Ztratila jsem zásnubní prsten

20.11.19 21:17

Ztratila jsem zásnubní prsten

Ahoj!

Jak už nadpis napovídá ztratila jsem zásnubní prsten. S největší pravděpodobností jsem ho ale ztratila někde doma, takže je šance ho najít! A proto se obracím na vás..
Prohledala jsem skoro vše (postel, zásuvky,..), ale nenapadá vás nějaké místo kde by mohl být? Samozřejmě nečekám, že mi řeknete kde je, ale třeba máte některá podobnou zkušenost třeba i s jiným šperkem a našly jste jej na místě, kde byste to rozhodně nečekaly a danou věc ani nehledaly.
Děkuji za tipy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2543
20.11.19 21:20

Co svetry, kabáty, rukavice, kapsy všeho druhu, prostě vše kam strkas ruce. Já pravidelně nechávala náušnice ve svetrech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
20.11.19 21:21

Mamce se ztratily dvoje hodinky a našly se pod sedačkou v obývaku, měl v tom tlapky náš kocour :) Ještě bych doporučila prohledat koupelnu a kuchyň důkladně. Přeji ať ho najdeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
20.11.19 21:22

Ja mela naramek v silonkach. Jinak co koberec s vysokym vlasem, pracka, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
20.11.19 21:25

Já jsem si jednou vyhodila šperky do koše a následně vynesla do popelnice :D Sbalila jsem je omylem ze stolu spolu s nějakými papíry. Naštěstí bydlíme v RD, takže jsem je stihla najít dřív než někdo jiný :D A jednou jsme dvě hodiny hledali klíče od auta, které nejmladší pohřbil do postele pod matrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
20.11.19 21:30
@Michelle_M píše:
Já jsem si jednou vyhodila šperky do koše a následně vynesla do popelnice :D Sbalila jsem je omylem ze stolu spolu s nějakými papíry. Naštěstí bydlíme v RD, takže jsem je stihla najít dřív než někdo jiný :D A jednou jsme dvě hodiny hledali klíče od auta, které nejmladší pohřbil do postele pod matrace.

Já si šla do lednice pro jogurt a našla tam manželovu peněženku… Asi dával prachy k ledu :lol: Ale jinak to byla taková ta klasická situace peněženka v lednici a máslo na odkládacím stolku, prostě to přehodil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5788
20.11.19 21:35

Ja mela naramek v mrazaku, koukni pod matrace, zahyby v gauci, v pracce. Pak v obleceni, pod nabytkem, nemohl propadnout nekde v umyvadle/drezu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
20.11.19 21:38

Já našla klíče od bytu po půl roce na stolku balkoně, ale tam bys ho asi nenesla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
20.11.19 21:40

Nesundala sis ho kvůli něčemu? A zapomněla? Zadelavani těsta, mytí něčeho,…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
490
20.11.19 21:50

Můj taťka je v hledání mistr. Vždycky když doma někdo něco ztratil, tak provedl křížový výslech a do 5 minut byla věc na světě. Doporučuji tedy zavzpomínat, kde a kdy jsi ho viděla naposledy. Minule jsem hledala nástavec k mixéru a nemohla ho najít. Obrátila jsem kuchyň vzhůru nohama, pak hledal i manžel a víš kde jsme to nakonec našli? V šuplíku, do kterého ho vždy ukládám :grin:. Vůbec to nechápu, podívali jsme se tam oba tisíckrát a neviděli ho a po tisící prvé jsme ho našli tam kde má být. Třeba ho jen přehlížíš na nějakém běžném místě :wink:. Jo a na prst ses dívala (vtip!! :grin:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
20.11.19 21:58

Já zásadně nechávám prstynky někde v kuchyni u čaje, u kafe. Když jdu mejt nádobí aby mi nespadly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
20.11.19 22:09

Nedavala sis treba v koupelne krem na ruce? Neni nekde na policce tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
20.11.19 22:15

Ja nasla prsten zapadly ve složených osuskach…a dodnes nemam naramek, ktery mi spadl v koupelne ze skrinky, uz jsem ho nikdy nenašla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 22:20

Ahoj, co odpad v umyvadle, většinou při mytí rukou může sklouznout jestli si ho nesundaváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 22:29

Manželův prstýnek jsem našla v krabici vytahovacích papírových kapesníčků. Hledali jsme vsude a dlouho. Štěstí, mohl taky skončit v koši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama