Ztratila jsem práci, kterou jsem měla ráda.

Anonymní
22.10.20 14:03

Ztratila jsem práci, kterou jsem měla ráda.

Ahoj, ani nevím proč to tady píšu, ale chtěla bych vědět, zda je tady taky někdo kdo ztratil práci, která ho naplňovala a byl za ni moc rád. Já takovou práci měla, bavila mě, byla kousek od mého bydliště a kdykoliv mi vyhověli ohledně dítěte atd… bohužel po roce z osobních důvodu, které nechci moc uvádět, mě poslali domů na neplacené volno a nakonec se rozhodli mi dát výpověď koncem měsíce. Jsem už přes měsíc doma a strašně se trápím, pořád brečím, beru prášky na uklidnění. Mám strach, že si už nikdy nenajdu dobrou práci. Že už to nebude takové jako dříve. Nevím co mám dělat, jako bych ztratila smysl života. Přítel mi sice říká, že mě uživí, ale já se strašně doma nudím a pořád tak nějak doufám, že si to šéf rozmyslí a vezme mě zpátky… Měli jste podobnou situaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19652
22.10.20 14:09

A co si najit jinou praci, misto aby ses nechala zivit a sedela doma v depresi? At pujdes delat cokoliv, tak aspoň prijdes na jine myslenky a nebudes mit cas se zaobirat ztrátou zamestnani. Nepises jake byly ty duvody, proc te vyhodili, ale upřímně, ja uz bych se do prace, odkud me vylili, nevracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 14:16

Jo stalo se mi to letos po prazdninach, to mi zavreli brigádu..a za měsíc jdu pryc z prace, kterou jsem milovala, kvůli prestehovani..ale není to konec vseho. Čeká na mě nové, jiné mozna lepsi misto. A na tebe taky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
22.10.20 14:16

Promiň, ale zrovna v této době, kdy lidé přicházejí o práci, samozivitelky s dětmi atd. nemajj peníze a ani naději kolikrát, lidé jsou nemocní…, zavírají provozovny… přijde mi to jako úlet. Kor jestli máš přítele, který tě podporuje a uživí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50911
22.10.20 14:17

A hledas jinou praci nebo minimalne brigadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
22.10.20 14:30

S manželem spolu podnikame, na jaře jsme museli uzavřít jednu provozovnu a teď asi budeme muset uzavřít úplně. Budovali jsme to během 10 let. Nemluvím o penězích. Takže nejsi sama. Bohužel je taková doba. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
22.10.20 14:31

Ahoj,
o své vysněné povolání jsem přišel. Z části vlastním chováním, z části nezkušeností a protože bylo jednoduché mě obětovat, aby si to neodnesl někdy výš.
Někdy je mi to líto dodnes, ale zase si říkám, že by pak bylo vše v životě jinak a to bych vlastně nechtěl.
A práce… samozřejmě jsem jinou našel a časem začal podnikat a dnes zaměstnávám jiné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
22.10.20 14:31

Milá autorko, situace je to velice těžká a chápu, že je ti z toho momentálně ouzko. V této krizové situaci je velice běžné, že lidé práci ztrácejí. Bohužel i ty, který si to zaslouží nejméně. Chápu, že přijít o práci kterou jsi milovala je nesmírně bolestivé a máš moje pochopení. Na základě svých životních zkušeností se řídím jedním heslem - ‚Každá špatná životní situace ti nastavuje zrcadlo něčeho lepšího‘. A věř mi, že na tebe čeká možná ještě lepší a zajímavější práce než byla tahle. Není dobré se v smutku topit, ale bojovat a věřit.
Jsi doma pouze měsíc. To ještě stále nic není. Máš štěstí v tom, že máš chápavého a schopného přítele, který se o tebe dokáže postarat (což je velké plus).
Každý jsme někdy na dně. Záleží však jak se k situaci postavíš!
Držím ti strašně moc palce a věřím, že brzo něco najdeš :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
22.10.20 14:38

Já ti rozumím, taky hledám práci, je to hrozné, už jsem byla na tolika pohovorech, zatím nic. U některých si myslím, že ani nehledají, inzerát dávají stále dokola, ale když tam člověk napíše, buď se neozvou nebo nemají zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14048
22.10.20 14:40

Možná bys měla začít hledat novou práci.
Osobně bych se nikdy nevrátila do firmy, kde by mě tak moc nechtěli, že by mě vyhodili. Nevím, v co doufáš, ale já si myslím, že si to nikdo nerozmyslí.

Dobré podmínky si můžeš vyjednat i u nového zaměstnavatele, jen to možná nebude hned někde za rohem.

Držím Ti palce. Věřím, že hledání práce je stresující, ale pořád máš kde být a máš partnera, který Tě do práce nevyhání. Takže ať brzy najdeš práci svých snů. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 14:53

Měla jsem před mateřskou práci, která me bavila. Vím, že takovou práci už nikdy nebudu mít. Práci, kde mě nikdo nekontroloval, vše jsem si řídila sama, co kdy a jak budu dělat. Důležitý byl výsledek. Po mateřské jsem se nevrátila. Změnily se podmínky. Taky jsem hledala práci, abych to časově zvladla s dětma. Nebaví mě to. Nelíbí se mi tam tolik věcí. Ale já jsem totálně blbá. Nic lepšího si nenajdu. Ale třeba ta to ma důvod, proč jsi odešla. Já chtela vzít jinou práci, ale nakonec jsem to nevzala. Tady je to mnohem lepší. Tam bych stejně brzo skončila kvuli dětem.

Příspěvek upraven 22.10.20 v 14:54

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 14:53

Ahoj, to víš, že se to bohužel stává :-/ Mě minulý rok šéf, teď již bývalý šéf, neprodloužil smlouvu. A víš jak mi to dal vědět? Poslal e-mail kolegyni a ta mi ho přečetla, a za týden jsem měla jít. Taky mi bylo těžko, ani ne tak za prací, ale za kolektivem. Myslela jsem si, že je to konec světa a víš kolik jsem toho nabrečela? Tak hodně. Skončila jsem před vánoce na pracáku, bez peněz a totálně pošlapaná. Ale nic netrvá věčně, teď už mám fajn práci :) Vše se vyřeší, urovná. Neboj se. Utři si očka a už neplakej :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 15:09

Děkuji za vlídná slova a podporu, chápu, že nás je více, jen jsem to nejspíše potřebovala vědět, abych se trošku uklidnila, že nejsem sama.
Oni mě nechtějí vyhodit, jakože jsem v práci nadbytečná právě že naopak, mě by tam potřebovali, mají teď hodně práce, ale bohužel jak jsem již psala, je to z osobních důvodu, poslali mě domů kvůli jednomu kolegovi.
Novou práci si samozřejmě hledám, ale je to strašná bída. :,(
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
5943
22.10.20 15:18
@Anonymní píše:
Děkuji za vlídná slova a podporu, chápu, že nás je více, jen jsem to nejspíše potřebovala vědět, abych se trošku uklidnila, že nejsem sama.
Oni mě nechtějí vyhodit, jakože jsem v práci nadbytečná právě že naopak, mě by tam potřebovali, mají teď hodně práce, ale bohužel jak jsem již psala, je to z osobních důvodu, poslali mě domů kvůli jednomu kolegovi.
Novou práci si samozřejmě hledám, ale je to strašná bída. :,(
Zakladatelka

No tak to je od nich vysoce profesionální… Pokud zde je nenapíšeš důvod vyhazovu, můžeme se jen dohadovat, jaký ten důvod je. Proč teda nevyhodi kolegu? Asi bych se více o práci rvala, když má takové výhody a ještě Tě tak baví…

No a nebo si najdi jinou práci… Přijdeš na jiné myšlenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7824
22.10.20 19:05

Nezoufej, práci najdeš a třeba i lepší. Každého by asi mrzelo, že neodešel sám, ale byl vyhozen. Pokud jsi to tam měla ráda, předpokládám, žes pracovala dobře a tudíž bych nebyla smutná kvůli práci, kde tě z osobních důvodů nechtějí. Být měsíc doma nic není, hledej místo a i když ti to teď nepřijde, jednou dost možná budeš i ráda, žes díky vyhazovu našla lepší místo jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama