Zubař akutní ošetření

21287
6.4.20 15:33

zubař akutní ošetření

Holky byli jste někdo ted u zubaře, kvůli bolesti zubu? Vrtají? Všichni mi tvrdí že ne, že jen trhají :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3825
6.4.20 15:40

Manžel bych minulý týden a normálně ho ošetřili akutně. Záleží asi kde, musíš obvolávat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21287
6.4.20 15:48
@Kolarkaa píše:
Manžel bych minulý týden a normálně ho ošetřili akutně. Záleží asi kde, musíš obvolávat..

mám to domluvený, ale nenapadlo mě že by nevrtali, ted mě tu všichni straší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
6.4.20 15:49

Můj zubař to má na dveřích i na svých stránkách, pouze akutní a pouze trhání.(Při vrtání se to rozstřikuje) Taky nevím co mám dělat, potřebovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
6.4.20 15:50

U nás ošetřují normálně, funguje dokonce i dentální hygiena. Tak věřím, že ne všude se jen trhá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21287
6.4.20 16:14
@alun-ka píše:
Můj zubař to má na dveřích i na svých stránkách, pouze akutní a pouze trhání.(Při vrtání se to rozstřikuje) Taky nevím co mám dělat, potřebovala bych.

ta naše stránky nemá :think: a sestra do tel nic neříkala, to by se snad zmínila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21287
6.4.20 16:14
@Kriky píše:
U nás ošetřují normálně, funguje dokonce i dentální hygiena. Tak věřím, že ne všude se jen trhá :)

tak to se teda nechám překvapit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646
6.4.20 16:54

Babička byla minulý týden, taky jen trhá. Možná někteří zubaři vrtají, ale musí mít ten ochranný kryt, mnozí pochopitelně jen s obyčejnou rouškou nechtějí riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21287
6.4.20 17:00
@Petule030 píše:
Babička byla minulý týden, taky jen trhá. Možná někteří zubaři vrtají, ale musí mít ten ochranný kryt, mnozí pochopitelně jen s obyčejnou rouškou nechtějí riskovat.

tak kryt v ordinaci mají to vím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat