Zubař Ledeč nad Sázavou

26
27.11.19 15:01

Zubař Ledeč nad Sázavou

Ahoj, od mého zubního lékaře jsem dostala doporučení na trhání 8cky. Doporučil mi Ledeč, byl tam někdo? Jak dlouho trvá objednání, cena a přístup? Díky :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2272
27.11.19 15:10

Chodi tam muj nejlepsi kamarad, nemuze si vynachvalit, ceny pry prazske, za tri korunky bude davat neco kolem 25tis, ale dneska najit kvalitniho zubare, co ti nevytrha pulku huby je zazrak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
27.11.19 16:02

Byla jsem tam nedávno taky s osmičkama. Pan doktor moc příjemný, vše vysvětlí a upozorní na možná ryzika. Platila jsem akorát CT, které ale bylo navíc, kvůli kořenu dotýkajícímu se nervu. Pokud si dobře vzpomínám, stálo to 500. Mohu jedině doporučit. A objednací doba asi tři týdny. V Pardubicích, kde jsem byla předtím objednací doba 2 měsíce a pak dvakrát přesouvali termín, takže nakonec skoro čtyři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 16:03

Ahoj, docela si chvali zubni chirurgii v Trebici. Jmeno bohuzel nevim…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:37
@Siminova44 píše:
Ahoj, od mého zubního lékaře jsem dostala doporučení na trhání 8cky. Doporučil mi Ledeč, byl tam někdo? Jak dlouho trvá objednání, cena a přístup? Díky :) :lol:

V Ledci je MUDr Maštálka. Pry je výborný, co slycham. Manželovi trhal 3 osmicky najednou a hned druhy den byl v pohode. Je to ale uz par let, cenu si nepamatuju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat