Ztratila jsem nabíječku k tabletu Asus, co teď?

afghani
21.5.16 23:52

Ztratila nabíječku k tabletu Asus,co teď?

Ahojda, jsem na techniku jelito, vše řeší přítel a ten je mimo domov. Zapomněla jsem asi na chalupě nabíječku k tabletu Asus ZenPad. Dá se koupit náhradní? Nejblíž mám Datart.Nebo je k něčemu Powerbanka? Nikdy jsem ji nepoužívala, tak nevím. Tablet je vybitý, nutně ho potřebuji, tak spěchám. Dík :srdce:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5782
22.5.16 00:08

A nejde nabít kabelem přes USB port v počítači? Ta powerbanka má smysl jen pokud má dostatečnou kapacitu a je nabitá. Jinak náhradní kabel koupit jde, ale pokud je jen zapomenutý a ne ztracený tak je to docela zbytečná investice a kromě toho neoriginální nabíječky občas zlobí a originální jsou hrozně drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
22.5.16 00:09

Zítra bych vzala tablet do Datartu, a oni ti řeknou, jestli takovou mají. my zrovna tenhle nemáme, ale prošly nám rukama asi 4 značky, a nabíječka na všechny stejná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
22.5.16 00:15

@afghani A co je to za typ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
22.5.16 00:36

Náhradní se koupit dá, powerbanka se dá použít jenom pokud umí výstupní napětí, jaké potřebuje tablet (jestli si s ní už tablet napájela, tak umí). Zenpad 7 a 8 mají tuším 5,2V, tu by v Datartu měli mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
22.5.16 00:39

Zadej si do gúglu „nabíječka značja a typ tabletu“, uvidíš jestli něco vyleze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
22.5.16 06:52

Skoc do elektra, tam urco bude ;)

• Citovat
  • Upravit
15957
22.5.16 08:32

A nemáš doma USB nabíječku na telefon? My doma nabíjíme tablet i telefon stejnou USB nabíječkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
22.5.16 11:11

Prave ze usb nabijecku doma nemam…no skocim do datartu dik'

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie