Zubař Klatovy, Strakonice

356
22.12.19 19:03

Zubař Klatovy, Strakonice

Dobrý den, nevěděl by někdo o nějakém zubaři z Klatovska, nebo Strakonicka, který by přijímá pacienty? Za každý tip děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7490
22.12.19 19:35

Škoda, že dokážete založit toto téma, ale nedokážete hodit jediný dotaz na vyhledávání do googlu. To je dost smutné. Jinak vám poradím, www.dent.cz a najdete tam co potřebijete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
22.12.19 19:45
@Cenarius píše: Škoda, že dokážete založit toto téma, ale nedokážete hodit jediný dotaz na vyhledávání do googlu. To je dost smutné. Jinak vám poradím, www.dent.cz a najdete tam co potřebijete.

tak upřímně schválně jsem koukala a není tam ani jeden mudr z těch lokalit co by bral nové pacienty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
22.12.19 19:49

A vůbec mi tam nejde najít třeba mudr ze Strakonic nějak to neumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
22.12.19 19:53
@Cenarius píše: Škoda, že dokážete založit toto téma, ale nedokážete hodit jediný dotaz na vyhledávání do googlu. To je dost smutné. Jinak vám poradím, www.dent.cz a najdete tam co potřebijete.

A jak můžete vědět, že jako první jsem založila diskuzi? Ne, opravdu ne. Přes dvě hodiny hledám přes různé stránky, diskuze, vypisuji si telefonní čísla, abych mohla zítra obvolat… Jen jsem chtěla nějkaý tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
22.12.19 19:55
@ka2ka píše:
A vůbec mi tam nejde najít třeba mudr ze Strakonic nějak to neumím

Tak jsme dvě, co to neumíme, jediné mi to našlo úmrtí doktora ze Strakonic, pár let staré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
22.12.19 20:01
@Jitulinaja píše:
Tak jsme dvě, co to neumíme, jediné mi to našlo úmrtí doktora ze Strakonic, pár let staré

v seznamu mudr co berou St ani Kt nejsou :nevim:
odkud jsi? co Sušice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7490
22.12.19 20:07
@ka2ka píše:
tak upřímně schválně jsem koukala a není tam ani jeden mudr z těch lokalit co by bral nové pacienty

No pak už jen leda zkusit přes svou pojišťovnu. Ale je dost pravděpodobné, že zjistíte to stejný. A teďka VAU zpráva, představte si, že v těch lokalitách co vy CHCETE, tak zubaře volného nenajdete. To je pecka co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7490
22.12.19 20:08
@ka2ka píše:
A vůbec mi tam nejde najít třeba mudr ze Strakonic nějak to neumím
@Jitulinaja píše:
Tak jsme dvě, co to neumíme, jediné mi to našlo úmrtí doktora ze Strakonic, pár let staré

Protože tam prostě není. Není zubař v každé vesnici nebo každej zubař nebere nové pacienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
22.12.19 20:09
@Cenarius píše:
No pak už jen leda zkusit přes svou pojišťovnu. Ale je dost pravděpodobné, že zjistíte to stejný. A teďka VAU zpráva, představte si, že v těch lokalitách co vy CHCETE, tak zubaře volného nenajdete. To je pecka co?

no hurá to jsi mohl napsat hned a nebo si dočíst diskuzi :P a povím ti novinku ono to tam kolikrát není takže je lepší se ptát osobně to je novinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20510
22.12.19 20:10
@Cenarius píše:
Protože tam prostě není. Není zubař v každé vesnici nebo každej zubař nebere nové pacienty.

tak v tom vyhledávání nejde najít konkrétní město a seznam zubařů, takže v celku o ničem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
22.12.19 20:10
@ka2ka píše:
v seznamu mudr co berou St ani Kt nejsou :nevim:
odkud jsi? co Sušice?

Jsme kousek od Sušice. Dala jsem právě takový větší rozsah, počítám s tím, že mít zubaře u nosu je luxus. Zatím v okolí jsem zjistila, že by vzala v Žichovicích Boltíková, ale to je až poslední možnost. ( Zkušenosti :( )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
22.12.19 20:11
@Cenarius píše:
No pak už jen leda zkusit přes svou pojišťovnu. Ale je dost pravděpodobné, že zjistíte to stejný. A teďka VAU zpráva, představte si, že v těch lokalitách co vy CHCETE, tak zubaře volného nenajdete. To je pecka co?

Co se ti stalo? Pripaleny cukroví nebo co? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
1304
22.12.19 20:13

Ve Strakonicích nikdo, řeší se to v regionalni fb skupině denně. Naopak jeden zubař skončil že dne na den, dalši má snad končit po novém roce a další nastupuje v lednu na materskou. Že náhrada není ani za jednoho psát nemusím :?. Nejblíž prý snad jen krajské mesta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7490
22.12.19 20:14

@lebambule Proč? odpovídám na dotaz co dotyčná má. Všechny možnosti jsem jí napsal a proč bych jí měl mazat med kolem pusy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat