Zubař a bělené zubu bruskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 18:08
Zubar a beleni zubu bruskou

Ahoj, mivala jsem zubarku, ktera zaverem vysetreni vzdy lehce prejela zvenku zuby bruskou s nejakou zubni pastou ci gelem, prichut mint nebo jahoda.bylo to neco jako peeling zubu, ale ne prilis, sklovinu to neposkodilo.byla to primarne a hlavne detska zubarka a sidlila v budove zakladky. lehce to zuby vybelilo. prokoukly, ale nic razantniho.

Od te doby chodim uz ke druhe zubarce a ani jedna to nema.ta soucasna, ktera vlastni stomatologii i dentalni hygienu, me misto toho vzdy posila na dentalku, no jasny, penize do jeji kapsy.zuby mam ok, myslim, ze dentalku nepotrebuji.ja potrebuji takovou tu drobnou zlatou tecku, jako byla prave ta bruska u ty prvni zubarky. a navic gratis nebo v cene osetreni.

Dotaz, ma to nejaky z vasich zubaru? jestli to neni jen u detskych anebo jestli se to jeste vubec pouziva.dik za info.

Prip. doporucte zubni sprchy ci irigatory, konkretni znacku a tip.dik.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24691 příspěvků 13.08.18 18:13

A nebyl to jen kartáček s leštící pastou? :think:
o bělení zubů bruskou jsem nikdy neslyšela…
jinak ústní sprchu mám Waterpik cestovní a jsem s ním spokojená.
Jinak opravdu málokdo nepotřebuje pořádnou DH. a pokud se usazuje kámen i pod gingivou, tak to prostě jen tak něčím nesundáš…

chaela
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 18:17

Moje zubarka to používá u zubů, které mi opravuje nebo dostavuje. Obrousi tím tu nové vytvořenou plochu úplně dohladka a vylesti. Ale na zdravý zub to nikdy nedá. Vždy jen na ten, co mi momentálně opravuje.

malá_holka
Kelišová 5345 příspěvků 13.08.18 18:18

@Malaga můžu sz prosím tě? skrz zuby a postup zubařky

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 18:18
@Malaga píše:
Jinak opravdu málokdo nepotřebuje pořádnou DH. a pokud se usazuje kámen i pod gingivou, tak to prostě jen tak něčím nesundáš…

Bylo to na elektrinu,bzucelo to.jestli je pasta prip.lestici,jestli existuje,netusim.

Malaga
Generální žvanilka 24691 příspěvků 13.08.18 18:19

@malá_holka jasně

Malaga
Generální žvanilka 24691 příspěvků 13.08.18 18:25

@tasa zmiňovala jsi Airflow - to je taková pískovačka na odstranění pigmentů a ne kamene a místo písku se používá jedlá soda, která je speciálně upravená, aby nezanášela trysku

Příspěvek upraven 13.08.18 v 18:27

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 13.08.18 18:25

@tasa Nemyslíš klasické pískování zubů? Dělá mi to dentální hygienička, obyč zubařka ne.

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 13.08.18 18:39

Piskovani by si asi vsimla.
Vzdycky jsem dostala ochranny stit a i pres to jsem mela ten prasek pomalu i v........
Ale zuby to vycistilo pekne.
Na dentalni hygienu chodim ted ke svemu zubari, platim to extra 1000,– Kc ale toto tedy v cene bohužel neni :(

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 13.08.18 18:52

Byl to jen elektricky kartacek s pastou. Dela mi to na zaver dentalni hygieny. Kdyz to chces a jsi se svoji zubarkou spokojena, tak si o to rekni, proveditelne to je a urcite se domluvit da. Ja bych kvuli tomu zubare nemenila, dobri maji stejne plno.

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 18:58
@Malaga píše:
@tasa zmiňovala jsi Airflow - to je taková pískovačka na odstranění pigmentů a ne kamene a místo písku se používá jedlá soda, která je speciálně upravená, aby nezanášela tryskuPříspěvek upraven 13.08.18 v 18:27

Jo,dik za info,nejak do toho nevidim,pigmenty by mi asi stacily,miluju casto.kafe i caj

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 19:00
@kacakaca píše:
Byl to jen elektricky kartacek s pastou. Dela mi to na zaver dentalni hygieny. Kdyz to chces a jsi se svoji zubarkou spokojena, tak si o to rekni, proveditelne to je a urcite se domluvit da. Ja bych kvuli tomu zubare nemenila, dobri maji stejne plno.

Ja bych ji vymenila hned bruska nebruska,ale nevim za koho

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 19:03
@Malaga píše:

Jestli je waterpick konkretni pristroj a nejen terminus technicus,tak jsem mela pocit,ze ten proud je tak malej,ze to nic nezmuze,videla jsem v zubnim obchode,ted si nevzpomenu na nazev

Malaga
Generální žvanilka 24691 příspěvků 13.08.18 19:06

@tasa no má 3 stupně, takže síla tlaku toho proudu se dá regulovat…a pokud má někdo zánět dásní, tak ten 3. stupeň je docela bolestivý........

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 13.08.18 19:10

Crest 3D white vivit,zubni pasky asi za 1000,doporucuji holky vedle v diskuzi.znate?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >