Zub odlišná barva - reklamace ?

538
12.2.21 12:50

Zub odlišná barva- reklamace ?

Ahoj holky, rada bych slysela od nekoho názor… Před třemi tydny jsem byla na vnitřní vyběleni mrtvého zubu - dvojky, který byl u dásní tmavý. Zub mi vybelel, ale bohužel moc, oproti mým zubum fakt září. Byla jsem to konzultovat se svým zubařem a on mi řekl, ze nikomu to tak nevybelilo jak mě. A když jsem se ptala na řešení navrhl mi at si jdu vybelit zuby cca 4000 Kč.
Jako, kdyby mi dopředu řekl, ze barva zubu by mohla byt rozdílná, nesla bych do toho, stalo me to 3800.. A teď se bojím usmat i známí už si všimli, jak mi zub záři. Přemýšlím jestli jít zub reklamovat, at mi vrátí prachy, aspoň část, teď budu muset každy rok belit zuby… ale bojím se toho, když si budu stěžovat, ze si treba nějak na me nezasedne… a nemam
Ani kam přejít.. co by jste dělali vy?

Jeste bych zmínila jednu situaci, kdy jsem chtěla zachránit sestku a on mi dělal čištění kanálků a říkal, kdyby se to nepovedlo, tak zub nezaceli a domluvíme se Jestli vytrhnout, at dal nevkládam do toho prachy zbytecne. No a ono to nevyšlo, kanalek byl provrtany a on mi nic nerekl, zalepil zub a až pak mi řekl, ze to nevyšlo a zaplat… opět pálka… Ja si tenkrát říkala, asi zapomel, jak jsme se domluvili a kašlala jsem na to… ale teď už je to podruhé co to nevyšlo a je to otázka tisíců…

Jinak mi přijde precizni, dobrý. Ale hold těží prachy nefer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24630
12.2.21 13:08

@santape Jak dlouho jsi to tam měla? Já týden a zub má stejnou barvu jako ten zbytek. i když mě upozorňoval, že kdyby náhodou se mi to zdálo hodně, tak ať zavolám a vyndá mi to dřív.

A platila jsem 1200 Kč. V Praze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
12.2.21 13:17
@Svistice píše:
@santape Jak dlouho jsi to tam měla? Já týden a zub má stejnou barvu jako ten zbytek. i když mě upozorňoval, že kdyby náhodou se mi to zdálo hodně, tak ať zavolám a vyndá mi to dřív.A platila jsem 1200 Kč. V Praze.

Me to vyperoxidoval a už v tu chvíli to bylo bílé, jen trosku u dásní tmave, nechal to tam do druheho dne dopoledne. Ja platila 3800.
Měla jsi tu barvu v tu chvíli stejnou, úplně? Nebo časem to ztmavlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24630
12.2.21 13:20

@santape Měla jsem tam nějakou bělící vložku. Žádný peroxid.
Stejnou barvu dostal zub asi po 3 dnech. Měla jsem to tam týden, než to vyndal, ale nepřebělilo se to. :nevim: Zub má teď naprosto stejnou barvu, jako ten zbytek. Jedná se o horní jedničku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
12.2.21 17:02
@Svistice píše:
@santape Měla jsem tam nějakou bělící vložku. Žádný peroxid.
Stejnou barvu dostal zub asi po 3 dnech. Měla jsem to tam týden, než to vyndal, ale nepřebělilo se to. :nevim: Zub má teď naprosto stejnou barvu, jako ten zbytek. Jedná se o horní jedničku.

Tak to jsi měla štěstí, Ja jsem
Z toho úplně nešťastná. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
12.2.21 20:19

Moc nechápu jak ti to bělil, že jsi to měla vybělené hned. Normálně se dělá vnitřní bělení peroxidovou vložkou, ktera se nechává cca týden. A spíš bývá problém, že i po bělení je zub o trochu jiný než ostatní.. ještě jsem neslyšela, že by se zub přebělil takovým způsobem.. a ta cena je taky mazec… Dobělila zbytek ať to neni poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat