Zubař, který mi dá zuby do pořádku - Praha

Anonymní
19.3.21 22:03

Zubař, který mi dá zuby do pořádku - Praha

Bohužel mám v puse mnoho kazů, některé zuby spravované, bohužel některé zuby i chybí :oops: :oops: stydím se, je mi 30 a nemám asi 3 zuby, naštěstí to nejde vidět, ale ten pocit…Chtěla bych už se zachovat jako dospělá a začít někam chodit pravidelně a postupně si ty zuby nechat spravovat. Jsem ochotna za to zaplatit, nejlíp ne statisíce naráz, to nemám. Prosím o doporučení zubaře/kliniky, kde se mi nebudou vysmívat, nebude to bolet v rámci možností a udělají mi konečně revizi třeba i poradí, zda rovnátka ano či ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2662
19.3.21 22:07

Klinika 3DK, Podkovka, Pasáž Černá Labuť, Dr. Stuchlík, Asklepion

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22656
19.3.21 22:19

Vysmívat se ti nebudou nikde, je to jejich džob - problém je spíš najít, kde nabírají nové pacienty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
19.3.21 22:21
@stinga píše:
Vysmívat se ti nebudou nikde, je to jejich džob - problém je spíš najít, kde nabírají nové pacienty

Na těchto klinikach přijímají. A jsou to česke kliniky, ne žadne ukrajinské rychlokvašky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22656
19.3.21 22:30
@Královna Kosmíru píše:
Na těchto klinikach přijímají. A jsou to česke kliniky, ne žadne ukrajinské rychlokvašky

tak to je fajn :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
19.3.21 22:33

Muzu doporucit: MUDr. Jiri Palek, Na Podkovce, Ph 4. Je skvely, peclivy, tatovi zachranil zub a vylecil zanet. Jen nema smlouvu s pojistovnou, takze se vsechny vykony plati…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
19.3.21 23:03

@Královna Kosmíru souhlasím s Dr. Stuchlík.
Přešla jsem k nim a naprostá spokojenost. A je pravda, že je všude hromada ukrajinských rychlokvasek. Bohužel jsem jednoho taky dřív zažila. A jsem ráda, že jsem odešla zdravá. Jelikož hygiena atd. děsný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1201
19.3.21 23:20

DC Rosmarin, vždycky jsem spokojená, pusu postupně opravenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
20.3.21 00:00

Bývalý Erpet Medical, Pstrossova, Praha 1. Ted se jmenuji jinak.
Pripravte si teda penízky, ale fakt dobri, bezbolestni :), hygiena…Je tam nekolik lekaru…
Urcite se vyptejte dopredu na cenu, da se s nimi domluvit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
20.3.21 00:15

A máš něco nasetreno na zuby? Myslím, že je to lepší, ať se pak. muzeze domlouvat i podle možností. Já sama měla úraz (kůň mi dal hlavičku :lol: ), a dva zuby jsem neměla vůbec, obě čtyřky, jeden zub a to ta nejlevnější varianta stala 17 500,– + bílé plomby jsem platila 1350,– (záleželo jak velké).

No, myslím, že ze startu by si to chtělo určitě nějakej peníz nachystat. A jinak v Praze doporučuji p. Stuchlíka. A ne, není to ten zubař co Vám bude říkat „Proboha, to je hrozný..“ a nadávat vám jak malému decku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
20.3.21 00:59

Artstom. Bez pojišťovny, ale zaplatitelné. Jsou fajn. Mě se taky nesmály, ani nemoralizovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
20.3.21 01:02
@Královna Kosmíru píše:

Tak v Artstomu jsou lékaři z Ruska, ale nedám na ně dopustit, jsou fakt skvělí a profesionální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
20.3.21 07:37
@Kipa22 píše:
Tak v Artstomu jsou lékaři z Ruska, ale nedám na ně dopustit, jsou fakt skvělí a profesionální.

Mam na tyhle narodnosti jiny nazor. Za 1. jejich studium mediciny je značne pofiderní a za 2. Mi nikdy nebyli schopni proplacet včas faktury, tvaří se jako polobozi, ale spolupracovat s nimi je o majetek. Každou fakturu jsem z nich musela tahat. Kamaradka ma momentalne ty same zkusenosti. Maji kliniky s anglickymi napisy aby navodili západní garanci kvality, ale narodnost je jasna hned při vstupu. Tohle Češi nedělaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 07:47

Já teda zase znám české zubaře, které laborkam platí až 2 měsíce po splatnosti. Pracovala jsem se zubaři z UK 8 let ( zachována stomatologie, estetická stomatologie a stomatochirurgie, běžně 4 ruční asistence) a vedle nich spíš ti Češi odváděli práci jako šmudlové. Takže bych to neházela jen na národnost. A to, že mají rádi peníze - mají, ale to já taky.

• Citovat
  • Nahlásit
1298
20.3.21 08:58

Chces si zaplatit ale nechces davat tisice? Vis kolik stoji nove zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat