Ztratila jsem kamínek z prstýnku

93
25.2.21 21:21

Ztratila jsem kamínek z prstýnku

Dobrý den, chci se zeptat :( někde mi vypadl kamínek z prstýnku a nemohu ho najít :( a mě zajímá jestli mi ve zlatnictví dají nový? Děkuji :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1619
25.2.21 21:22

Určitě dají, ale budeš si ho muset zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
25.2.21 21:24

A to se divíte vtipům o blondýnkách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
25.2.21 21:25

@Terka2912 Ahoj, taky se mi stalo… Mě se teda ztratil zirkon o velikosti cca 3 mm a oprava stála celkem dost, ale přesnou částku už nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
25.2.21 21:26

@Luboš P vůbec nechápu vás komentář… Ja jsem z toho docela zklamaná.. Před rokem jsem ho dostala měla jsem ho 3 měsíce na zmenšení jen kvůli covidu sem cekala až otevřou.. A řekli že prsten utahnout kolem kamínků nemůžou že by jinak praskl… Hlídám si prstýnky jak svy dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2467
25.2.21 21:28
@Terka2912 píše:
@Luboš P vůbec nechápu vás komentář…

To se nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8338
25.2.21 21:38
@Terka2912 píše:
@Luboš P vůbec nechápu vás komentář… Ja jsem z toho docela zklamaná.. Před rokem jsem ho dostala měla jsem ho 3 měsíce na zmenšení jen kvůli covidu sem cekala až otevřou.. A řekli že prsten utahnout kolem kamínků nemůžou že by jinak praskl… Hlídám si prstýnky jak svy dítě…

co zkusit reklamaci? není i na prstýnek záruka 2 roky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
25.2.21 21:40
@Luboš P píše:
A to se divíte vtipům o blondýnkách?

Připadáte si být vtipný? Protože vtipne to opravdu neni, je to trapné. Zakladelka se normálně zeptala, proč se musíme hned urážet? Víc lidí, jako jste vy a nemůžeme se vůbec divit, jakou Češi mají pověst.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
25.2.21 21:42
@Terka2912 píše:
Dobrý den, chci se zeptat :( někde mi vypadl kamínek z prstýnku a nemohu ho najít :( a mě zajímá jestli mi ve zlatnictví dají nový? Děkuji :(

Ve zlatnictví dají nový, vyjde to ale dost draho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
25.2.21 23:44

Urcite reklamovat, mne se z obvodu prstynku z jednoho „in“ klenotnictvi vylouply po tydnu noseni asi 4 kaminky. Nejenom, ze jsem do tydne mela prsten zcela novy, tak jsem dostala navrch jeste nausnice a flashku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
26.2.21 10:09

Me se stalo u zasnubniho. Delany na miru, asi po roce denniho noseni jsem ztratila kaminek. Byl to jen zirkon a vymenili zadarmo s omluvou. U snubaku s brilliantem by to asi neproslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11117
26.2.21 10:14
@leeniik píše:
Ve zlatnictví dají nový, vyjde to ale dost draho.

není to tak hrozné, nevíme jak je velký, ale v řetízku vyměnili za 400 korun a ještě udělali packy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat