Zubař na Praze 7 nebo v blízkém okolí

145
27.5.15 22:38

Zubař na Praze 7 nebo v blízkém okolí

Ahoj holky,
sháním nutně zubaře pro dceru 3,5 roku. Na preventivní prohlídce v květnu jí pani doktorka našla jeden kaz, ale dcera si ho nechtěla nechat vyvrtat a pusinku neotevřela ani při druhém pokusu. Stávající paní zubařka nám řekla, ať zkusíme jiného zubaře a že v Motole nás vezmou až s pěti kazy :cert:. Takže Vás moc prosím o kontakt na nějakého hodného pana nebo paní zubařku, která to umí s dětmi… Díky moc. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11199
27.5.15 22:57

@alzbetah doktorka Horakova je uzasna a bere i deti, je mladounka a moc hodna. Sidli myslim ve 3.p jak jsou zubari na milady horakove/fr. krizka na rohu nad lekarnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
27.5.15 22:59

My máme úžasného zubaře, ale bohužel ne na P7, takže konkrétního neporadim, ale mám pocit, že s dětmi tam chodíme stejně jenom na preventivku, že říkal, že kdyby něco bylo, museli by na nějakou dětskou kliniku, kde by jim dali před výkonem nějaký oblbovák…

Našla jsem ale nějakou diskusi, kde chválí tuto http://www.rodina.cz/…vep_tree.asp?… (snad je ještě aktuální) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
27.5.15 23:02
@lucynka25 píše:
@alzbetah doktorka Horakova je uzasna a bere i deti, je mladounka a moc hodna. Sidli myslim ve 3.p jak jsou zubari na milady horakove/fr. krizka na rohu nad lekarnou

Děkuju moc, naše zubařka sídlí také v tomto domě v 1. patře. Zkusím ji zítra zavolat, díky, snad se zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
28.5.15 09:35

A pokud byste měli ještě nějaký fígl, jak dítě nachystat, aby otevřela a držela, budu jen a jen ráda. Sama jsem se zubařů nikdy nebála, takže mi již došly argumenty :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 09:56

Doporučuji MUDr. Matyse, Strossmayerovo nám., přímo na tram. zastávce. 220878100. Opravdu doporučuju. Jinak přeju hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
28.5.15 11:06

@jana ja2611 Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu