Reklama

Zubař na pojišťovnu = katastrofa a zničený chrup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.01.17 13:50
zubar na pojistovnu=katastrofa a zniceny chrup.

Pekny den.Chci se zeptat vas, jake mate zusenosti se zubari na pojistovnu? My s manzelem v podstate do ted nemeli zadne zkusenosti s tim, jelikoz chodili k doktorce privatni.Je suprova. I mozna jsme tak nadsene, protoze skoro kazda navseva byla jen kontrolni.MAme chrup oba v poradku.Jen po 2 plomby. Manzelovi ona plombovala starou, s detstvi, rozpadlou a mne take.Ale momentalne z duvodu financnich manzel sel k zubarce, ktera je na pojistovnu. Bolel ho 2 dny zub, nic katastrofickeho.Ale pani doktroka rekla, ze zacina mu pulpit, rozvrtala, vytrhla ner a jeste 2 navstevy pry. Podle mne, zub, kteremu by se mel vytrhnout nerv, vypada uplne jinak:dira, zahnisany a podobne. A ne zuby, ktere jsou pravidlene udrzovane, zadna zminka spatneho. Slaba bolest a pulpit s naslednym trhanim nervu??? :nevim: Fakt mam pocit, ze doktorka videla, ze jeste v zivote nic pojistovna nehradila tak si chtela privydelat.Jsem v soku. Udelat to mi, nadavam hrozne. MAnzel nadava take. A rekli jsme oba, ze se vyplati proste davam stranou penize na nasi doktorku privatni. A uz nikdy vice za zubarem na pojistovnu.
Jestli nekdo vi:jak dlouho tak muze „zit“ zub bez nervu? Mam pocit, ze znicila manzelovi chrup a ted za chvili budem resitco da. Mustek v zadnem pripade.1 zub delas, a 2 znicene.Leda stift. Ale toto snad ani nemuselo vse byt, jit on k nasi doktorce, ktera by lecila a ne tohle! :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 15.01.17 13:52

Já teda chodím k zubaři, kde neplatím nic, a jsem naprosto spokojená. Není to o tom, kdo to zaplatí, ale o zubaři jako člověku.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 15.01.17 13:56

Pokud manžel nesouhlasil, aby mu s tím zubem něco dělala, tak mohl odejít, není nesvéprávný, aby se s ní nedomluvil dopředu. Zubař dle mého nepracuje podle toho, jestli je privátní nebo na pojišťovnu, na lemply lze určitě narazit v té i té sféře. Jestli to doktorka udělala správně nebo ne si netroufám posoudit. Zub bez nervu klidně může vydržet dlouhá léta, otec má jeden zub bez nervu už 40 let a žádné problémy nemá.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.01.17 13:57
@Nowuka2 píše:
Já teda chodím k zubaři, kde neplatím nic, a jsem naprosto spokojená. Není to o tom, kdo to zaplatí, ale o zubaři jako člověku.

S tim bych nesouhlasila. Privatni dktorka musi byt opravdu dobra, aby se k ni vraceli.1 zkusenost spatna a uz k ni nejdou.Ale na pojistovnu:ty maji svuj okruh, maji sve penize jiste, ze tolik lidi prijdou prave z duvodu, ze nemohou zaplatit privatni. Vickrat prijde, vic ona dostane.
Ale i na pojitovnu neco platis. Manzel prisel s tim, ze za trhani nervu ma ji zaplatit 600 kc.Tak na co platime pojisteni, nechapu. S takovou fakt radsi dam penize cloveku, kteremu duveruji.

Chumchalice
Kecalka 145 příspěvků 15.01.17 13:59

Ja chodila do 24 let k „obycejnemu“ zubari a vzdy to byla katastrofa, jen jsem to povazovala za standart. Pak jsem dostala tip na soukromeho a absolutne se nestacim divit! Je to uplne rozdil nebe a dudy. Ten novy mi vynadal za to, jak muj chrup vypada, ale co ja vim - obyc zubar vzdy rekl jen ok, nebo neco bolestive vyvrtal. Copak clovek tomu rozumi? :nevim: No ted uz vim, jak ma vypadat normalni prohlidka a oprava zubu :palec: rozhodne si radeji priplatim za kvalitni peci nez byt u nekoho, kdo mi zkousi, zda plomba drzi, tahanim a na kaz rika „uvidime, co to udela“…

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.01.17 13:59
@zoy píše:
Pokud manžel nesouhlasil, aby mu s tím zubem něco dělala, tak mohl odejít, není nesvéprávný, aby se s ní nedomluvil dopředu. Zubař dle mého nepracuje podle toho, jestli je privátní nebo na pojišťovnu, na lemply lze určitě narazit v té i té sféře. Jestli to doktorka udělala správně nebo ne si netroufám posoudit. Zub bez nervu klidně může vydržet dlouhá léta, otec má jeden zub bez nervu už 40 let a žádné problémy nemá.

Prave on myslela, ze mu bude jen plombovat.Nic mu nerekla, co se chysta delat. Zkusenosti s takov ukonem nemame.Ted jen doufam, ze ten zub mu vydzi dlouho. Jinak…mam vycitky, ze jsem ho tam poslala.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 15.01.17 14:01
@toooja píše:
S tim bych nesouhlasila. Privatni dktorka musi byt opravdu dobra, aby se k ni vraceli.1 zkusenost spatna a uz k ni nejdou.Ale na pojistovnu:ty maji svuj okruh, maji sve penize jiste, ze tolik lidi prijdou prave z duvodu, ze nemohou zaplatit privatni. Vickrat prijde, vic ona dostane.
Ale i na pojitovnu neco platis. Manzel prisel s tim, ze za trhani nervu ma ji zaplatit 600 kc.Tak na co platime pojisteni, nechapu. S takovou fakt radsi dam penize cloveku, kteremu duveruji.

No jenže i ten státní zubař musí mít klientelu. Protože jakmile něco pose*e, člověk k němu už nepřijde a zubař od pojišťovny už dostane prd. Je to naprosto to stejný. Na pojišťovnu jsem neplatila nikdy nic. Jo, krom bílé plomby.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31664 příspěvků 15.01.17 14:04

@toooja a ty rozumíš zubařině, že víš, že to doktorka udělala špatně?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 2 inzeráty 15.01.17 14:15

Ja bych teda neřekla, ze je to jenom o tom, jestli je zubař na pojišťovnu nebo soukromy :nevim: Dobri a spatni zubaři se najdou v obou sektorech :roll: Chodila jsem dvacet let k zubařce, co dela výkony na pojišťovnu a nemůžu říct křivého slova :nevim: A to jsem par potizi se zubem mela. Měli jste akorát smůlu a všechny doktory, co pracuji na pojišťovnu bych nehazela do jednoho pytle :roll:

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 15.01.17 14:20
@Nowuka2 píše:
No jenže i ten státní zubař musí mít klientelu. Protože jakmile něco pose*e, člověk k němu už nepřijde a zubař od pojišťovny už dostane prd. Je to naprosto to stejný. Na pojišťovnu jsem neplatila nikdy nic. Jo, krom bílé plomby.

Kdo je „státní zubař“?Ti snad jen při fakultních nemocnicích ne? Jinak jsou privátní všichni - rozdíl je ten, zda mají nebo nemají smlouvu s pojišťovnou a pak teda ceník, který si každý sestavuje sám…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 15.01.17 14:23
@Nowuka2 píše:

Přesně. Je to o erudici.

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 15.01.17 14:24
@toooja píše:
Pekny den.Chci se zeptat vas, jake mate zusenosti se zubari na pojistovnu? My s manzelem v podstate do ted nemeli zadne zkusenosti s tim, jelikoz chodili k doktorce privatni.Je suprova. I mozna jsme tak nadsene, protoze skoro kazda navseva byla jen kontrolni.MAme chrup oba v poradku.Jen po 2 plomby. Manzelovi ona plombovala starou, s detstvi, rozpadlou a mne take.Ale momentalne z duvodu financnich manzel sel k zubarce, ktera je na pojistovnu. Bolel ho 2 dny zub, nic katastrofickeho.Ale pani doktroka rekla, ze zacina mu pulpit, rozvrtala, vytrhla ner a jeste 2 navstevy pry. Podle mne, zub, kteremu by se mel vytrhnout nerv, vypada uplne jinak:dira, zahnisany a podobne. A ne zuby, ktere jsou pravidlene udrzovane, zadna zminka spatneho. Slaba bolest a pulpit s naslednym trhanim nervu??? :nevim: Fakt mam pocit, ze doktorka videla, ze jeste v zivote nic pojistovna nehradila tak si chtela privydelat.Jsem v soku. Udelat to mi, nadavam hrozne. MAnzel nadava take. A rekli jsme oba, ze se vyplati proste davam stranou penize na nasi doktorku privatni. A uz nikdy vice za zubarem na pojistovnu.
Jestli nekdo vi:jak dlouho tak muze „zit“ zub bez nervu? Mam pocit, ze znicila manzelovi chrup a ted za chvili budem resitco da. Mustek v zadnem pripade.1 zub delas, a 2 znicene.Leda stift. Ale toto snad ani nemuselo vse byt, jit on k nasi doktorce, ktera by lecila a ne tohle! :nevim:

Myslím, že tvoje vnímání je zkreslené nedostatkem informací a i těmi negativními pocity…zub může žít bez nervu několik desetiletí pokud je mmj. následně dobře ošetřen (což v případě ošetření na pojišťovnu být nemusí…).

Lupek
Stálice 95 příspěvků 15.01.17 14:24

@Malaga
Zrovna jsem to chtěla napsat :mrgreen:
A taky by mě moc zajímalo co nebo kdo je pulpit…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 15.01.17 14:30
@toooja píše:
Pekny den.Chci se zeptat vas, jake mate zusenosti se zubari na pojistovnu? My s manzelem v podstate do ted nemeli zadne zkusenosti s tim, jelikoz chodili k doktorce privatni.Je suprova. I mozna jsme tak nadsene, protoze skoro kazda navseva byla jen kontrolni.MAme chrup oba v poradku.Jen po 2 plomby. Manzelovi ona plombovala starou, s detstvi, rozpadlou a mne take.Ale momentalne z duvodu financnich manzel sel k zubarce, ktera je na pojistovnu. Bolel ho 2 dny zub, nic katastrofickeho.Ale pani doktroka rekla, ze zacina mu pulpit, rozvrtala, vytrhla ner a jeste 2 navstevy pry.Podle mne, zub, kteremu by se mel vytrhnout nerv, vypada uplne jinak:dira, zahnisany a podobne. A ne zuby, ktere jsou pravidlene udrzovane, zadna zminka spatneho. Slaba bolest a pulpit s naslednym trhanim nervu??? :nevim: Fakt mam pocit, ze doktorka videla, ze jeste v zivote nic pojistovna nehradila tak si chtela privydelat.Jsem v soku. Udelat to mi, nadavam hrozne. MAnzel nadava take. A rekli jsme oba, ze se vyplati proste davam stranou penize na nasi doktorku privatni. A uz nikdy vice za zubarem na pojistovnu.
Jestli nekdo vi:jak dlouho tak muze „zit“ zub bez nervu? Mam pocit, ze znicila manzelovi chrup a ted za chvili budem resitco da. Mustek v zadnem pripade.1 zub delas, a 2 znicene.Leda stift. Ale toto snad ani nemuselo vse byt, jit on k nasi doktorce, ktera by lecila a ne tohle! :nevim:

Teda ty jsi naivni stvoreni, nestacim zirat. nevis o tom vubec nic, ale delas zavery jako vystudovana zubarka.

Příspěvek upraven 15.01.17 v 14:34

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 15.01.17 14:30
@Lupek píše:
@Malaga
Zrovna jsem to chtěla napsat :mrgreen:
A taky by mě moc zajímalo co nebo kdo je pulpit…

to je jasná pulpoška - pulpitida…a ta chronická může probíhat i bezpříznakově, takže k tomu fakt není zapotřebí mít polorozpadlý zub…
Jako se zubama je to těžký a je to prostě finančně náročné no…
Akorát vlastní jsou vlastní…dneska byl na Primě ministr Stropnický a podle mluvy bych si tipla ho na částečnou snímací náhradu, která mu moc nesedí…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama