Zubař Brno - zuby ve špatném stavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 06:57
Zubar Brno - zuby v zlem stavu

Ahoj vsichni,

Nasledkem spatnych zkusenosti od malicka jsem se poslednich 6 let nedonutila k zubari. Dnes me to dohani a proto prosim o radu.

Hleda se zubar v Brne, ktery:

• je ochotny dat mi injekci na bolest hned jak si sednu, ne az po vysetreni (vzhledem k tomu, ze me uz boli snad vsechny od petky nahoru a bolest se jen toci kolem)
  • neserve me jak male dite za to, ze potrebuju drzet nekoho za ruku (nebo plysoveho medvidka) abych si tam vubec sedla
  • financne me nezruinuje

Jeste k tomu poslednimu bodu, prosim vas, jak to funguje s doplatky? Pochazim ze Slovenska, tam kdyz clovek nema co rok preventivni prohlidku, musi hradit uplne vsechno. Ted jsem normalne pojistena v CR.

Jinak bych se rada omluvila vsem hodnym zubarum, ze nas straspytly musi trpet :zed: mela jsem cele detstvi, az do 20, zubarku, ktera to mela na haku a jeji oblibena veta byla „mas tam kaz, ale je maly, to nebudu resit“. Takze ze situace ze je vsechno ok jsem najednou mela u nove zubarky pred sebou opravu 9 zubu. Tohle vsechno i probehlo, protoze pani byla chapava a splnovala prvni dva body vyse :) bohuzel jsem byla blba a nenasla si podobne ochotneho zubare tady :zed:

Poradite prosim?

Anonym kvuli zdr. stavu, nechci aby rodina vedela, ze je to tak zle.

Reklama

Reakce:

chaela
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 05.04.18 07:23

Ahoj, ja chodim na kliniku K11 do Zidenic k Šikové. Je bezvadna, umrtvenu dava automaticky, urcite po domluve da i hned. Vsechno vysvetli, predem upozornuje na drnceni vrtacky, strikani vody apod. Porad se pta, jestli to neboli, kdyz je treba prida umrtveni. Jen ta cena je neprilia pekna. Za jednu bilou plombu pres tisicovku, zalezi na velikosti. Ale co tak vim z okoli, jinde byvaji ceny i vyssi. Na pojistovnu je snad jen amalgam.

Anonymní  05.04.18 07:44

@chaela dekuji za tip :) kolem tisicovky je asi normalni, ostatne chapu, ze bile vyplne jsou nadstandard. Jen me vydesilo jak nekteri pisou na strankach, ze vubec nemaji smlouvu s pojistovnou a cennik ze bych tam za navstevu dala celou vyplatu.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 05.04.18 07:52

Ahoj,

doporučuji pana doktora Františka Plachetu. Má dostupný i web, hledej „dentalia“. Všechny zákroky na požádání umrtví (nikdy jsem za to nic neplatila), vybavení má opravdu prvotřídní.
Přítelovi jeho doktorka navrtala nervy a ještě mu tam zalomila kus vrtáku. Od té doby cca 8 let nebyl u doktorky, jenomže pak ho začal bolet jeden zub. Tak jsem to domluvila s panem doktorem Plachetou, že jakmile to bude přítele bolet, že už ho tam fakt nedostanu. Tak musím říct, že ten mu dal tolik od bolesti, že ještě hodinu po tom měl oba svěšené koutky dolů a slintal :D :D :D Ale byl spokojený. Vše spravil, zapravil. Takže za nás opravdu pan Placheta, doporučuji :palec: :palec:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 395 inzerátů 05.04.18 07:57

Málokterý zubař má volnou kapacitu, takže dobří jsou už léta obsazení a berou pouze rodinné příslušníky svých pacientů. Obecně lze říct, že nejlepší je podívat se na stránky stomatologické komory a vybrat si ze seznamu lékařů, kteří berou. Vždy je dobré zjistit si, zda lékař má smlouvu s mou pojišťovnou a jaké jsou ceny za zákroky. Amalgámové plomby se budou postupně omezovat, až se úplně nahradí jiným materiálem který bude pojišťovna platit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama