Zubař, který by přijmul nového pacienta Žďár nad Sázavou

19
16.11.20 22:37

Zubař, který by přijmul nového pacienta Žďár nad Sázavou

Ahoj,
jsem už zoufalá, zubní lékařku mám, ale je to hrozné. Její péče je vážně nedostačující.
Již rok se léčím se zánětem ve dvou zubech. Vždy při zaplnění příšerná bolest. Nyní už je mám 2 měsíce otevřené, ale objevil se další zánět ve třetím zubu a nyní i přes otevřené zuby příšerná bolest celého patra. S mojí zubařkou to moc nevypadá, že to bude mít nějaký zdárný konec. V okolí žádný zubař nové pacienty nepřijímá a když už se nějaký najde, nechce semnou mít nic společného, jsem totiž těhotná, 28tt. Prý, když už mám rozjetou péči u své stomatoložky, ať v tom pokračuje a po porodu se to vyřeší rtg, vytržením apod. Že v těhu rtg, anestezii a nic podobného by mi stejně udělat nemohli, což podle mě v dnešní době určitě není problém.
Navíc mám 3 letou dceru, takže dojíždění někam daleko k zubaři je docela nereálné.
Tak Vás prosím, nevíte někdo o někom, kdo by byl ochotný v okolí Žďáru nad Sázavou přijmout jednu zoufalou těhuli s bolavou pusou? Nebo alespoň na jednorázovou konzultaci.
Děsí mě představa, že takto mám rodit :roll: :roll: :roll:
Všem moc díky za jakékoliv reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.11.20 22:56

@Niccol24 A na pohotovosti v nějaké nemocnici by ty nepomohli?
Zkus když tak tam. Já měla zánět, že jsem neotevřela oko. V nemocnici na lůžkovém, mi to ošetřili perfektně.
A to jsem tam nebyla objednaná, jen jsem nechtěla jít o víkendu na pohotovost do Ostravy fifejdy. Tak jsem šla do poruby a místo na ambulanci, jsem šla na lůžkové. Když mě viděli tak mě poslali z recepce na lůžkové zubní, že s tímhle na ambulanci určitě ne.
Ošetřili, měli zájem mi pomoci, chodila jsem k ním na kontroly. S tím, že ale bude nutno najít nového zubaře ať mi vytrhá kořeny, které mi zůstali díky moji staré zubařce a ty vyvolávají záněty.
Celý půl rok než jsem našla novou doktorku a začla řešit trhání těch kořenu, jsem měla od zánětu klid, díky jejich výborné peči

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama