Zubař Brno, ordinace kyselovsky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
17.10.21 19:37
@Anonymní píše:
Nestihla jsem mail zaregistrovat a už byl smazán. Nakukovala jsem 12.10., 13.10. i 14.10. dopoledne zda nenapíšeš a poté jsem to vzdala. A napsala jsi asi chvilku poté, co jsem si řekla, že už asi nenapíšeš. A přestala jsem sledovat.

Vůbec jsem si nevšimla a neuvědomila, že se emailová adresa pravděpodobně smaže. Nebýt tvého komentáře, tak o tom ani nevím. Píši jej znovu, snad to klapne:) ****

admin edit - e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 17:26
@Xelux píše:
Vůbec jsem si nevšimla a neuvědomila, že se emailová adresa pravděpodobně smaže. Nebýt tvého komentáře, tak o tom ani nevím. Píši jej znovu, snad to klapne:) ****admin edit - e-mail

Zase pozde :,(. A vcera jsem se taky 2× dívala, zda nezareaguješ a do doby, co jsem se dívala, jsi nepsala. Nevím zda se to maže automaticky :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10
18.10.21 18:22
@Anonymní píše:
Zase pozde :,(. A vcera jsem se taky 2× dívala, zda nezareaguješ a do doby, co jsem se dívala, jsi nepsala. Nevím zda se to maže automaticky :think:

Tak ještě jeden pokus, teď reaguji brzy, tak třeba si toho všimneš také brzy :lol:
neutralnimail1@seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 23:39

@Xelux

O. k. můžeš smazat :). Napíší asi zítra.

• Citovat
  • Nahlásit
10
19.10.21 20:17
@Anonymní píše:
@XeluxO. k. můžeš smazat :). Napíší asi zítra.

Super, budu se těšit. A děkuji Ti. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 23:35
@Xelux píše:
Super, budu se těšit. A děkuji Ti. :hug:

Dnes mi to nevyšlo, nedokopala jsem se k tomu, nezdá se to, ale stojí to energii, chci ti poslat i odkaz na netu. Napíšeš mi pak alespoň zpětnou vazbu jak jsi s ní byla spokojená?

A nezapomeň si vymazat ten mail.

• Citovat
  • Nahlásit
10
20.10.21 20:56
@Anonymní píše:
Dnes mi to nevyšlo, nedokopala jsem se k tomu, nezdá se to, ale stojí to energii, chci ti poslat i odkaz na netu. Napíšeš mi pak alespoň zpětnou vazbu jak jsi s ní byla spokojená?A nezapomeň si vymazat ten mail.

Předtím mi ho z nějakého důvodu smazali admini, přepokládám, že i tentokrát jej odstraní. A určitě ti dám vědět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.10.21 10:02

Ano, ceny jsou sice vyšší, ale výborně odvedená práce, dnes je málo stomatologů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 23:48
@Raduškako píše:
Ano, ceny jsou sice vyšší, ale výborně odvedená práce, dnes je málo stomatologů.

Stomatologů v této části Brna je dost a je výběr.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat