2měsíční ztuhne, zrudne, přestane dýchat..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 17 inzerátů 27.10.14 20:53
Ztuhne a zrudne při manipulaci

Prosím nemáte někdo podobnou zkušenost? Dvouměsíční miminko, když ho nosím, někam pokládám, držím ve svislé poloze na odříhnutí,… tak někdy ztuhne, zrudne v obličeji, jakoby přestane dýchat a má vyděšený výraz v očích a někdy se potom i rozpláče. Trvá to jen asi tři vteřiny a pak je zase v pohodě a třeba se i směje. Děje se to vždy pouze když je na rukách. Co by to mohlo být? :nevim: Děkuji

Příspěvek upraven 27.10.14 v 21:37

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Caitlyn
Kelišová 5816 příspěvků 27.10.14 20:57

Bĕž pro jistotu k dr. Co když má problém s dýcháním :nevim:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 27.10.14 21:00

@PaFi
Proc sa nespytas lekara? :zed:

Dana 07
Kecalka 484 příspěvků 27.10.14 21:02

Taky byc s tím šla k doktorce

hvězdička25
Závislačka 4228 příspěvků 27.10.14 21:04

Šla bych k dr, ale nám dělá malý něco podobného když je na něj pohyb příliš rychlý, velký tlak vzduchu, stačí aby byl v autosedačce a šli jsme s ním krapet rychleji ze schodů, tak zatuhne, zrudne a začne vydávat zvuky jako kdyby tlačil…nevím jak to popsat…ale nemůžu říct, že přestane dýchat, dýchá…tlačí. Dělá to i u houpání, jak na rukou tak v křesílku, takže u nás žádný rychlý pohyb s velkým zhoupnutím tedy tlakem vzduchu.

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 17 inzerátů 27.10.14 21:06

No on to dělá už od narození, ale jen občas. Neřešila jsem to, protože jsem myslela že je třeba jen v nějaké špatné poloze, nebo jsem ho špatně držela, když pak je hned v pohodě. Teď po dvou měsících jsem nad tím začala přemýšlet proč to dělá, už mi to příjde divné. Mám spíš strach, jestli to nemůže být nějaký neurologický problém. Chvilkama to na mě působí, jakoby měl nějaký skříplý nerv, že v určité poloze vždy ztuhne a někdo na netu psal, že takovéto příznaky měl u začínající epilepsie. Tak mám hrozný strach, k doktorce do poradny jdeme ve čtvrtek, tak to do čtvrtka asi nevydržím :-(

babulka01
Generální žvanilka 22202 příspěvků 27.10.14 21:06

Dneska nebudu „sluníčková“. :roll: :roll: Proč to, proboha, řešíš po netu? :zed: :zed: Tady ti stejně všechny řeknou, že to máš konzultovat s lékařem, tak co nejdříve zajdi. Nemusí to být nic, ale může to být třeba i něco vážnějšího. ;)

atominnka
Generální žvanilka 22016 příspěvků 27.10.14 21:09

@hvězdička25 @PaFi tohle mi dělaly obě děti taky :nevim: s dr jsem to neřešila, nedělaly to nijak často.

Lucu
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 27.10.14 21:10

@PaFi šla bych k doktorce :think:

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 17 inzerátů 27.10.14 21:10

@hvězdička25 možná jsem to blbě popsala, řekla bych, že to co píšeš ty, tak je to to stejné. Ztuhne, zrudne a dělá zvuk a vypadá jakoby tlačil. Ale je to když ho nosím nebo pokládám do autosedačky, lehátka a podobně. A ty ses na to ptala doktorky?

hvězdička25
Závislačka 4228 příspěvků 27.10.14 21:13

Atominka, já to taky nijak neřeším, u našeho jde vidět, že to je,,úlekem" a jen v určitých situacích, takže veškeré pohyby, přenášení, houpání apod…vše pomalu a on pak nemá důvod takto reagovat.

hvězdička25
Závislačka 4228 příspěvků 27.10.14 21:15
@PaFi píše:
@hvězdička25 možná jsem to blbě popsala, řekla bych, že to co píšeš ty, tak je to to stejné. Ztuhne, zrudne a dělá zvuk a vypadá jakoby tlačil. Ale je to když ho nosím nebo pokládám do autosedačky, lehátka a pod…obně. A ty ses na to ptala doktorky?

Neptala, u něj jde opravdu vidět, že to je úlekem, jakmile zbrzdíme v pohybu, tak je to dobrý…a nepohybuješ s ním rychle? Dr. se ale zeptej, jestli si tím nejsi jistá…

atominnka
Generální žvanilka 22016 příspěvků 27.10.14 21:17

@hvězdička25 přesně, dělala jsem pak ty pohyby pomaleji a byl klid.
@PaFi pokud si nejsi jistá, zeptej se dr, ikaž jí to… ale myslím, že do čt to vydrží ;)

PaFi
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 17 inzerátů 27.10.14 21:24
@babulka01 píše:
Dneska nebudu „sluníčková“. :roll: :roll: Proč to, proboha, řešíš po netu? :zed: :zed: Tady ti stejně všechny řeknou, že to máš konzultovat s lékařem, tak co nejdříve zajdi. Nemusí to být nic, ale může to být třeba i něco vážnějšího. ;)
řeším to po netu proto, že jsem dostala strach právě dnes v osm večer, kdy už tam doktorka není, jsou jen pohotovosti a zítra je svátek. Chtěla jsem slyšet, jestli někdo nemá takovou zkušenost abych se uklidnila, nebo věděla co to může být. S doktory to samozřejmě řešit budu
Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 27.10.14 21:26

Resila bych to v prvni rade s doktorem. Ja jsem s dcerou od narozeni uplne normalne manipulovala a to i rychle, nejen prenaseni v sedacce, ale chuze atd a nikdy nic podobneho neudelala. Nenechala bych to jen tak, uz vubec ne dva mesice :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >