Zubař a gynekolog Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blair 52
Nováček 5 příspěvků 08.08.18 09:10
Zubař a gynekolog Praha

Dobrý den,
jsem v Praze nová a hledám skvělého zubaře i gynekologa, který přijímá nové pacienty. Hlavně takové, u kterých nenechám polovinu výplaty. Znáte z Vás některá? Děkuji :)

Reakce:
kyticka86
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 08.08.18 09:17

@Blair 52 Az na toho zubare narazis, dej prosim vedet ;) . Ja u toho posledniho.nechala zq jeden zub 15tis 8o :roll:

Na ktere Praze hledas toho gynekologa?

Blair 52
Nováček 5 příspěvků 08.08.18 09:21

To mi je celkem jedno v jaké části Prahy. Já pořád někde jezdím :), jen aby to bylo v Praze.

iwa83
Kelišová 6730 příspěvků 08.08.18 09:30

já mám dobrou zkušenost s Dent11 (Kateřinky - kousek od metra Opatov). Jako bíle plomby si platím, ale už 4 roky chodím jen na prevenci, po tom co jsem teda dala zuby do pořádku - po tom co mi předchozí zubař nic nedělal a přes 3 roky mi neudělal jediný snímek.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 08.08.18 09:37

Pro mě je nejúžasnější gynekolog dr. Vicena v Gynemu na P6. Platím tedy roční příspěvek 2000, ale stojí mi to za to. Skvělá péče, úžasný přístup, staral se o mě i v těhotenství. Jen nevím, jestli ještě berou.
Zubaře aktuálně hledám taky…

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 08.08.18 09:50

@Gina K nemu chodim taky :palec: . Ale nebere.. Ma uplne plno..

18ale
Nováček 2 příspěvky 24.10.18 11:17
Gynekolog v Praze

Zdravím, na Praze 10 je teď nová paní doktorka MUDr. Zuzana Nováková, má dobré reference (https://www.znamylekar.cz/…ekolog/praha) a za přihlášení nových pacientek nic nevybírá…
Má stránky www.novagynda.cz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >