Ztratila jsem zájem

Anonymní
20.3.21 17:03

Ztratila jsem zájem

Hezký den, zajímal by mě Váš názor na moji situaci.
Psala jsem si s jedním klukem, mně je 20 a jemu 23. Viděli jsme se i osobně, vše bylo fajn. Teď, abych se dostala k věci. Před pár dny se naše psaní ukončilo, no a mě by zajímalo jestli jsem to vyhrotila já nebo on, no proste Vaše názory.
Už od začátku našeho psaní jsme si moc nepsali, on měl hodně práce a tak moc nestíhal, já to chápala a respektovala a měla trpělivost, nedělala žádné scény. Pak jsme se i domluvili na osobním setkáním, kdy on přijel. Vše bylo fajn, jenže jsem pak začala zjišťovat, ze mě to proste celkově nebere a ze ztrácím zájem. Začalo to tím, ze jsme se třeba domluvili, ze se uvidíme a v ten den, kdy jsem napsala: Jak tedy dnes? Tak on napsal, ze na to zapomněl a že nakonec musí jet na oslavu za rodiči. Chápala jsem to, ale nepřišlo mi ok, ze mi to ani nedal vědět, protože kdybych se nezeptala, tak by to snad smetl pod koberec a já bych čekala cely den. Bohužel jsem pak začala zjišťovat, že konverzace mezi námi opravdu upadá a mě to nebere. Napsala jsem mu to pak slušně jeden večer, ze citim, ze ztrácím zájem a ze možná bychom si od sebe měli dat čas, když on stejně toho má hodně a já si musím urovnat věci v hlavě. Jeho reakce mě překvapila. Najednou byl jak vyměněný, protože mi napsal obří zprávu o tom, ze tenhle detox to akorát mezi námi ještě zhorší, ze to bude, ale respektovat. Psal tam o tom, jestli jsem vůbec trpělivá, když hned takhle ztrácím zájem, potom, ze si píšeme krátce a ze on od toho zatím nic neočekává, tak proč chci si dávat nějaký detox a ze nechápe proč můj zájem odpadá. Pak napsal, ze mu nevadilo, ze ten kontakt odpadl, protože to je dočasná věc a abych pockala. Poslední zprava byla, ze mu utekla pointa a ze nejsme manžele, abychom řešili kraviny. A ze z jeho strany nezájem nepřišel, tak ze to nechape. Já to absolutně nepobrala, to se přece v životě stává, ze člověk ztratí zájem ne? mě ta zprava upřímně naštvala, nepřišla mi od něho fér. Dokonce mi prislo, ze tam plácal paty přes devátý. No já byla nastvana, tak jsem napsala pouze at se má hezky a čau. Od te doby jsme nebyli v kontaktu, tak mě zajímá Váš názor, co si o tomhle celkově myslíte? Budu rada za každý názor, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
727
20.3.21 17:11

Jak dlouho je to od toho čau? A jak dlouho jste spolu „chodili“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
20.3.21 17:13

Já teda nevím, ale z toho co o něm píšeš mi moc sympatický nepřijde. Nechala bych ho 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Rosebery Cca 2 týdny. A jinak to byly necelé 2 měsíce.

Příspěvek upraven 20.03.21 v 17:14

• Citovat
  • Nahlásit
311
@Darkandeep píše:
Já teda nevím, ale z toho co o něm píšeš mi moc sympatický nepřijde. Nechala bych ho 8)

Jejda špatný smajlík- :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
20.3.21 17:17

Nevím, zní to divně. Najdeš lepšího. Je dobře, že jsi to ukončila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
20.3.21 17:17

Pusť ho z hlavy, to je normální, že ztratíš zájem. Co pak psal vůbec neřeš, to jsou uražené koniny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
20.3.21 17:41

....

…tak hoch, pokud chce nějakou babu někdy ohnout bude muset dost přidat.
A ty ho pusť k vodě. Potkáš jiného, s větším zájmem o tebe!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20660
20.3.21 17:45

Tak napsala jsi mu, že nemáš zájem, on se přestal ozývat, kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
20.3.21 17:53

Je normální, že člověk ztratí zájem, tys měla ještě tu slušnost, žes mu to napsala, taky jsi mohla konverzaci úplně utnout a už se nikdy neozvat. S tou navrhovanou pauzou sis naběhla, poučení pro příště. Jeho zpráva je výkřik uraženého ega, vůbec bych se tím nezabývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 17:53
@Anonymní píše:
Hezký den, zajímal by mě Váš názor na moji situaci.
Psala jsem si s jedním klukem, mně je 20 a jemu 23. Viděli jsme se i osobně, vše bylo fajn. Teď, abych se dostala k věci. Před pár dny se naše psaní ukončilo, no a mě by zajímalo jestli jsem to vyhrotila já nebo on, no proste Vaše názory.
Už od začátku našeho psaní jsme si moc nepsali, on měl hodně práce a tak moc nestíhal, já to chápala a respektovala a měla trpělivost, nedělala žádné scény. Pak jsme se i domluvili na osobním setkáním, kdy on přijel. Vše bylo fajn, jenže jsem pak začala zjišťovat, ze mě to proste celkově nebere a ze ztrácím zájem. Začalo to tím, ze jsme se třeba domluvili, ze se uvidíme a v ten den, kdy jsem napsala: Jak tedy dnes? Tak on napsal, ze na to zapomněl a že nakonec musí jet na oslavu za rodiči. Chápala jsem to, ale nepřišlo mi ok, ze mi to ani nedal vědět, protože kdybych se nezeptala, tak by to snad smetl pod koberec a já bych čekala cely den. Bohužel jsem pak začala zjišťovat, že konverzace mezi námi opravdu upadá a mě to nebere. Napsala jsem mu to pak slušně jeden večer, ze citim, ze ztrácím zájem a ze možná bychom si od sebe měli dat čas, když on stejně toho má hodně a já si musím urovnat věci v hlavě. Jeho reakce mě překvapila. Najednou byl jak vyměněný, protože mi napsal obří zprávu o tom, ze tenhle detox to akorát mezi námi ještě zhorší, ze to bude, ale respektovat. Psal tam o tom, jestli jsem vůbec trpělivá, když hned takhle ztrácím zájem, potom, ze si píšeme krátce a ze on od toho zatím nic neočekává, tak proč chci si dávat nějaký detox a ze nechápe proč můj zájem odpadá. Pak napsal, ze mu nevadilo, ze ten kontakt odpadl, protože to je dočasná věc a abych pockala. Poslední zprava byla, ze mu utekla pointa a ze nejsme manžele, abychom řešili kraviny. A ze z jeho strany nezájem nepřišel, tak ze to nechape. Já to absolutně nepobrala, to se přece v životě stává, ze člověk ztratí zájem ne? mě ta zprava upřímně naštvala, nepřišla mi od něho fér. Dokonce mi prislo, ze tam plácal paty přes devátý. No já byla nastvana, tak jsem napsala pouze at se má hezky a čau. Od te doby jsme nebyli v kontaktu, tak mě zajímá Váš názor, co si o tomhle celkově myslíte? Budu rada za každý názor, děkuji.

Vycitas a chces pauzu uz po dvou tydnech chozeni? Nejsi tak trochu urputna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6582
20.3.21 17:54

Ztratila jsi zajem a ted te stve, ze on taky?

Nic si z toho nedelej, jsi jen uplne klasicka a prumerna Zena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
20.3.21 18:04

No taky bych ztratila zájem kdyby chlapec zapomněl na rande. Pokud by měl vážně zájem on o tebe, tak na rande nezapomene, naopak se na něho bude chystat 2 dny předem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
20.3.21 18:05
@Chytrak píše:
Ztratila jsi zajem a ted te stve, ze on taky?Nic si z toho nedelej, jsi jen uplne klasicka a prumerna Zena :lol:

Ty jsi ale chytrák :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
20.3.21 18:09

To působí dojmem, že jdete oba od sebe, každý svým způsobem, ale oba. Z mého pohledu, jak to čtu, to pravděpodobně asi nemělo perspektivu…
Co dělat… Není to jediný chlap na světě, že 8) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat