Zubař Hradec Králové - akutní ošetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 15.02.17 12:58
Zubař Hradec Králové - akutní ošetření

Prosím, víte někdo o šikovném zubaři v HK, který by mě ošetřil, ač nejsem jeho pacientem? Teoreticky by měl každý, ale potřebovala bych vědět, který bude opravdu ochotný. Můj zubař je v Plzni a momentálně má vzhledem k probíhajícím prázdninám dovolenou. Mě chytil jako na potvoru zub. Přední jedničky, o kterých vedeme už pár měsíců debaty, zda je nad nimi váček nebo ne. No, tak jeden zub to rozsekl sám, protože začal hrozně bolet. Můj zubař nechtěl za každou cenu do jinak zdravých zubů vrtat, protože si nebyl jistý. Že prý to zatím necháme a uvidíme. Dnes jedu z Plzně do HK na návštěvu maminky po operaci. Zítra ráno (pochybuji, že bolest přejde) bych potřebovala ošetření, ale na pohotovost nechci. Mám strach, že bych mohla přijít o zub úplně. S pohotovostí má špatné zkušenosti jak moje maminka, tak manžel. Nevím, jestli je reálné vydržet do pondělí, nebo zda to není pro ten zub taky moc nebezpečné vyčkávat s váčkem tak dlouho. Jsem naprosto zoufalá. Děkuji za jakoukoliv radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 15.02.17 13:10

@Kakika Zkus to tady http://search.seznam.cz/?…
chodíme ta celá rodina a jsme moc spokojený, nedávno vzali mojí kamarádku taky s akutním problémem v pohodě.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 13:18

Kamarádka tam chodí sem, tak zkus, já s tim zkušenost nemám, bydlím jinde, ale je tam spokojená.
 http://www.premiumdent.cz/?…

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 15.02.17 13:20

@arinecka nebývají tam lékaři, kteří se teprve učí? Pardon za pitomý dotaz, ale mám strach ze zubařů a navíc ještě strach, že mi „cizí“ zubař zničí jedničku :lol: :zed: Asi mi nezbyde, než tam stejně zajít… děkuji za tip. :palec:

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 15.02.17 13:23

@Jančakecalka děkuji za další tip, možná asi ráno vezmu do ruky nejdřív telefon a budu volat, kde mě vezmou :lol:

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 15.02.17 13:24

@Kakika Jsou tam tři ordinace, v jedné je doktor cca 45 let, v druhé doktorka malinko mladší a v té třetí je mladý kluk, nevím jak to má ale je úžasnej, v klidu všechno dopředu vysvětlí, chodím k němu ráda a vůbec se nebojím. Ty dva vedle taky ok takže si myslím že bát se opravdu nemusíš. :palec:

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 15.02.17 13:28

@arinecka bát se budu stejně, ale to bych se bála i k tomu svému, jsem fakt posera :oops: Co naplat, jinak to prostě vyřešit nepůjde a asi nejsem takový masochista, abych vydržela ještě tolik dní.

kaja00
Extra třída :D 13482 příspěvků 15.02.17 13:45

Ahoj, zkus Matušku http://matuska-dent.cz chodíme k němu celá rodina, je strašně milý. Ale jestli tě vezme fakt netuším, zkus tam zavolat ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 15.02.17 13:50
@Kakika píše:
@Jančakecalka děkuji za další tip, možná asi ráno vezmu do ruky nejdřív telefon a budu volat, kde mě vezmou :lol:

Není zač ;) tady myslim berou nové pacienty, tak by tě mohli přijmout. Kamarádka říkala, že vzali ted před cca dvěma týdny její kolegyni z práce.

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 15.02.17 13:55

@kaja00 K němu jsem chodila před lety a nikdy víc, nikdy mi nechtěl dát ani injekci když to hodně bolelo, prý to musím vydržet 8o chodila jsem od něj ubrečená jak želva auau. Už je to celkem dlouho tak se asi změnil.

kaja00
Extra třída :D 13482 příspěvků 15.02.17 14:06

@arinecka fakt jo? A mě přijde vždycky tak milej, fakt :think: Je pravda, že mě max. vrtal kaz, takže nemám zkušenost s horšími zákroky :think:

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 15.02.17 14:37

@arinecka děkuji za zkušenost, tam tedy opravdu ne :lol:. I když si nemyslím, že by mi injekce v případě váčku pod zubem výrazně pomohla, tak aspoň ta psychická stránka věci, že by někdo z principu injekci nedával. Můj zubař je skvělý, vždycky mě uklidní, že to bolet nebude a kdyby náhodou, tak píchnout můžeme kdykoliv. Ale kdybych trvala na injekci i při zcela očividně nebolestivém zákroku, tak by mi ji nejspíš dal. Lepší, než řešit hysterku v křesle :lol:

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 15.02.17 16:15
@kaja00 píše:
@arinecka fakt jo? A mě přijde vždycky tak milej, fakt :think: Je pravda, že mě max. vrtal kaz, takže nemám zkušenost s horšími zákroky :think:

Fakt jo, jen si na to vzpomenu a jímá mě hrůza.

kaja00
Extra třída :D 13482 příspěvků 15.02.17 17:34
@arinecka píše:
Fakt jo, jen si na to vzpomenu a jímá mě hrůza.

tak to mě mrzí :hug:

Kakika
Extra třída :D 14947 příspěvků 16.02.17 10:13

@arinecka Tak to mám za sebou, byla jsem u doktorky, injekci jsem dostala automaticky :mrgreen: Zub zrentgenovala, vyčistila, ale zadělat ani protizánětlivou vložkou nemohla, protože to pořád hrozně teklo. Váček tam je ohromný :( Ale hrozně se mi ulevilo. Tak díky za tip, můžu zase existovat :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >