení a kamarádka už taky ne. Není snad jediná na světě. Pořiď si dítě a uvidíš ten mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2137

Tak tys to začala od začátku blbě. Pokud jsi jí místo toho, abys s ní sdílela radost, řekla, že potřebuješ čas, aby ses tím smířila, tak bych se na tebe asi rovnou vykašlala. Kromě toho evidentně nechápeš, co obnáší těhotenství a život s miminem. Vůbec se jí nedivím, najdi si nějakou bezdětnou a svobodnou kámošku na pařby a nezávazný single život. Měla s tebou svatou trpělivost, ještě tě tahala na výlety samotnou i s jejím manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
9.8.20 14:32
@Anonymní píše:

Takže jsi jí ale odstřihla první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27103
9.8.20 14:32
@Anonymní píše:
Aha takže bezdětny člověk je to ho*no no je bezcenný? To je zvláštní názor

Proč? Není. Ale životní priority ti to změní a nechceš se někde vychechtávat s free kámoškou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama