Zubař, co před vrtáním urmtvuje automaticky - a neprodražený

TKJ
277
30.1.16 14:22

Levný zubař co před vrtáním umrtvuje automaticky

Ahoj holky. už to budu 2 roky, čo som nebola u zubara :-(. Bolo o mna krasne postarane v sukromnej klinike ale za nehorazne peniaze, urbila sa polka, ale po oznámení pálky za zub 15 tisic Kč som sa tam už neukázala…
Tento neopravený zub je teraz už uplne rozbombardovaný - stolička- asi klude aj na vytrhnutie…ale viem že mám určite aj nejaký kaz plus u jedneho zubu treba i čistit kanálky - prosím zháňam koli mojej panike, zubára, ktorý nebude na mna pozerať jak na vola, ked mu poviem že chcem pri oprave kazu umrtvenie ( a poriadne silné:-)), ideálne ak by to robil automaticky - ale zárověn zubára, kde tie kanálky preplatí poistovna a nebudu chcet za jeden blby zub chcet 8-20 tisic korun. BRNO.

Ďakujem!

Příspěvek upraven 30.01.16 v 14:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

TKJ
277
30.1.16 14:24

prepáčte chyby

Prepáčte mi prosím chyby v nadpise, písala som v rýchosti a vynechalo mi to písmenká. Neviem ako to upraviť :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
30.1.16 14:34

MUDr. Guňka na Božetěchově - za poslední dva týdny mě dvakrát umrtvil. :-) Bere to tak, že každého bolí něco jiného a jinak silně, takže bez problému. Poprvé mi zabrala až třetí injekce, celou dobu čekal, až to bude působit, nevrtal. Podruhé si pamatoval, který druh injekce do kterého místa zabral a dal rovnou tu správnou. Ceny a co jde na pojišťovnu by sis asi musela zjistit přímo u nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
30.1.16 15:23

Já teda nevím, ale u mého zubaře dostávám umrtvení na požádání kdykoli, neplatím za injekci. Za bílou plombu chce kolem 400kč a za korunku(před 5lety) jsem platila 3000kč. Čištění kanálků bude asi kolem 1500kč. Jsme malé město, podotýkám, protože vím, že ve větších městech jsou pálky za vše možné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TKJ
277
30.1.16 18:22

LucaLuca - wau ďakujem, pozrela som ich stránky y vyzerá to dobre, cenník teda uplně nekde jinde jak v tej sukromnej klinike a vela zakrokov aj preplaca pojištovna, bohužial asi nie VZP..pacientov prijmaju takže v pondelok volám - mne sa inak vždy zdá všetko drahé, ale za urtveie zubu si priplatím kludne majlant.. Mne skor vadí prístup zubárov, že mi hovoria ale to nič není, to je len malý kaz, to neni potreba… Nikdy sa mi nestalo, že by ma to nebolelo. a pozerajú namna jak na padavku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TKJ
277
30.1.16 18:22

Panda - noto je luxusný prístup aj ceny, čo v brne bohužial nepoznám :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
30.1.16 18:30
@keliska píše:
LucaLuca - wau ďakujem, pozrela som ich stránky y vyzerá to dobre, cenník teda uplně nekde jinde jak v tej sukromnej klinike a vela zakrokov aj preplaca pojištovna, bohužial asi nie VZP..pacientov prijmaju takže v pondelok volám - mne sa inak vždy zdá všetko drahé, ale za urtveie zubu si priplatím kludne majlant.. Mne skor vadí prístup zubárov, že mi hovoria ale to nič není, to je len malý kaz, to neni potreba… Nikdy sa mi nestalo, že by ma to nebolelo. a pozerajú namna jak na padavku.

Mě bolí taky všechno. I prevence. :mrgreen: Já to hlásím dopředu, ještě ve dveřích. Už mě tam znají. Prej to není moc častý takhle na ty podněty reagovat, ale děje se to. Já jsem měla příšernou zubařku na střední a vysoké, ani jsem nevěděla, že nějaké injekce existují. Vrtala bolestivě minutu v kuse. Já se budu bát zubaře do smrti, ale už si naštěstí umím říct, co potřebuji. Držím palec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
30.1.16 22:16

Ja jsem se koukala na toho zubare Gunku na Znamy lekar a ma teda hodne negativnich recenzi, k nemu bych nesla, ani za nizke ceny. Mam overene, ze ty recenze byvaji pravdive, takze bych hledala jinde, zuby jsou jen jedny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TKJ
277
31.1.16 11:44

Hmm ja to kdysi chodila číst, pak sem se už řidila jen hvězdičkama a prvních pár recenzí…teď jsem si četla dál a bohužel no :-(… Ale mám pocit že super recenzie maju len zubári z tých sukromných kliník, kde jedna plomba stojí 3000kč a pojištovny nic neproplácí.. štve ma že za spokojnost musíme platit tak nehorázne pálky…:-(.
Našla som i na netu ešte zoznam zubárov, kde základne zákroky prepláca VZP, objavila som pani Evu Štarhovú, ktorá má aj super recenzie aj si ju chvália za „ceny“ a že nenúti za každú cenu to najdrahšie… tak uvidíme, ale jak to znám, už nebude prijmat pacientov :-/-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
31.1.16 12:10

Dělal mi korunku - super, minulý zubař mi jednu korunku udělal krátkou, lezlo za ni jídlo, o zub jsem po strašných peripetiích přišla. Posílá do bezvadné laboratoře, kde si opravdu vyhráli s odstínem a vším okolo.
Injekce - jak píšeš, jinde aby se o ni člověk doprošoval, tady ok.
Plomby - kolikrát na mou přímou žádost o bílou plombu mi prdli amalgám. Tady se domluvím. S jednou plombou jsem nebyla spokojená - předělal zdarma.
Mám problém i s čelistními klouby - všichni zubaři doteď mi dali analgetika a doporučili teplo, on se tomu věnoval, odeslal na příslušné pracoviště, řeší se to.

Mně je to jedno, kam půjdeš. :-) Já jsem měla super doktorku (až na tu čelist), která šla loni do důchodu, tak zkouším své štěstí zde a zatím dobrý. Jinak vákřik modernosti ordinace určitě není. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TKJ
277
31.1.16 13:27

O nejakou modernou ordiaci mi nejde…ja som v tomto vždy na vážkách, či len na základe recenzí neco zamitnut či ne, protože co človek to ina skušenost, ine dojmy..nekoho nasere i banailta, jinemu i neco pro jine desné přijde super… mne ale v skutočnosti fakt nejde o nič ine, len aby so mnou nezachadzali jak s bojazlivým h_vnem, nemali príšerné ceny a nemusela se stydet že chci injekci i u maličkateho kazu a pořádnou :-D…a taky tak trochu at plomby nevypadávají po týdnu…snad nechci tak moc :-(.mám Guňku v zálohe, stejně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama