Zubař Brno (Sorriso, Dalident, K11)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WillyEdwardWonka
Nováček 10 příspěvků 20.04.19 08:08
Zubař Brno (Sorriso, Dalident, K11)

Zdravím všechny :D
Kdo zachrání můj chrup a doporučí mi skvělého zubaře v Brně? :jazyk:
už nějakou dobu se snažím najít dobrého zubaře a stále se mi to nadaří 8o
Můj stávající zubař mi během poslední (celkově druhé) návštěvy na klinice bez oznámení vyvrtal úplně jiný zub, než na kterém jsme byli domluveni, navíc během toho, co jsem ležela na křesle si vyřizoval asi 10min telefonát s kamarádem z fotbalu a ve finále mi řekl, že to celé sice nestihl dodělat, ale že už nemá čas, protože v čekárně čekají další lidé, tak se mám objednat na další, co nejdřívější návštěvu… dostala jsem termín na červen a odešla s nedodělaným zubem :pocitac: Podotýkám, že je to jeden z dražších zubařů, za dvě bílé plomby (ano, zhotovené pod mikroskopem, s kofferdamem apod.) si účtuje 7 000. Jsem ochotná si za své zdraví zaplatit, ale jeho přístup se mi fakt nelíbí. Navíc moc nekomunikuje s pacientem, nic nevysvětluje a na jakoukoli otázku odpoví jedním slovem…
Rozhodla jsem se zkusit zajít na nějakou soukromou kliniku, kde si člověk platí za všechno. Mám se zuby dost problémy a pokud to u soukromého bude lepší a skutečně mi tam pomůžou, tak do toho asi půjdu. Ale nejsem milionář, pouze student, a na všechny tyhle srandy si vydělávám na brigádách lol :zed: takže se bojím, že to neutáhnu… má otázka zní - máte někdo zkušenost se Sorrisem, klinikou DaliDent, popřípadě k11 v Brně - na tu jsou ale i velmi špatné recenze, tak nevím…? Jaký tam mají přístup? Co peníze? Ceny za plomby a další věci jsou podle ceníku stejné (podobné) jako u mého zubaře teď, ale jak je to s cenou za anestezii, rentgen, preventivku atd.? To nikde nepíšou. Píšou taky, že dělají fotodokumentaci, má s tím někdo zkušenost? Opravdu ji pořizují? (Můj zubař to totož napsané na stránkách má, ale realita je jinde :nevim: )
Jsem unavená z věčného hledání, prolezla jsem weby asi všech zubařů v Brně… tak snad mi pomůžou vaše rady :)
Děkuji mnohokrát, zubáčům zdar! :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8209 příspěvků 20.04.19 08:15

O techto cos vypsala jsem nikdy ani neslysela, ale zkus zubarku Papouškovou v Brně Komárově, jsem tam moc spokojena, ale fakt nevim jestli bere nove pacienty :nevim: zkus zavolat.

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4892 příspěvků 20.04.19 08:22

Celá rodina chodíme k dr. Zoubkovi na Václavskou, jsme moc spokojení. Je příjemnej, všechno vysvětlí, přístup k dítěti taky super a jako bonus má báječnou sestřičku :) Když si zavolám na objednání, tak je lhůta zhruba ty dva týdny. Cenově mi přijde spíš levnější.

WillyEdwardWonka
Nováček 10 příspěvků 20.04.19 08:30

@debra.morgan Díky moc, můžu se zeptat, jak se to s cenama? :)

Echt Kelišová 8209 příspěvků 20.04.19 08:37

@WillyEdwardWonka umrtveni + bila plomba bylo minule za 1500 celkem, jeste mi delala cisteni kanalku, ale to si napamatuju, ze bych neco platila (ale je mozny, ze uz si to vazne jen nepamatuju). jiny srandy mi nastesti zatim nedelala.

Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 20.04.19 08:39
@debra.morgan píše:
O techto cos vypsala jsem nikdy ani neslysela, ale zkus zubarku Papouškovou v Brně Komárově, jsem tam moc spokojena, ale fakt nevim jestli bere nove pacienty :nevim: zkus zavolat.

Nove pacienty oficialne nebere. Hledal jsem zubare cca pred mesicem.

Echt Kelišová 8209 příspěvků 20.04.19 08:40
@Cenarius píše:
Nove pacienty oficialne nebere. Hledal jsem zubare cca pred mesicem.

tak to mě mrzí :?

Hankatatranka
Povídálka 23 příspěvků 20.04.19 09:06

Sorriso je spicka v kvalite, dalident je taky moc dobry, k11 uz kvalitativne horsi (strasne se jim tam stridaji doktori:)jinak jestli hledate top ordinace, tak jeste syndenta( za ty bych dala ruku do ohne:)

karma3
Stálice 79 příspěvků 20.04.19 09:20
@WillyEdwardWonka píše:
Zdravím všechny :D
Kdo zachrání můj chrup a doporučí mi skvělého zubaře v Brně? :jazyk:
už nějakou dobu se snažím najít dobrého zubaře a stále se mi to nadaří 8o
Můj stávající zubař mi během poslední (celkově druhé) návštěvy na klinice bez oznámení vyvrtal úplně jiný zub, než na kterém jsme byli domluveni, navíc během toho, co jsem ležela na křesle si vyřizoval asi 10min telefonát s kamarádem z fotbalu a ve finále mi řekl, že to celé sice nestihl dodělat, ale že už nemá čas, protože v čekárně čekají další lidé, tak se mám objednat na další, co nejdřívější návštěvu… dostala jsem termín na červen a odešla s nedodělaným zubem :pocitac: Podotýkám, že je to jeden z dražších zubařů, za dvě bílé plomby (ano, zhotovené pod mikroskopem, s kofferdamem apod.) si účtuje 7 000. Jsem ochotná si za své zdraví zaplatit, ale jeho přístup se mi fakt nelíbí. Navíc moc nekomunikuje s pacientem, nic nevysvětluje a na jakoukoli otázku odpoví jedním slovem…
Rozhodla jsem se zkusit zajít na nějakou soukromou kliniku, kde si člověk platí za všechno. Mám se zuby dost problémy a pokud to u soukromého bude lepší a skutečně mi tam pomůžou, tak do toho asi půjdu. Ale nejsem milionář, pouze student, a na všechny tyhle srandy si vydělávám na brigádách lol :zed: takže se bojím, že to neutáhnu… má otázka zní - máte někdo zkušenost se Sorrisem, klinikou DaliDent, popřípadě k11 v Brně - na tu jsou ale i velmi špatné recenze, tak nevím…? Jaký tam mají přístup? Co peníze? Ceny za plomby a další věci jsou podle ceníku stejné (podobné) jako u mého zubaře teď, ale jak je to s cenou za anestezii, rentgen, preventivku atd.? To nikde nepíšou. Píšou taky, že dělají fotodokumentaci, má s tím někdo zkušenost? Opravdu ji pořizují? (Můj zubař to totož napsané na stránkách má, ale realita je jinde :nevim: )
Jsem unavená z věčného hledání, prolezla jsem weby asi všech zubařů v Brně… tak snad mi pomůžou vaše rady :)
Děkuji mnohokrát, zubáčům zdar! :mavam:

Zakladatelko měla jsem to stejně můj zubař nadělal velké škody, které můj současný doteď nechápe. :(
Když jsem se přestěhovala do Brna hledala jsem na netu strašně dlouho než jsem našla opravdový poklad. :srdce:
Nevím teda jestli ještě berou nové pacienty ale jedná se o Dentalii (kousek od Konečného náměstí) zubař je pan Placheta a už mi zachránil dva zuby, které můj bývalý zubař chtěl hned trhat. Trhání bere až jako poslední možnost což je super. Všechno vysvětlí, nabídne možnosti (bílá plomba nebo amalgan) a předem i řekne cenu zákroku. Člověk ví, že je v péči profesionála, který je ve své práci precizní. Navíc na poměry Brna je levný. Opravoval mi mnoho zubů a se žádným nemám problém. Už se tam před rokem přihlásil i můj přítel a oba jsme víc než spokojeni. ;)

WillyEdwardWonka
Nováček 10 příspěvků 20.04.19 09:38
@Hankatatranka píše:
Sorriso je spicka v kvalite, dalident je taky moc dobry, k11 uz kvalitativne horsi (strasne se jim tam stridaji doktori:)jinak jestli hledate top ordinace, tak jeste syndenta( za ty bych dala ruku do ohne:)

Děkuji! :srdce: Syndeta už bohužel nebere nové pacienty, minulý týden jsem volala :? a mohu se zeptat, jak je to v Sorrisu nebi Dalidentu s cenami za preventivní prohlídky, anestezii atd,?

Hankatatranka
Povídálka 23 příspěvků 20.04.19 13:57

@WillyEdwardWonka
Dobry den, to bohuzel nevim, ale urcite to budou mit na strankach…nebo vam minimalne po konzultaci daji cenovy plan:)

Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 20.04.19 14:35
@WillyEdwardWonka píše:
Děkuji! :srdce: Syndeta už bohužel nebere nové pacienty, minulý týden jsem volala :? a mohu se zeptat, jak je to v Sorrisu nebi Dalidentu s cenami za preventivní prohlídky, anestezii atd,?

Preventivni prohlidky vam dve do roka plati pojistovna. Nebo vzp aspon jo.

Flora1
Stálice 70 příspěvků 20.04.19 14:46

@WillyEdwardWonka chodim do Sorrisa pres 10let a jedine spokojenost. Za umrtveni a bilou plombu platim 1200. Za preventivku jsem neplatila nikdy. fotodokumentaci delaji a pri kazdr navsteve studuji co kdy se kde delo. Za mne mohu doporucit.

cuky_ducky
Povídálka 49 příspěvků 21.04.19 22:23

Ahoj, škoda, že tu podobná diskusia nebola pred časom, keď som hľadala zubára, ale nakoniec som sa na doporučenie kamarátky dostala do OV dent na Lidické a som maximálne spokojná - profesionálny prístup, moderné vybavenie, príjemní ľudia a pani doktorka extrémne pečlivá :)

WillyEdwardWonka
Nováček 10 příspěvků 22.04.19 15:03
@Flora1 píše:
@WillyEdwardWonka chodim do Sorrisa pres 10let a jedine spokojenost. Za umrtveni a bilou plombu platim 1200. Za preventivku jsem neplatila nikdy. fotodokumentaci delaji a pri kazdr navsteve studuji co kdy se kde delo. Za mne mohu doporucit.

Super, díky moc. V úterý zavolám a domluvím si termín, uvidíme :D akorát na tu cenu za preventivku jsem se ptala proto, že všude píšou, že nemají smlouvy se zdravotníma pojišťovnama a tudíž si každou návštěvu si pacient hradí sám. Tak nevím :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama