Ztratila jsem životní lásku

Anonymní
2.3.21 21:23

Ztratila jsem životní lásku

Myslela jsem si, že jsem našla svou spriznenou duši, životní lásku. S nikým mi nebylo tak dobře, jako s ním. Byli jsme spolu 5 let. On se semnou rozešel, se slovy, že 5 let vlastně žil můj život. Jsem úplně v háji. Milovala jsem ho a stále miluji. Je mi 29.
Myslíte, že pokud jsme si souzeni, tak spolu budeme? Zažili jste někdy některá něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.3.21 21:28

Co přesně ho vedlo k rozchodu s tebou? Asi to nebylo zcistajasna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
2.3.21 21:29

No, asi To nakonec zpriznena duše nebyla, když po tu dobu nebyl sám sebou, ale chápu, že jsi to tak brala…
Podle mě v tom bude jiná žena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
2.3.21 21:31

Žil tvůj život znamená co? Že dělal jen to, co jsi chtěla a měla ráda ty? Podřizoval se a nemohl říct svůj názor? On chtěl na hory, ty k moři a bylo po tvém? Podřídil ti šatník, stravovací návyky? Zařizovala jsi byt podle sebe? To prosím dovysvětli, co tím myslel, pokud to vysvětlil. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:32

@Modrásek modrý ke konci to bylo mezi nama divné. Hodně se mi vyhýbal, pak z něj vylezlo, že se chce v životě bavit a že žije můj život. Byli jsme zasnoubeni a měli jsme se brát. Taky jsme měli za ta léta pár ostřejších hádek, ale opravdu jen pár a to mi nakonec při rozchodu, taky řekl, že není normální aby se lidé tak hádali
Já myslela, že je mezi námi vše v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
92
2.3.21 21:34

On byl tvoje spřízněná duše ale ty jeho ne. Pokud ho opravdu miluješ tak přece chápeš že nechce být s někým koho on nemiluje, že by tím trpěl. A to přece milujícímu člověku nepřeješ. Ne vždy je to oboustranné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
2.3.21 21:34
@Anonymní píše:
@Modrásek modrý ke konci to bylo mezi nama divné. Hodně se mi vyhýbal, pak z něj vylezlo, že se chce v životě bavit a že žije můj život. Byli jsme zasnoubeni a měli jsme se brát. Taky jsme měli za ta léta pár ostřejších hádek, ale opravdu jen pár a to mi nakonec při rozchodu, taky řekl, že není normální aby se lidé tak hádali
Já myslela, že je mezi námi vše v pořádku.

Někoho má, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:35

@Xanderka nevím, co přesně tím myslel. Byli jsme zasnoubeni, tak jsem to pochopila tak, že spíše nechtěl rodinný život. Jinak na všem jsme se většinou společně dohodli a plánovali spolu.
Já jsem z toho právě úplně v šoku. Měla jsem za to, že se máme dobře. Občas si stěžoval, že ten kamarád chodí každý den do hospody a on ne a že ten druhý kamarád si koupí co che, např. drahé vybavení pro svůj koníček a on nemůže, protože máme společné peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:38

@EvaEpic samozřejmě, že mu to nepreju. Jen to nechápu. Když někdo tvrdí jak je šťastný a jak si s nikým jiným tak dobře nikdy nerozuměl a jaké má v životě štěstí a pak mi tvrdí, že vlastně tak moc šťastný nebyl… Tak jsem z toho opravdu zmatená a velmi mi to ublížilo
Samozřejmě mu nic zlého nepřeji

• Citovat
  • Nahlásit
4740
2.3.21 21:38

Tak je asi i nahlodán od kamarádů a prostě chce být free, třeba i lovit ženský, utrácet a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
2.3.21 21:40

Buď zpanikařil, že mu život končí (svatba, žádná hospoda, žádné utrácení a tisíc jiných důvodů, které chlapa vyděsí) a nebo se mu zalíbila jiná a začal porovnávat. S tebou nuda, venku vzrůšo, s tebou se šetří, jinde může rozhazovat. A on ze společných peněz nesměl utrácet za koníčky? Neměli jste i peníze každý pro sebe? Kolik vám je? Třeba ještě není vybouřený a pokud je to první vztah v životě, tak je spíš vzácné, když spolu lidi zůstanou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
2.3.21 21:44

Tak zjistil, že život s tebou není, co si představoval. Třeba ho chytla krize střešního věku - nevím, kolik mu může být.
Ale prostě se to ve vztahu ubírá směrem, kterým on nechtěl a nevidí jiné východisko rozchodu. Stejně tak za tím může být nic jiná žena - ano, mě ex podváděl a taky mi byl schopny říkat, jak mě miluje, chce se mnou být a mezitím hobloval jinou…

Zkrátka to asi nebyla ta životním láska pro tebe a čeká na tebe někde jinde jiný princ.
Ale upřímně na tohle nevěřím. Jsou prostě dva lidi, kterým zas tak nevadí spolu být a rozhodnou se proto spolu být. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:45

@Xanderka pro mě to byl první opravdový vztah. Bylo to jako z filmu. Když jsem ho poprvé viděla, zamilovala jsem se. Hned jsme si rozuměli úplně ve všem. S nikým jsem si nikdy tak neseděla a on mi tvrdil, že to má stejně.
Já mám 29 on 34. Samozřejmě, že jsme měli finance i pro sebe. Říkám, na všem jsme se dohodli a bylo to společně rozhodnutí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 21:47

@Dinocco tak to je síla. Náznaky nevěry jsem nezaregistrovala, ale 100% to říct nemůžu, že jo. Já už asi nebudu schopna s nikým žít

• Citovat
  • Nahlásit
2304
2.3.21 21:49

Tak mu třeba začala chybět svoboda… A chce si dělat vše po svém, a ne se o všem radit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat