Zubař na pojišťovnu Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kayyya
Nováček 2 příspěvky 22.10.18 14:09
zubař na pojišťovnu Praha

Dobrý den, chci se zeptat, nedávno jsem se přistěhovala do Prahy a hledám zubaře co příjmá nové pacienty. Ideálně co dělá zákroky na pojišťovnu. Ty sumy co si berou kliniky a stomatologové pro matku samoživitelku a pro normální smrtelníky jsou bohužel neůnosné. :,( byla bych moc vděčná za doporučení

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 8 inzerátů 22.10.18 14:11

Já jsem spokojená v Easydent na Žižkově. Péče výborná a normálně jedou na pojišťovnu. Tak před dvěma lety brali nové pacienty, teď nevím, ale co se týče péče, tak doporučuji.

tininas
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 22.10.18 14:24
@kayyya píše:
Dobrý den, chci se zeptat, nedávno jsem se přistěhovala do Prahy a hledám zubaře co příjmá nové pacienty. Ideálně co dělá zákroky na pojišťovnu. Ty sumy co si berou kliniky a stomatologové pro matku samoživitelku a pro normální smrtelníky jsou bohužel neůnosné. :,( byla bych moc vděčná za doporučení

Ahoj.

Neznám zubaře, od kterého bys odcházela bez zaplacení, pokud tedy nejdeš na preventivní prohlídku.

PS: Jestli mě někdo vyvede z omylu, budu jen ráda. :)

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 22.10.18 14:26

Nemocnice pod Petřínem Dr.Svobodová

histep
Závislačka 3448 příspěvků 22.10.18 14:41
@kayyya píše:

Teď jsem hledala zubaře v Praze taky a docela to jde. Jen je třeba si uvědomit, že dnes už pojišťovny mnoho neplatí.

Co si představuješ za zákroky na pojišťovnu? Klasická preventivka, RTG, kámen, vrtání kazu, i injekci to pojišťovna platí, ale z výplní už nezaplatí ani amalgám.

kayyya
Nováček 2 příspěvky 22.10.18 14:47

moc děkuji za tipy. je mi jasné, že úplně zadarmo už v dnešní době nic není, ale když jsem projížděla ceníky zubařů, tak jsem se opravdu zděsila. zpoplatněné vstupní prohlídky, bílé výplě za několik tisíc…atd. …

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 22.10.18 14:55

Zkusila bych tu jeptišku z Nemocnice, jsem z oboru a vím jak dělá. Je to mladá ženská a kdybych byla v nouzi v zájmu zachování vlastního chrupu bych volila právě ji. ;)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 22.10.18 18:46
@kayyya píše:

Tak to je snad dane co plati a pojistovna a co ne, treba u cisteni kanalku a umrtvov.mi zubar jasne rekl ze pojistovna to hradi nedodostat.aby to vydrzelo a 1200 jsem doplacela, za korunky atd.se sad plati vsude..

wuchinka
Kecalka 162 příspěvků 22.10.18 20:41

@růžový achát taky jsem poznala paní doktorku a nejsem si jistá,že by ráda přijala pacienta který chce maximum věcí na pojišťovnu..nejsem z oboru,to říkám jako pacoš ;)

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 22.10.18 21:33

@wuchinka Jsem si jistá, že nabízí stále nejlevnější variantu velmi kvalitního ošetření oproti pražským klinikám.Zdarma to neni nikde.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 23:17
@růžový achát píše:
Zkusila bych tu jeptišku z Nemocnice, jsem z oboru a vím jak dělá. Je to mladá ženská a kdybych byla v nouzi v zájmu zachování vlastního chrupu bych volila právě ji. ;)

ona nebere nové pacienty,zbytečné volat

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 23.10.18 01:02
@kayyya píše:
moc děkuji za tipy. je mi jasné, že úplně zadarmo už v dnešní době nic není, ale když jsem projížděla ceníky zubařů, tak jsem se opravdu zděsila. zpoplatněné vstupní prohlídky, bílé výplě za několik tisíc…atd. …

jak u koho. Já své paní doktorce platila v srpnu za bílou plombu 600 Kč a za tři malé estetické vyrovnávací místní výplně zlomů na zubech ( estetická záležitost) dalších 600 za všechny tři. hrála si s tím hodinu.
Zuby jsou už dnes a budou nákladnou záležitostí, proto se vyplatí o ně preventivně starat.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 23.10.18 01:05

teď mě napadla taková věc - medičky, vyveďte mě z iluze - nepotřebují studenti stomatologie živé figuranty?Pracují pod dohledem?Nebyla by to pro naši tazatelku možnost, jak se zdarma dobrat ošetření?

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 23.10.18 07:19
@maskovak píše:
ona nebere nové pacienty,zbytečné volat

To nevim, mě by vzala vždycky :P

maskovak
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 09:52
@růžový achát píše:
To nevim, mě by vzala vždycky :P

výslovně upozorňuje na webu i telefonicky, že nebere nové pacienty,takže je zbytečné pokoušet se registrovat viz dotaz zakladatelky, at ji usetrim cas.telefonicky mi před týdnem řekli,že nebudou registrovat nové pacienty ani příští rok.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >